Zdravé fitness pro zdravé Česko 2017

Unikátní konferenci o zdravém životním stylu a novinkách v oboru fitness pořádá v pátek 21. 4. 2017 v pražském Impact Hub Česká komora fitness. Těšit se můžete na zajímavé přednášky i spoustu praktických ukázek.

zdrave_fitness_pro_zdrave_cesko_2017

Již tradiční jarní konference České komory fitness, kterou pořádá za podpory Českého svazu aerobiku a fitness Fisaf.cz a projektu Děti na startu, bude letos plná zvučných jmen.

Svou účast přislíbil Jan Mühlfeit, motivační speaker a ex šéf Microsoftu, který vždy dokáže strhnout publikum. Své vystoupení připravil společně s Davidem Svobodou, olympionikem a moderním pětibojařem a ponese se v mottu „Co se šampioni mohou naučit od Buddhy“.

Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR, odemkne Potenciál fitness v českém podnikatelském prostředí.

Martin Matoulek, předseda České společnosti tělovýchovného lékařství, se pokusí najít odpovědi na horkou otázku současnosti „Fitness na předpis – realita, nebo fikce?“

Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness, se zaměří na podnikatelský update, tedy zejména EET, poplatky za užití hudebních děl nebo novinky z oblasti vzdělávání fitness profesionálů.

Těšit se ovšem můžete také na další přednášky: jaké jsou trendy v technickém řešení fitness, jak vést úspěšné skupinové lekce nebo jak se prezentovat na sociálních médiích. Čeká vás také diskuse na téma Standardy profesní kvalifikace osobní trenér, jak vést děti ke sportu v podání manažerky projektu Děti na startu a spousta praktických ukázek úspěšných fitness projektů.

Termín: pátek 21. 4. 2017, 9.00 – 17.00 hodin
Místo: Impact Hub Praha, Drtinova 10, Praha 5
Více informací: www.ceskakomorafitness.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*