Vybavení na pláž aneb čím se vybavit na dovolenou

„Pryč jsou doby, kdy lidé mířili k vodě jen s ručníkem, před sluníčkem utíkali do stínu a z pláže pak kráčeli s taškou, po níž stékala voda z mokrých plavek. Zejména plážové tašky zaznamenaly velký pokrok, nechybí v nich speciální kapsy na mokré věci i chladicí komory na potraviny. Trendem jsou ale také plážové přístřešky s UV ochranou,“ říká Vít Hruška z Výstavy stanů a vybavení do přírody a přidává několik praktických vychytávek, které učiní váš pobyt na pláži skutečně nezapomenutelný.

Držák stránek knih Terra Nation Ahu
Na Výstavě stanů a vybavení do přírody najdete spoustu inspirace, ale také zábavy. Foto: www.4camping.cz
Batoh Terra Nation Tanekopu
Batoh Terra Nation Tanekopu. Foto: Výstava stanů a vybavení do přírody

Výbava na celý den v designovém batůžku 

Batoh Terra Nation Tanekopu je ideálním doprovodem na pláž, dáte do něj totiž vše, co potřebujte na celý den, a kromě toho má tento třicetilitrový krasavec mnoho zajímavých doplňků jako je speciální kapsa na mokré věci, kapsa s organizérem, izolovaná chladicí komora, klíčenka, čisticí hadřík na brýle, telefon…, síťka na knihu či poznámky, vnitřní polstrovaná kapsa na ochranu křehkých předmětů atd. Má nastavitelné ramenní popruhy i popruhy na plážovou podložku nebo karimatku. Záda jsou polstrovaná pěnou a nechybí jejich odvětrání. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody ho koupíte za 2 097 Kč.

 

Taška Terra Nation Tamakopu
Taška Terra Nation Tamakopu. Foto: Výstava stanů a vybavení do přírody

Věci v suchu i po koupání

Multifunkční designová taška Terra Nation Tamakopu je ideální volbou na cestu a pobyt u vody. Díky speciální kapse na mokré věci se vám již nikdy nestane, že by vám ostatní věci navlhly od plavek a mimo jiné je vybavena také izolovanou chladicí komorou, díky níž budou vaše nápoje vždy vychlazené rovnou k pití. Její obsah je 34+6 litrů a je vyrobena z přírodně vypadajícího polyesteru s vodoodpudivou povrchovou úpravou, má čtyři kapsy a nastavitelné ramenní popruhy. Na www.4camping.cz ji koupíte za 2 517 Kč.

 

Držák stránek knih Terra Nation Ahu
Držák stránek knih Terra Nation Ahu. Foto: www.4camping.cz

Vítr na vaše knihy nemůže

Držák stránek knih Terra Nation Ahu uplatníte při čtení knih a časopisů na pláži či kdekoliv, kde fouká vítr. Jedna velikost pro všechny, snadné držení knih jednou rukou, pomáhá vyhnout se přetáčení stránek ve větru, nerozptyluje oko od četby, snadné přenášení, lze použít i v průběhu celého roku, a od pláže po hory. Koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 84 Kč.

 

Plážový přístřešek Terra Nation Harekohu
Plážový přístřešek Terra Nation Harekohu. Foto: Výstava stanů a vybavení do přírody

Jednoduchý plážový domeček

Luxusní plážový přístřešek Terra Nation Harekohu s unikátním systémem otevírání a zavírání vám zaručí příjemné útočiště na rozpálené pláži a zároveň vás ochrání před škodlivým slunečním zářením (disponuje ochranou proti UV záření 50+). Snadno a rychle se rozkládá i skládá a součástí balení jsou šňůrky a kolíky na upevnění a praktická přenosná taška s popruhy přes rameno. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 2 097 Kč

Výstava stanů vás vybaví do přírody i inspiruje!

Turisté, rodiny a všichni ti, kdo míří do kempů, pod stan i na daleké expedice, najdou vše, co potřebují, na téměř tři měsíce trvající (28. 5. – 14. 8. 2016) Výstavě stanů a vybavení do přírody v pražských Letňanech. Letos zde bude stát ve dvou velkých halách na 320 stanů i oblíbené spacákové ležení, kde si budete moct vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. Na ploše 10 500 m² (!) se představí více než 140 outdoorových značek. Najdete tady největší výběr turistického zboží na českém trhu. Pořídit si můžete nejen stany, spacáky, karimatky a kempinkový nábytek, ale i batohy, oblečení, obuv a nejrůznější doplňky, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další outdoorové vychytávky. Vše si můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky a navíc můžete soutěžit o hodnotné ceny. A pozor: vstup i parkování jsou zdarma!

Více na www.vystavastanu.cz

 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*