Buďte kreativním pánem svého času

Zapomeňte na nudné předtištěné diáře! Vytvořte si letos zcela originální deníček plný nápadů. A nemusíte nutně začít v lednu – kreativní diář je totiž radost na každý den…

Kreativní deník Aladine
Kreativní deník Aladine. Foto: www.aladine.cz

„V době chytrých mobilů a nejrůznějších plánovacích aplikací je velice překvapivé, že zejména mladé dívky a ženy tíhnou čím dál více k tvorbě vlastních kreativních diářů. Ty totiž neslouží jen k tomu, abychom si tam psaly povinnosti, které nás čekají, plánovaly dny, týdny či celé měsíce, ale abychom si na chvíli pohrály, uvolnily se, a třebas i ty méně příjemné události odlehčily – zkrátka, abychom se na každý den těšily,” říká Martina Linková z kreativních dílen a art-shopu www.aladine.cz

Velké popularitě se podle ní v současné době těší zejména nejrůznější plánovací razítka, jimiž si diáře můžeme ozdobit. „Existuje jich spoustu na nejrůznější témata – od hravých plánovacích tabulek dnů a týdnů, až po razítka znázorňující narozeniny, výlety, nejrůznější školní i pracovní projekty… Hravá razítka dodají všemu na osobitosti, emocích, a hlavně – každý den nám vnesou do života trochu humoru,“ doporučuje Martina Linková.

Kreativní deník Aladine
S kreativním diářem Aladine bude každý Váš den jiný a zábavnější. Foto: www.aladine.cz

Diářová razítka StampoPlanner

Pod tímto označením najdete nejrůznější témata diářových razítek v různém počtu kusů. Například zábavně pojednané tabulky dnů, týdnů, měsíců, hravé nápisy dnů i všech možných událostí, které vás mohou čekat, bubliny, do nichž si můžete psát, šipky, ikonky a hlavně spoustu vtipných obrázků. Razítka StampoPlanner pořídíte na www.aladine.cz za 220 Kč.

City girl, Etno, Srdíčka nebo Origami?

Kreativní deník Aladine
In jsou nejrůznější plánovací razítka, jimiž si diáře můžeme ozdobit. Foto: www.aladine.cz

StampoBocal, to jsou unikátní sady 14 dřevěných razítek uložených do stylové skleněné, a přitom velice praktické dózy. Balení obsahuje i černý inkoustový polštářek. Využijete je pro tvorbu diářů, cestovatelských deníků či do alb z výletů. Vybírat si můžete hned z několika motivů: City Girl, Etno, Indiáni, Mexiko, Srdíčka, Origami, prázdniny na Floridě a mnohé další. Koupíte je na www.aladine.cz za 260 Kč.

Komiksy jsou in!

StampoFun Komiksy, to je sada gumových razítek na pěnové hmotě, která rozveselí každý zdánlivě nudný diář, ale také cestovatelský deník, přáníčko, pozvánky, vzkazy a mnohé další. Na razítkách najdete různé vtipné nápisy, vesele pojaté citoslovce a spoustu bublin, do nichž si můžete dopsat vlastní vzkazy. Koupíte je na www.aladine.cz za 290 Kč.

Každý den s jiným výrazem

StampoSmiley Smajlíci, to je 38 ks gumových razítek na pěnové hmotě, která rozveselí velké i malé. Přezdívá se jim scrapbooková senzace, ale sada má široké využití – do deníčků, alb, přáníček, na vzkazy či visačky. Pedagogové je mohou využít jako vtipná hodnotící razítka se stupnicí až 38 výrazů! Koupíte je na www.aladine.cz za 300 Kč.

Razítka do kapsy

Aladine StampoKdo Smajlíci
Aladine StampoKdo Smajlíci. Foto: www.aladine.cz

Pro dozdobení diáře či sportovního deníku poslouží razítka StampoKdo. Sada obsahuje 4 ks tematických razítek a velký razítkovací polštářek s černou inkoustovou barvou. K dostání jsou 4 témata (Smajlíci, Láska, Paříž, Etno origami). Prodává www.aladine.cz za 159 Kč.

Barvy plné vitamínů

Každý diář i deníček bude hned vypadat veseleji s barevnými razítky. Doslova vitamínově zářivé barvy jim dodáte díky barevným razítkovacím poduškám StampoColors. Každá sada obsahuje vždy 10 kusů různých barev a vybírat můžete z těchto variant: Vitamíny, Pastel a Základní barvy. Koupíte je na www.aladine.cz za 290 Kč.

Více na www.aladine.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*