Kam vyrazit v zimě? Nejlépe do termálních lázní!

Kdo nezná termální lázně Thermal Corvinus ve Velkém Mederu (dříve Čalovo), měl by to napravit. Právě teď v zimě by to mohl být váš nejlepší nápad, jak se zahřát!

Termální lázně Thermal Corvinus
Wellness péče, masáž a teplá voda vám určitě udělají dobře. Foto: www.thermalcorvinus.sk

Možná právě přemýšlíte, čím si rozjasnit letošní zimu, a došli jste k závěru, že potřebujete něco pro tělo i pro duši. Masáž, pořádná wellness péče a teplá voda vám určitě udělají dobře.

Víte, jakou teplotu mají bazény v lázních Thermal Corvinus? I v mrazech se pohybují od 28 do 38 °C. V teplé vodě v sedmi krytých a polokrytých bazénech s vodními tryskami a masážními sprchami se nejen zahřejete, ale uvolníte si i ztuhlé svalstvo. Blahodárnou péči si jistě dopřejte i v novém saunovém světě se čtyřmi saunami a solnou jeskyní. A když si budete chtít prostě jen tak zaplavat, máte tu k dispozici klasickou pětadvacítku.

termální lázně Thermal Corvinus
Termální lázně Thermal Corvinus. Foto: www.thermalcorvinus.sk

Jestli máte děti a nechcete je nechat doma, abyste si od nich odpočinuli, vezměte je s sebou. Budou radostí výskat, až uvidí rodinný zábavní bazén s interaktivním vodním hřištěm. Vylezou na vodní věž, budou vesele dovádět pod vodopády a vodními sprchami, budete je hledat v 500litrovém vědru a až se budou schovávat za vodními clonami, děly a ztrácet se mezi ostatními dětmi na skluzavkách. Nezapomenutelný zážitek pro ně i pro vás bude určitě i jízda na tobogánech s barevnými světelnými efekty.

Celý lázeňský areál je vlastně takovým malý městem ve městě, takže se tam pohodlně občerstvíte v restauračních zařízeních, nakoupíte si v obchodě, a dokonce se můžete vydat i na ochutnávku vín ve zdejší vinárničce. Až si při odchodu budete dávat kávičku v místní restauraci, můžete své ratolesti ještě nechat vybít přebytečnou energii na vnitřním hřišti.

Další informace a ceník hledejte na www.thermalcorvinus.sk

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*