Zdravé fitness pro zdravé Česko

Již tradiční každoroční konference České komory fitness „Zdravé fitness pro zdravé Česko“ se letos uskuteční v pátek 20. dubna 2018 od 9 do 17 hodin ve Step hotelu Praha. I tentokrát se můžete těšit na řadu zajímavých témat a především řečníků. Do České republiky například vůbec poprvé zavítá světoznámý retenční guru Paul Bedford!

Fisaf konference
konference České komory fitness „Zdravé fitness pro zdravé Česko“ se letos uskuteční v pátek 20. dubna 2018 . Foto: www.fisaf.cz

Paul Bedford působí na Universitě Exeteru a přednáší po celém světě o práci se zákazníky fitness center. Na jeho nejnovější poznatky se můžete těšit poprvé naživo také v České republice na konferenci Zdravé fitness pro zdravé Česko 2018, kde vystoupí s tématem Jak získat a udržet klienty fitness centra. Přednáška se koná za podpory společnosti Nové fitness.

Svět kolem nás se rychle mění, a tak je třeba na tyto změny rychle reagovat. Hlavní speaker konference proto bude hovořit právě o změnách, které ovlivňují zákaznický servis a vnímání servisu zákazníky fitcenter, klubů a studií.

Dalšími řečníky, na které se letos můžete těšit, jsou Finn Berggren, ředitel dánské sportovní akademie Gerlev Physical Education & Sports Academy a světově proslulý propagátor pravidelné fyzické aktivity v každodenním životě, či Petr Král z VŠE Praha, který se specializuje na problematiku mezinárodního marketingu a komunikace a na VŠE vyučuje International Business a CEMS.

Fisaf konference
Nebudou chybět témata zasvěcená zdravému životnímu stylu. Foto: www.fisaf.cz

Ani letos nebudou chybět na konferenci zasvěcené zdravému životnímu stylu aktuální žhavá témata, která hýbou světem fitness, jako je GDPR, data o trhu, nový návrh ceníku za užití autorských práv, prakticky využitelný marketing, udržitelnost zákazníků a řada dalších.

„Ať už půjde o propojení zdraví a pohybu, nebo jednotlivá témata týkající se provozu či marketingu, hlavním cílem pořadatelů je, aby si účastníci konference odnesli co nejvíce praktických nápadů a myšlenek, které mohou okamžitě aplikovat do své pracovní praxe i života,“ říká Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness.

Simultánní tlumočení zahraničních řečníků i občerstvení jsou zajištěny po celý den konference.

Více informací najdete na www.komorafitness.cz/konference2018

Program konference:

8:30 – 9:00 Registrace

9:00 – 9:25 Úvodní slovo a přivítání: Mgr. Jana Havrdová, prezidentka ČKF

9:25 – 10:25 Potenciál fitness sektoru ve zdravotně preventivní péči:

Finn Berggren, President Gerlev Physical Education & Sports Academy, Dánsko

10:25 – 10:40 Partnerská prezentace Nové fitness

10:40 – 12:10 Jak získat a udržet klienty fitness centra: Paul Bedford, Retention Guru, Velká Británie

12:10 – 12:25 Partnerská prezentace Nové fitness

12:25 – 13:00 Oběd

13:00 – 13:30 Návrh nového systému výpočtu a výběru poplatků za užití autorských práv: zástupci OSA a Integram

13:30 – 13:45 Partnerská prezentace

13:45 – 14:45 Marketing fitness centra krok za krokem: Ing. Petr Král, Ph.D, vedoucí katedry mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze

14:45 – 15:15 Let´sBeActive – jak dostat 95 % populace do fitness center: Jana Havrdová, Karel Jarušek, Česká komora fitness

15:15 – 15:30 Partnerská prezentace

15:30 – 16:30 GDPR od základů a prakticky: Mgr. Tomáš Brabec

16:30 – 16:50 Diskuze k aktuální situaci podnikatelského prostředí pro fitness v České republice

16:50 – 17:00 Závěr konference

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*