Vaření v přírodě vám usnadní chytré vařiče i nádobí

Sezóna grilování, pikniků, táboření i kempování je tady! Zpříjemněte si vaření v přírodě i na zahradě technickými i designovými novinkami…

Kempování v přírodě
Sezóna grilování, pikniků, táboření i kempování je tady! Foto: Oase

Vařit v přírodě se dá několika způsoby. „Nejlepší je použít vařič určený pro použití v přírodě. Nejčastěji používanými jsou vařiče plynové. Ty lze pořídit relativně levně, mají dlouhou životnost a jsou skladné. Další variantou jsou vařiče benzínové. Ty jsou dražší, těžší, ale provozní náklady mají o něco nižší. Hojně rozšířenou variantou jsou také vařiče na pevný líh. Jsou velmi levné a snadné na ovládání. Nevýhodou je rychlá spotřeba paliva a vysoká hořlavost,“ upřesňuje Vít Hruška z Výstavy stanů a vybavení do přírody.

Vymazlený gril, který nekouří: LotusGrill je moderní kvalitní stolní přístroj na dřevěné uhlí, který nevydává kouř, a proto je ideální pro použití v přírodě i v interiéru. Hodí se pro grilování doma na terase či balkonu, při kempování, pikniku v přírodě, na lodi či třeba na rybách. Je dvouplášťový a maximálně bezpečný. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 4 699 Kč.

Spidervařič: Stabilní plynový vařič Pinguin Spider snese velkou zátěž a je velmi výkonný díky širokému rozptylu plamene. Je vyroben z nerezové oceli a aluminia. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 616 Kč.

Multifunkční sada nádobí: Nádobí Pinguin Double X z tvrzeného hliníku a ohnivzdornou a otěruvzdornou úpravou obsahuje dva větší a dva menší hrnce, které lze použít jako pokličky. Sada umožňuje bezpečnou přepravu plynové kartuše a malého vařiče uvnitř nádoby. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 956 Kč.

Nerozbitný hrnek: Plastový hrnek Summer Mug od firmy Outwell koupíte na 4camping.cz za 107 Kč.

Lžíce, vidlička a nůž v jednom: Lžíce Light My fire Spork je praktický, malý příbor z polykarbonátu, tepelně odolného materiálu. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 52 Kč.

Praktické skládací prkénko: Prkénko Outwell Collaps Board se skládací miskou má jednoduché rozevírání i zaklapávání a je odolné proti rozbití. Prodává www.4camping.cz za 620 Kč.

Zásobník na vodu: Skládací kanystr na vodu Outwell Water Carrier 15l s praktickým držadlem pro ruku koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 296 Kč.

Nestárnoucí ešus: Klasický dvoudílný nerezový ešus Yate je nyní v nerezovém provedení. Balení obsahuje misku 1,25 l a víko 0,3 l. Prodává www.4camping.cz za 288 Kč.

Izolační taška na polévky i zmrzku: Taška Campingaz Entertainer Dual Compart udrží vaše jídla teplá i chladná zároveň. Má dvě komory oddělené speciální EVA folií a doplněné izolační vrstvou, které fungující spolehlivě až do teploty 107 °C. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 809 Kč.

Kempování v přírodě, Výstava stanů, 4camping

Výstava stanů vás vybaví do přírody i inspiruje!

Turisté, rodiny a všichni ti, kdo míří do kempů, pod stan i na daleké expedice, najdou vše, co potřebují, na Výstavě stanů a vybavení do přírody v pražských Letňanech (28. 5. – 14. 8. 2016). Ve dvou halách stojí na 320 stanů i oblíbené spacákové ležení, kde si můžete vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. Na ploše 10 500 m² (!) se představí na 140 outdoorových značek. Najdete tady největší výběr turistického zboží na českém trhu. Pořídit si můžete stany, spacáky, karimatky a kempinkový nábytek, batohy, oblečení, obuv, vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další vychytávky. Vše si můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky a navíc můžete soutěžit o hodnotné ceny. A pozor: vstup i parkování jsou zdarma!

Více na www.vystavastanu.cz

 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*