Inspirace Essenté – nový portál o krásné pleti

Není ženy, který by nechtěla mít krásnou pleť. Jenže nic není zadarmo, především od určitého věku… Dobrým pomocníkem pro krásnou a zdravou pleť by se vám mohl stát nový portál Inspirace.essente.cz.

Inspirace EssentéNový web vytvořili odborníci kosmetické značky Essenté.cz, kterou vede Denisa Jasinská. Pod tou se skrývá především kvalitní česká kosmetika, která je vyvíjena na základě těch nejaktuálnějších věděckých poznatků. Pracují tady s těmi nejmodernějšími účinnými látkami, sledují výzkumné programy i trendy v dermatologii a kosmetologii. Kromě toho ovšem dodávají vybavení do salonů několika stovkám certifikovaných špičkových kosmetiček a mají dokonce vlastní školicí kosmetický institut. Ostatně, přesvědčte se na stránce Inspirace.essente.cz na vlastní oči.

Odborníci kolem značky Essenté se tak spojili právě na tomto webu, aby ženám (ale klidně taky mužům, anebo dívkám a teenagerům obecně) pomohly pečovat lépe pečovat o jejich pleť. A taky řešit problémy, se kterými se potýkají – ať už jde o formy akné nebo stárnutí pleti, vrásky, kruhy pod očima, o potíže spojené s mastnou, příliš suchou anebo naopak příliš mastnou pletí a mnohými dalšími.

Škola správné péči o pleť

Pravidelně sem píšou texty odborné, v nichž vysvětlují jednotlivé pojmy, příčiny problémů i jejich řešení. Nechybí ovšem ani takzvané “babské rady”, které bývají nenásilné a často fungují. Velmi zajímavý je například podrobný článek Jak na kruhy pod očima, 25 rad, jak si jich zbavit.

My jsme asi nejvíce ocenili vysvětlení a uvedení na pravou míru tak banálních věcí jako je správné čištění pleti, pravidla hydratace (ano, hydratovat se musí i v zimě!) anebo aktuální doporučení, jak se zbavit kuperózy (nechtěných červených rozšířených žilek).

Samozřejmě u každé sekce péče o pleť nechybí ani tipy na kosmetické prostředky a detailní vysvětlení, jak je používat, jaké obsahují látky a čemu pomáhají.

Na druhou stranu ale platí, že ke krásné pleti může velice pomoct i zdravější životní styl, a tak tady nechybí ani rady tohoto druhu.

Na stránkách Inspirace.essente.cz zkrátka najdete především praktické rady, díky nimž budete spokojení vy i vaše pokožka.

Témata:

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*