Být za 20 minut mladší a krásnější? Tyto 4 pleťové masky to dokážou

Pleťové masky jsou tak trochu zázrak. Dovedou totiž během chvilky proměnit naši unavenou pleť v mladistvou, pevnou, pružnou a zářící. Mezi vyzkoušené a opravdu účinné patří ty s kolagenem, fyto-kmenovými buňkami nebo hydractinem. A pokud vás trápí akné, je tu 1. pomoc – Aktivní maska při akné – s vynikajícími účinky.

Být za 20 minut mladší a krásnější? Tyto 4 pleťové masky to dokážou (Foto: www.essente.cz)

Okamžitě zpevněná a hydratovaná pleť

Essenté Intenzivní maska s kolagenem intenzivně hydratuje a vyživuje pleť, zlepšuje její pevnost a pružnost, zklidňuje napjatou a dehydrovanou pokožku, chrání ji před působením negativních vlivů a zvyšuje její obranyschopnost, redukuje tvorbu vrásek a zanechává pleť jemnou a hebkou. Essenté Intenzivní masku s kolagenem koupíte na www.essente.cz za 170 Kč.

„Když jsme vyvíjeli tuto pleťovou masku, obohatili jsme ji o vitamín E, který patří k významným antioxidantům. Zároveň pomáhá k lepšímu vstřebávání kolagenu. Účinek je vidět okamžitě po použití. Pleť je zpevněná a dokonale hydratovaná,“ říká Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se věnuje vývoji a výrobě tzv. kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a farmacie.

Viditelně mladistvější pleť

V Essenté Omlazující masce s fyto-kmenovými buňkami a kyselinou hyaluronovou doplňuje účinky fyto-kmenových buněk ze vzácné švýcarské odrůdy jablek ještě kyselina hyaluronová, která intenzivně váže vodu, a tím zlepšuje pružnost pokožky. Napuštěná maska z netkané textilie je tak skutečně revoluční anti-ageing produkt. Ostatně, přesvědčte se sami – pleť je ihned po první aplikaci masky pevná, hladká a působí jako znovuzrozená. Essenté Omlazující masku koupíte na www.essente.cz za 170 Kč.

„Při vývoji této masky jsme se zaměřili na velmi účinné fyto-kmenové buňky ze vzácné švýcarské odrůdy jablek Uttwiler Spätlauber, které se nejvíce podobají lidským kmenovým buňkám. Zároveň dokážou pronikat do hlubokých vrstev pleti, kde chrání vlastní kmenové buňky kůže a efektivně oddalují jejich stárnutí. Přinášejí tak revoluční anti-ageing efekt pro skutečné omlazení,“ vysvětluje Denisa Jasinská z Essenté.

Použití (stejné pro obě masky): Vyjměte masku z obalu a opatrně ji rozložte. Pak ji přiložte rovnoměrně na celý obličej, upravte okolo očí, nosu a úst. Vyhlaďte ji a poté nejprve navlékněte na uši horní otvory masky a následně ji zafixujte navlečením spodních otvorů. Nechte masku působit 15–20 minut. Poté ji opatrně sejměte a zbytek vmasírujte do pleti. Nejlepších výsledků dosáhnete při aplikaci 1–2x týdně.

Tip: „Pro zvýšení pocitu osvěžení a relaxace lze obě masky před použitím a vyjmutím z obalu ochladit v lednici nebo ohřát na 2-3 minuty ve vodní lázní (50–60 °C).“

Být za 20 minut mladší a krásnější? Tyto 4 pleťové masky to dokážou (Foto: www.essente.cz)

Výrazný lifting díky velké porci hydratace

Essenté Hydratační krémová maska s viditelným liftingovým efektem intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje pokožku, povzbuzuje buněčnou aktivitu a startuje v pleti ochranné mechanismy. Zároveň funguje jako SOS přípravek na podrážděnou kůži. Díky zvýšené porci vlhkosti je vhodná pro každou pokožku. Essenté Hydratační krémovou masku koupíte na www.essente.cz za 580 Kč (50 ml).

Použití: Masku naneste rovnoměrně v tenké vrstvě na vyčištěnou pleť, zakryjte fólií a nechte působit 10-15 minut. Následně šetrně smyjte a použijte vhodný krém Essenté dle typu pleti.

Tip Denisy Jasinské z Essenté: „Tato hydratační maska je vhodná také k ošetření vysušené pokožky – například v zimě po pobytu v mrazu, nebo naopak v létě po opalování.“

Okamžitá pomoc a úleva při akné

Essenté Aktivní maska při akné je vysoce koncentrovaná maska, která přináší okamžitě viditelné výsledky. Maska je určena pro problematickou a k akné náchylnou pleť jako účinná prevence zánětlivých projevů. Problematické oblasti ihned zklidní a pomůže s obnovou běžných funkcí kůže. Vyvážený komplex účinných látek reguluje tvorbu kožního mazu, podporuje regeneraci pleti a zároveň pleť hydratuje. Koupíte ji na www.essente.cz v sáčcích o objemu 5 ml za 70 Kč.

Použití: Masku naneste rovnoměrně v tenké vrstvě na vyčištěnou pleť. Zakryjte obličej maskou z netkané textilie s otvory na oči, nos a ústa, namočenou ve studené vodě, a pro zvýšení a urychlení účinků aktivních látek ještě maskou z fólie (rovněž s příslušnými otvory). Nechte působit 10-15 minut. Po uplynutí této doby masku šetrně smyjte. Na závěr ošetření použijte vhodný krém Essenté dle typu pleti.

„Maska obsahuje mimo jiné peptid Bodyfensine peptide, který chrání pokožku před napadením mikroby a snižuje riziko infekce kůže. Zároveň bojuje proti mikrobiálnímu růstu, posiluje přirozený imunitní systém pokožky a stimuluje produkci látek, které se podílejí na přirozeném mechanismu obrany kůže,“ vysvětluje principy účinnosti masky proti akné Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté.

Profesionální péče

Volba aktivních látek a dalších složek jednotlivých přípravků české kosmetické firmy Essenté, stejně jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie. Kosmetika Essenté tak zcela naplňuje mezinárodní kritéria, která ji opravňují, aby byla označována výrazem kosmeceutikum, tedy všeobecně uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Více informací najdete na Inspirace.essente.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*