Výstava stanů začíná

Veškeré vybavení do přírody od stanů, přes oblečení, spacáky, karimatky, obuv, batohy, kempinkový nábytek až po nejrůznější doplňky, jako jsou věci na vaření či čelovky, nakoupíte na největší evropské Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná od 1. června do 13. srpna 2017 v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

Výstava stanů Praha Letňany
Výstava stanů a vybavení do přírody se koná od 1. června do 13. srpna 2017 v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Foto: www.vystavastanu.cz

Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu: na ploše 10 500 m² (!) se představí 150 značek. Bude tady stát na 320 stanů všech typů i oblíbené spacákové ležení, kde si budete moc vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na promítání cestovatelských filmů, vyzkoušet si své dovednosti na lezecké stěně nebo v soutěži zručnosti. Letošní novinkou bude možnost ochutnat expediční stravu a díky dětskému koutku máte jistotu, že vyberete a nakoupíte v poklidu i s dětmi. Velkým lákadlem je i letos soutěž o ceny v hodnotě jednoho milionu korun, které budou organizátoři losovat každý týden.

Vstup a parkování je zdarma!

Ti, kdo to mají do Prahy daleko, pak nakoupí identický sortiment na www.4camping.cz.

Více informací na www.vystavastanu.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*