Darujte letos k Vánocům lásku

Lásky není nikdy dost. Ani v životě, ani pod stromečkem. Darujte v rodině nebo někomu z přátel knížku Péče o lásku. Praktická příručka umění milovat a být milován od „love blogerky“ Karoliny Rauschertové je plná motivace a inspirace, jak lásku dělat dobře a chytře. Hodí se pro mladé začátečníky i starší a pokročilé.

Darujte letos k Vánocům lásku (Foto: www.peceolasku.cz)

Autorce se podařilo sestavit originální a vtipný návod, jak se naučit lásku v každodenním životě efektivně dávat i přijímat. Odborná doporučení kombinuje s užitečnými tipy z praxe, které se dají hned vyzkoušet a zlepšují atmosféru v dlouhodobých vztazích. O lásce odborně i ze života, ale hlavně stručně – v této malé knize najdete všechno, co se vyplatí vědět. A pozor: je to jedna z mála knih o vztazích, kterou čtou rádi dokonce i muži! Kromě obsahu pak zaujme i velmi atraktivním grafickým pojetím od Johany Kratochvílové ze studia Signatura a nápaditými minimalistickými ilustracemi Lýdie Férové.

Tip: Od 27. 11. 2023 probíhá na e-shopu www.peceolasku.cz sváteční akce – každá kniha je doplněna věnováním od autorky, přijde vám v krásném dárkovém balení s bonusem v podobě romantických motivačních samolepek. Stačí ji už jen s láskou darovat!

Cena: 330 Kč

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*