Umění být zdráv Jana Vojáčka i Kurz etikety Ladislava Špačka ve Spa hotelu Lanterna

Jak ovládnout své emoce, jak si udržet zdraví a jak se umět v každé společnosti i situaci vytříbeně chovat? To se dozvíte na zážitkových kurzech, které pořádají v listopadu a v prosinci ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, kde vás také budou nevídaně hýčkat, ať už v luxusním wellness nebo prvotřídní gastronomií.

Umění být zdráv Jana Vojáčka i Kurz etikety Ladislava Špačka ve Spa hotelu Lanterna (Foto: www.valachy.cz)

Umění být zdráv a emoční mistrovství

To, že stav naší mysli úzce souvisí s projevy těla, už dávno víme. Jak ale ovládnout emoční mistrovství a umění být zdráv? Jak pochopit propojení mezi fyzickým tělem a psychikou? Jak tyto schopnosti využít k vedení týmů a dosahování skvělých výsledků? Na tyto otázky odpoví na třídenním workshopu, který se koná 30. listopadu až 2. prosince ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, špičkoví lektoři – koučka Jitka Ševčíková a lékař funkční medicíny Jan Vojáček. To vše v klidném a komorním prostředí Spa hotelu Lanterna, kde se můžete po společném programu oddat relaxaci v L-Spa, dopřát si uvolňující masáž, skvělou hotelovou gastronomii nebo termální bazény a saunové rituály v blízkém Wellness Horal. Utřídit si myšlenky i „restartovat“ hlavu vám jistě pomůže také procházka na čerstvém horském vzduchu. Ostatně – okolní lesy CHKO Beskydy jsou protkány řadou značených tras pro turisty i běžce. Kurz je vhodný pro manažery, firmy, ale také pro jednotlivce, kteří na sobě chtějí pracovat a posunout se o pořádný kus dál.

Umění být zdráv Jana Vojáčka i Kurz etikety Ladislava Špačka ve Spa hotelu Lanterna (Foto: www.valachy.cz)

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a zážitkovým menu

Smart casual, business dress code, banket…, jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Mistr etikety Ladislav Špaček vás 16. prosince při večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna provede pravidly etikety psanými i nepsanými. Dozvíte se, jak si poradit se zasedacím pořádkem v restauraci, na obchodní večeři nebo na banketu, jak se vhodně obléct pro každou příležitost a komu podat ruku jako první. Zjistíte, jak číst zkratky na pozvánkách, jak si poradit se lžící, která spadne na zem, nebo jak si připravit a přednést dechberoucí proslov nebo přípitek. Degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka pak bude tou pravou příležitostí, kde si nové poznatky vyzkoušet v praxi.

 

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě, špičkovým wellness službám a moderní krajové gastronomii ideálním útočištěm pro náročné hosty vyhledávající pohodovou relaxaci v Beskydech. V hotelovém L-Spa najdete bazén, saunový svět a bohatou nabídku masáží. Pro náročné gurmány je zde zážitková restaurace Vyhlídka, nabízející šestichodová menu snoubená s lahodnými víny. Sportovci mohou využít Ski areálu Razula, mnoho běžkařských i turistických tras, golfové hřiště, tenisové kurty či půjčovnu segwayů. Pravidelně tu pořádají zajímavé sportovní i kulturní akce a velice populární je i zdejší frgálová manufaktura, do níž míří na kurzy pečení frgálů lidé z celé republiky. Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*