Nejlepší vybavení do kempu – jak se vyspat i v kempu do růžova

Rádi byste strávili noc v přírodě, ale odrazuje vás představa rozlámaných zad z nepohodlného spaní? Zapomeňte na ni. Výrobci karimatek, skládacích lehátek a matrací dělají vše pro to, aby se vám spalo ještě lépe než doma v ložnici.

Stanování, Toato
Nocování v kempu je skoro jako ve vlastní ložnici. Foto: Easy Camp

„Tvrdé karimatky, na kterých jste při ležení cítili každý kamínek, patří už jen do filmů pro pamětníky. Ty dnešní se svými vlastnostmi přibližují klasické matraci a ochrání vás i před chladem od země – což ocení hlavně ženy. Pokud si k pohodlné karimatce pořídíte i šikovný spacák, nejspíš se vám nebude chtít z kempu zpátky do vlastní postele,“ říká Jaroslav Skalka, pořadatel Výstavy stanů a vybavení do přírody, která probíhá od 28. 5. do 14. 8. v pražských Letňanech, a kde i letos vyroste populární spacákové ležení, ve kterém si můžete na vlastní kůži a záda vyzkoušet stovky spacáků, karimatek a mnoho dalšího.

Karimatka, Toato
Karimatka Pinguin Sherpa. Foto: www.4camping.cz

Nocování na úrovni

Karimatka Pinguin Sherpa 38 je pohodlná samonafukovací karimatka, která vám díky své promyšlené konstrukci a dostatečné tloušťce poskytne perfektní pohodlí a také účinnou ochranu před chladem. Dá se dobře sbalit a váží necelý kilogram. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 1 112 Kč.

Lehátko jako peříčko

Lehátko, Toato
Na tomhle skvělém lehátku vás záda bolet nebudou. Foto: www.4camping.cz

Lehátko Thermarest LuxuryLite UltraLite Cot Regular se skvěle hodí nejen pro nocování v kempu, ale dobře ho využijí i turisté nebo rybáři. Poležení na něm poskytuje opravdový zážitek – povrch z laminovaného, strečového nylonu (voděodolného) je velmi příjemný a pohodlný. Konstrukci tvoří pruty z eloxovaného hliníku a nohy z nylonu, takže celková hmotnost je pouhých 1,24 kg a lehátko snadno sbalíte do tašky! Koupíte na www.4camping.cz za 5 337 Kč.

Matrace, Toato
Budete si připadat jako v manželské posteli. Foto: www.4camping.cz

I na svatební cestu

Matrace Vango Airhead Double Flocked bude připravena ke spaní za pouhé 3 minuty. Právě tato chvilka postačí k tomu, abyste tuto manželskou postel s příjemným semišovým povrchem pomocí pumpy nafoukli, a to včetně pohodlného čela. Spáčům vyšších postav udělá radost délka matrace 212 cm. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 1 672 Kč.

Vložka do spacáku, Toato
Vložka do spacáku Boll Liner Mummy. Foto: www.4camping.cz

Chladí i hřeje

Vložka do spacáku Boll Liner Mummy ve tvaru mumie je vyrobena z extrémně jemně tkané polyesterové látky s broušeným povrchem připomínajícím bavlnu, měkkou a hladkou na dotyk, navíc vysoce prodyšnou a přirozeně protialergickou. Lícová strana vás v létě příjemně ochladí, rubová zase v zimě krásně zahřeje. Prodává  www.4camping.cz za 823 Kč.

Dobrodružství s mumií

Spacák, Toato
Nestárnoucí mumie. Foto: www.4camping.cz

Letní spacák Pinguin Savana vás bude věrně doprovázet na všech vašich prázdninových cestách. Má tvar mumie, zateplovací légu a dlouhý obousměrný zip, takže ho můžete rozepnout od nohou a regulovat si teplotu uvnitř. Dá se snadno sbalit, proto bude ideální na tábory, k vodě nebo na kolo. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 1 216 Kč.

Největší evropská Výstava stanů a vybavení do přírody vás inspiruje!

Turisté, rodiny a všichni ti, kdo míří do kempů, pod stan nebo na daleké expedice, najdou vše, co potřebují, na téměř tři měsíce trvající (28. 5. – 14. 8. 2016) Výstavě stanů a vybavení do přírody v pražských Letňanech. Letos zde bude stát ve dvou velkých halách na 320 stanů i oblíbené spacákové ležení, kde si budete moct vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. Na ploše 10 500 m² (!) se představí více než 140 outdoorových značek. Najdete tady největší výběr turistického zboží na českém trhu. Pořídit si můžete nejen stany, spacáky, karimatky a kempinkový nábytek, ale i batohy, oblečení, obuv a nejrůznější doplňky, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další outdoorové vychytávky. Vše si můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky a navíc můžete soutěžit o hodnotné ceny. A pozor: parkování i vstup jsou zdarma!

Více na  www.vystavastanu.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*