Češi ve slevách kupují hlavně stany, spacáky a oblečení

Začátek srpna je každoročně obdobím očekávání velkých slev a výprodejů outdoorového zboží. Stejně je tomu i letos, kdy jeho ceny mohou klesnout až o 70 %.

Výstava stanů 2017
Na Výstavě stanů a vybavení do přírody startují obří slevy outdoorového zboží. Foto: www.pixpo.cz

„Startují obří slevy outdoorového zboží, kupují se hlavně stany, spacáky a oblečení, ale také karimatky, kempinkový nábytek, boty a batohy. Ceny mohou klesnout až o 70 %,“ potvrzuje Jaroslav Skalka, organizátor Výstavy stanů a vybavení do přírody v pražských Letňanech, která v neděli 13. srpna – po téměř třech měsících – končí. Jedná se o největší akci svého druhu v Evropě a její poslední týden bude jako každý rok plný velkých slev tisíců položek turistického a outdoorového vybavení a zlevněno bude vlastně veškeré zboží.

Oblíbený je i výprodej vystavených kusů, na který návštěvníci každoročně čekají. Největší zájem je o vystavené stany, spacáky a karimatky, které budou zlevněny až o 65 %. K velkým rodinným či drahým expedičním stanům se tak zájemci dostanou velice výhodně. Zboží přitom není nijak poškozeno, protože bylo vystaveno v hale a chráněno před povětrnostními vlivy. Výprodej vystavených kusů dává šanci zakoupit špičkové stany, spacáky a další vybavení za ceny, které si může dovolit každý.

Výstava stanů 2017
Ceny outdoorového zboží mohou klesnout až o 70 %. Foto: www.pixpo.cz

„Důvodem velkých slev je fakt, že byť je léto ještě v plném proudu, tak pro prodejce sezóna pomalu končí a je potřeba ve skladech uvolnit místo pro podzimní a zimní zboží. V mnoha případech tak jdou pod pořizovací ceny. Pokud se ale nechcete probírat už jen okrajovými velikostmi a barvami nebo vybírat z posledních kusů, nenechávejte nákupy na poslední chvíli,“ dodává Vít Hruška, specialista na outdoorové zboží z e-shopu www.4camping.cz

Praktické informace o Výstavě stanů a vybavení do přírody:

  • Výstava stanů a vybavení do přírody se koná v PVA EXPO Praha Letňany
  • Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu od stanů, spacáků, karimatek, kempinkového nábytku, batohů, oblečení a obuvi, po vařiče, nádobí, baterky, čelovky, nože atd.
  • Na ploše 10 500 m² najdete 150 outdoorových značek
  • Doprovodný program zahrnuje promítání cestovatelských filmů, soutěž zručnosti, možnost vyzkoušet si lezeckou stěnu nebo ochutnat expediční stravu. Pro děti je zde dětský koutek.
  • Ti, kdo to mají do Prahy daleko, pak nakoupí identický sortiment na www.4camping.cz.
  • Můžete soutěžit o atraktivní ceny v hodnotě jednoho milionu korun!
  • Otevírací doba: PO–PÁ: 13–20 hodin, víkend: 10–20 hodin
  • Vstup i parkování zdarma! www.vystavastanu.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*