Hitem je wellness pro unavené rodiče

Stává se už trendem, že po mnohdy náročné rodinné dovolené rodiče vyrazí za chvilkou odpočinku a romantiky sami. A jsou už místa, která se přímo na podobné pobyty zaměřují – například Spa hotel Lanterna v beskydských Velkých Karlovicích nabízí program nazvaný Romantické hýčkání, který se těší čím dál větší popularitě.

wellness hotel Lanterna
Není nad to dopřát si trochu hýčkání a doladit to notnou porcí romantiky. Foto: www.lanterna.cz

Není nad to dopřát si trochu hýčkání a doladit to notnou porcí romantiky. To vše na vás čeká hned po příjezdu do hotelu, protože už na pokoji dostanete župánek a rovnou v něm sjedete výtahem do L-Spa relaxačního centra, které je otevřeno každý den od časného rána až do deseti do večera, kdy je romanticky osvětleno svíčkami. Starosti všedních dnů tady hodíte za hlavu během vteřiny, protože komorní a poklidné prostředí centra přímo vybízí k očistě těla i ducha.

„K dokonalé relaxaci poslouží krytý bazén s vodními atrakcemi, whirlpool s teplou slanou vodou, finská sauna nebo parní lázeň. Za vyzkoušení rozhodně stojí také některá z bohaté nabídky exotických masáží a obličejových ošetření. Mezi zcela mimořádné zážitky tady patří rituály Pure Fiji, třeba obličejová masáž studenými a horkými lasturami nebo cukrový peeling celého těla, který dokonale oživí vaši pokožku. Na závěr si pak dopřejte relaxaci na odpočinkové terase s krásnou vyhlídkou u šálku čerstvého bylinkového čaje,“ doporučuje Martina Žáčková ze Spa hotelu Lanterna.

Wellness, to je hýčkání i dobré jídlo!

Jídlo v hotelu Lanterna
Také vaše chuťové buňky si zaslouží hýčkat. Foto: www.lanterna.cz

A hýčkání – tentokrát vašich chuťových buněk – může pokračovat v restauraci Spa hotelu Lanterna, která nabízí moderní krajovou kuchyni, v níž nechybí regionální speciality a suroviny od místních farmářů. Ke snídani si můžete dopřát lahodné smoothies plné vitamínů a milovníky lenošení určitě potěší i možnost objednat si snídani až do postele. „Pro náročné gurmány je v hotelu otevřena zážitková restaurace Vyhlídka, která nabízí večerní romantické posezení u šestichodových menu snoubených s vyhlášenými víny, to vše v klidné atmosféře a se špičkovým servisem,” dodává Martina Žáčková.

Na (elektro)kolo nebo na golf?

Na dosah hotelu máte i spoustu dalších příležitostí pro trávení volného času ve dvou, třeba devítijamkové Golfové hřiště Horal. Pokud ještě tuto hru neovládáte, ale chtěli byste si ji vyzkoušet, nabízejí zde úplným začátečníkům program Golf pro každého, během něhož vás průvodce seznámí s pravidly a způsobem hry, a vše si také vyzkoušíte.

A co byste řekli na trochu meditace při lekcích jógy, které si zde také můžete objednat? Pod širým nebem u nedalekého hotelu Horal si pod vedením indického lektora zacvičíte hatha jógu či power jógu.

Okolí hotelu je protkáno trasami pro procházky i cyklistické výlety. A vůbec se nemusíte bát toho, že za svým zdatným manželem budete jenom povlávat! U Wellness hotelu Horal je půjčovna elektrokol, s nimiž se zvládnete kochat přírodou i v těch nejnáročnějších terénech. „Doporučuji vyjet třeba na Kohútku nebo Kasárna, kde se projedete po hřebeni, kolem rozhledny Ztracenec, anebo si můžete vyšlápnout na nejvyšší horu v Beskydech – na legendární Lysou horu,“ doporučuje Martina Žáčková. A pokud se vám nechce šlapat, půjčte si u Horalu segway a vyrazte na vyjížďku s průvodcem.

Hotel Lanterna
Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích připravil nejen pro zamilované balíček Romantické hýčkání. Foto: www.lanterna.cz

Tip: Romantické hýčkání, tak se jmenuje zvýhodněný balíček, který zahrnuje neomezený vstup do wellness světa Spa hotelu Lanterna, relaxační masáž a obličejové ošetření v Beauty salonu, přivítání na pokoji v podobě sektu a misky ovoce, v ceně je i snídaně do postele, degustační večeře v restauraci Vyhlídka a volný vstup do 3,5 km vzdáleného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály. Nároční hosté mohou využít luxusní apartmá Suite Spa s romantickou atmosférou plápolajícího ohně v krbu a intimní atmosféry vířivé vany. Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě a špičkovým wellness službám ideálním útočištěm pro náročné hosty vyhledávající nerušenou relaxaci a zážitkovou gastronomii.

Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*