Outroorové dárky pro muže

Čokoládové srdce nebo parfém jsou k Valentýnu určitě fajn, ale proti multifunkčnímu náramku nebo solární svítilně nebudou mít šanci… V každém muži se totiž skrývá kus dobrodruha, proto i tomu, který tráví většinu času jen v džungli velkoměsta, uděláte největší radost outdoorovým dárkem.

Sportovní brýle RG 4020 značky SH+
Sportovní brýle pro dokonalou viditelnost. Foto: www.4camping.cz

„Přestože se dříve říkalo, že nůž by se neměl darovat, myslím si, že v dnešní době to už neplatí. Z vlastní zkušenosti naopak vím, že lovecké a turistické nože nebo tzv. multitooly dnes patří k nejoblíbenějším outdoorovým dárkům,“ říká Vít Hruška ze specializovaného e-shopu www.4camping.cz a přidává tipy a doporučení, které se můžou hodit zvláště teď, před blížícím se Valentýnem. „Zatímco lovecký nůž je natolik osobní záležitost, že by si ho měl asi každý muž raději vybrat sám, kvalitním a praktickým multitoolem rozhodně nic nezkazíte. Jedná se v podstatě o multifunkční nářadí, které skrývá v rozkládacím těle mnoho speciálních a hlavně praktických nástrojů. Existuje mnoho druhů a ceny se odvíjejí od značky, velikosti a výbavy. Novinkou a lahůdkou pro fajnšmekry jsou pak stylové multifunkční náramky z nerez oceli, které svému nositeli umožňují mít až 30 nástrojů neustále při sobě přímo na ruce. “

Také svítilny, baterky a čelovky patří dlouhodobě k dárkům, které podnikavé a sportovně založené muže určitě potěší. „Zájem je hlavně o LED svítilny se zabudovaným solárním panelem, které mají zároveň vestavěný USB kabel, ale radost uděláte třeba i miniaturní a lehkou čelovkou, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a vejde se do každé kapsy,“ přidává zaručené tipy Vít Hruška.

Membránová bunda Freeride Pinguin
Membránová bunda Freeride Pinguin. Foto: www.4camping.cz

Nezbytná výbava

Propracovaná membránová bunda Freeride od české značky Pinguin patří mezi nezbytné součásti zavazadla každého správného cestovatele. Muži jistě ocení spoustu vychytávek a detailů, které jim umocní zážitky z pobytu v přírodě. Bunda je navíc vybavena skvělou membránou ACD, která zajistí, že budou pánové v suchu a pohodlí i za těch nejméně příznivých podmínek. Ke koupi na www.4camping.cz za 3 912 Kč.

Výprava do hor

batoh Osprey Mutant 28
Batoh Osprey Mutant 28. www.4camping.cz

Špičkově vybavený batoh Osprey Mutant 28 je ideální pro horolezce, ale i všechny sportovní nadšence, kteří se nebojí ani extrémních podmínek. Ultra lehký všestranný batoh je vybavený systémem dual ToolLock™ pro rychlé a bezpečné uchy­cení cepínů, bočními nosnými popruhy na lyže, hrudním popruhem s nouzovou píšťalkou, úložištěm pro helmu i horní kapsou s integrovaným nosným systémem na lano. K dalším výhodám patří odvětrané ramenní popruhy i oděruvzdorná textura na přední straně batohu. K dostání na www.4camping.cz za 2 639 Kč.

Dokonalá viditelnost

Sportovní brýle RG 4020 značky SH+ se hodí pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Úprava proti zamlžení a 3 vyměnitelné zorníky z polykarbonátu (tmavý, oranžový, čirý) zaručují vynikající viditelnost, měkčený nosník lze přizpůsobit každému nosu. 100% UV ochrana skel. Balení navíc obsahuje pevné pouzdro, textilní pytlík z mikrovlákna a pružnou gumičku k uchycení během náročnějších sportovních aktivit. Koupíte na www.4camping.cz za 599 Kč.

Lovecký instinkt

multifunkční kleště Leatherman Wave
Multifunkční kleště Leatherman Wave. Foto: www.4camping.cz

Stylové multifunkční kleště Leatherman Wave jsou tím pravým pomocníkem pro všechny kutily a outdoorové nadšence. Hlavní výhodou je přístup k veškerým čepelím z vnější strany nástroje a možnost jejich otevření jednou rukou. 17 nástrojů a 2 výměnné bity zajistí pomoc opravdu v každé situaci. Leatherman na své výrobky poskytuje 25letou záruku, což dokládá kvalitu výrobků této značky. V nabídce máme též limitovanou edici Leatherman Wave, která obsahuje multitool Wave, kožené pouzdro a sadu 40 bitů Kit Bit v dárkovém balení. K dostání na www.4camping.cz za 3522 Kč.

Svítilna Torch 250 od Goal Zero
Svítilna Torch 250 od Goal Zero. Foto: www.4camping.cz

Jasné světlo na cestu

Svítilna Torch 250 od Goal Zero je spolehlivý zdroj světla na cesty se sílou 250 lumenů. Dá se použít jako svítilna i jako červené nouzové světlo. Má odolnou a robustní konstrukci, vestavěný USB nabíjecí kabel, zabudovaný solární panel a ruční kliku. Dokáže nabít i mobilní telefon! Nakoupíte na www.4camping.cz za 1 881 Kč.

4camping.cz je outdoorový portál, který nabízí veškeré vybavení do přírody od stanů, přes oblečení, spacáky, karimatky, obuv, batohy, kempinkový nábytek až po nejrůznější doplňky, jako jsou věci na vaření či čelovky. V rubrice Poradna najdete spoustu praktických tipů a doporučení odborníků.

Více na www.4camping.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*