Dopřejte si Wellness den v Beskydech i výlet k pramenům Bečvy

Někdy stačí jeden den „vypnout“, aby člověk nabral síly a starosti mu nepřerostly přes hlavu. I proto přišli v Resortu Valachy s nabídkou balíčku nazvaného Wellness den v Beskydech. Den strávený v termálních bazénech, saunách a při masážích si navíc můžete zpestřit výletem po nové trase k pramenům Bečvy a pak se zas vrátit do vyhřátého wellness.

Valašsko Velké Karlovice
Skvělé podmínky pro dovolenou najdete v Beskydech. Foto: www.lanterna.cz

„Balíček Wellness den v Beskydech jsme připravili tak, aby si u nás mohli odpočinout i neubytovaní hosté. A jak to v praxi probíhá? Ráno přijedete, zabalíme vás do měkoučkého županu a budete mít celý den na to, abyste se mohli koupat v termálních bazénech, vyzkoušet všechny sauny a saunové rituály nebo ulevit nohám na Kneippově oblázkovém chodníku. Pak si zajdete na některou z masáží od zkušených masérů z Bali, Indie, Thajska, Srí Lanky nebo Filipín. A až vám v poledne vyhládne, stačí se jen přesunout do Valašské hospůdky hotelu Horal, kde na vás bude čekat tříchodové wellness menu. To vše máte v ceně balíčku. Pak už záleží jen na vás, jestli budete pokračovat v relaxaci, nebo si pro zpestření uděláte krátkou procházku po okolní malebné přírody či si třeba zahrajete golf. Kdykoli až do večera se můžete vrátit zpět do wellness a opět se oddat relaxaci,“ představuje novou možnost jednodenní relaxace pro návštěvníky ve Wellness hotelu Horal Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Nejprve si zasloužíte lenošení

Ti, kdo rádi navštěvují wellness, vědí, že Wellness Horal patří u nás díky široké nabídce služeb, špičkové úrovni i vstřícnému přístupu k hostům k těm nejoblíbenějším. Návštěvníci mají k dispozici tři kryté termální bazény se slanou vodou, plavecký (28 °C), dětský (36 °C) a zábavně relaxační bazén (35 °C) s jeskyní, divokou řekou, hydromasážními lavicemi, tryskami a bubblery. Pro odpočinek je pak jako stvořený saunový svět se saunami, bylinnou parní lázní, tepidariem a venkovním i vnitřním whirlpoolem s podvodními tryskami. Nechybí ani Kneippův oblázkový chodník a příjemné jsou i multifunkční sprchy s masážními proudy a tropickým deštěm. A jistě bude čas i na posezení na vnitřní nebo venkovní terase se šálkem čaje, sklenkou vína či osvěžující ovocné šťávy, odkud se nabízejí nádherné výhledy do okolní přírody.

Tip Martiny Žáčkové z Resortu Valachy: „Za teplejšího počasí se vám bude krásně odpočívat na venkovní terase vybavené lehátky nebo přímo na slunící terase na louce u hotelu.“

Odměna pro ztuhlé a namožené svaly

Účinným a staletími prověřeným prostředkem, jak ulevit unavenému organismu, je masáž. Nenechte si ujít příležitost a vyberte si pro sebe tu nejpříhodnější. Právě Wellness Horal je proslulé jedinečnou nabídkou exotických masáží, které tady provádějí zkušení maséři a masérky z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali, Jávy a Indie. Vašim svalům, ztuhlým a namoženým od vysedávání u počítače a v autě i jednostrannou námahou, se tady dostane zasloužené péče. Vybírat můžete z nabídky masáží Hammam, Thajské, Ajurvédské, Bali, Rasul, novinkami jsou pak Jávské a Evropské masáže.

Tip Martiny Žáčkové z Resortu Valachy: „Abyste se při masáži cítili co nejlépe, nabízejí ve Wellness Horal možnost vybrat si s pomocí testerů masážní olej, který vám bude nejvíc vonět. A po masáži se můžete těšit na šálek čaje a misku sušeného ovoce a oříšků jako pozornost.“

Velké Karlovice, Lanterna (Foto: www.lanterna.cz)

Výlet k pramenům Bečvy

Ve wellness můžete klidně strávit celý den, anebo si zdejší pobyt ještě zpestřit kratším výletem do okolní malebné přírody s neporušenými lesy, dřevěnými chaloupkami a stády ovcí. Tím vším se můžete kochat na některé z mnoha turistických a cyklistických tras, z nichž nejnovější je ta, která vede na rozhlednu Súkenická a k pramenům Vsetínské Bečvy. Její trasa začíná právě u hotelu Horal, a pokud si stáhnete do telefonu aplikaci mapy.cz, snadno podle ní dojdete po stezkách na rozhlednu Súkenická i k pramenům Bečvy. Cestou spatříte i nejvyšší vrchol Vsackých Beskyd Vysockou (1024 m), nejvyšší vrchol Javorníků Velký Javorník (1071 m) i nejvyšší vrchol Beskyd Lysou horu (1323 m). Z rozhledny pak uvidíte slovenskou Malou Fatru s Rozsutcem a za pěkného počasí i Západní Tatry. Potom můžete pokračovat po žluté značce k prameni Bečvy a odtud se některou z cest vrátit zpátky k hotelu Horal. Celý okruh měří 8 km. A pak už je jen na vás, zda půjdete zpět do vyhřátého wellness.

Tip Martiny Žáčkové z Resortu Valachy: „V recepci hotelu Horal si můžete půjčit hole na nordic walking, s nimiž bude chůze po stezkách ještě příjemnější a také dynamičtější. Přímo u hotelu si také můžete zahrát golf nebo tenis.“

Připravte se včas na léto!

Líbila se vám i tahle krátká jednodenní návštěva Beskyd a rádi byste se sem opět brzy vrátili? Vyberte si některý z výhodných prázdninových balíčků ve Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal a užijte si tady i s rodinou krásnou dovolenou. Čeká vás koupání, výlety na kolech, skvělé jídlo, grilování, živá hudba i večer u táboráku. A k tomu neomezený vstup do wellness s bazény, saunami a vířivkami, cvičení nebo jóga pod širým nebem a program pro děti. Více na www.valachy.cz

Resort Valachy ve Velkých Karlovicích na Valašsku zahrnuje komplex čtyř hotelů Lanterna, Horal a Galik se dvěma wellness centry, Ski areálem Razula a devítijamkovým Golfovým hřištěm Horal, umístěných v malebném údolí Léskové, kousek od hranic se Slovenskem. Jedním z největších lákadel Resortu Valachy je Wellness Horal, trojice krytých termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C a bohaté zázemí pro další odpočinek: plavecký, dětský a zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou, hydromasážními lavicemi, tryskami a bubblery a wellness svět se saunami, párou, tepidariem, venkovním i vnitřním whirlpoolem, saunovými rituály i s bohatou nabídkou exotických masáží.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*