Romantiky láká dovolena na Valašsku

Chystáte se na dovolenou ve dvou a chcete si dopřát pořádnou porci romantiky a hýčkání? Ve Velkých Karlovicích na Valašsku si přijdou na své ti, kdo si chtějí odpočinout od všech vymožeností moderní civilizace, i ti, kteří mají rádi procházky krásnou nedotčenou krajinou, a také sportovci, gurmáni i milovníci wellness. Překvapte svého partnera a naplánujte cestu do Spa hotelu Lanterna, kde vám to vše splní.

Lanterna romantika
Na romantickou dovolenou ve dvou láká Spa hotel Lanterna na Valašsku. Foto: www.lanterna.cz

Malebná valašská obec Velké Karlovice u hranice se Slovenskem je místem, kde zapomenete na civilizaci a naučíte se naplno prožívat každý okamžik – na každém kroku tady na vás totiž čeká nějaký nový zážitek. A to i na vaší základně, kterou se může stát hotel vyhlášený svými wellness procedurami – Spa hotel Lanterna.

Po příjezdu stačí jen obléknout župan, který už na vás čeká na pokoji, svézt se výtahem do přízemí a rázem se ocitnete v tichém světě uvolňující relaxace, který je pro vás otevřen každý den od časného rána až do deseti do večera. Můžete se nechat hýčkat intimní atmosférou, odpočinout si v krytém bazénu s vodními atrakcemi, ve whirlpoolu se slanou a příjemně teplou vodou, anebo navštívit saunový svět.

Za vyzkoušení rozhodně stojí také některá z bohaté nabídky evropských i exotických masáží a obličejových ošetření. Zkušené ruce terapeutů z celého světa a voňavé olejíčky pečující o vaši pokožku dokonale uvolní vaši mysl. Mezi zcela mimořádné zážitky tady patří rituály Pure Fiji, třeba masáž studenými a horkými lasturami, cukrový peeling nebo masáže čistým kokosem. Na závěr si pak dopřejte relaxaci na odpočinkové terase s krásnou vyhlídkou.

Hotel Lanterna
Restaurace Spa hotelu Lanterna nabízí regionální speciality a suroviny od místních producentů, ale také snídaně rozšířené o superpotraviny a smoothies. Foto: www.lanterna.cz

Romantika i na talíři

Restaurace Spa hotelu Lanterna nabízí moderní krajovou kuchyni v podání zkušeného týmu šéfkuchaře Pavla Václavíka, v níž nechybí regionální speciality a suroviny od místních producentů, ale také například rozšířená nabídka snídaní o superpotraviny a smoothies. Pro náročné gurmány je v hotelu otevřena zážitková restaurace Vyhlídka, která nabízí večerní romantické posezení u šestichodových menu snoubených s vyhlášenými víny! Novinkou je možnost objednat si menu kompletně ve vegetariánské verzi, což je u nás naprostou výjimkou.

Na dosah hotelu máte i spoustu dalších příležitostí pro trávení volného času ve dvou. Nedaleko hotelu je devítijamkové Golfové hřiště Horal. Pokud golf neumíte, můžete se s ním seznámit díky programu Golf pro každého, během něhož vás průvodce seznámí s pravidly a způsobem hry a vše si také vyzkoušíte. A co byste řekli na trochu meditace při lekcích jógy, které si zde také můžete objednat? Nebo vyjížďce na segwayi či zapůjčených elektrokolech?

Co ještě zažít na Valašsku:

– Kurz pečení frgálů: V Gril srubu Razula vás zkušené pekařky Resortu Valachy naučí během necelých tří hodin péct tento typický valašský koláč. Kurzy pečení frgálů se konají po celé léto každé úterý a sobotu od 10 do 13 hodin. Kromě nové kuchařské dovednosti si domů odnesete vlastnoručně upečený frgál a certifikát o přijetí do valašského cechu pekařského.

Golf hotel Lanterna
Golfové hřiště Horal, Foto: www.lanterna.cz

– Na procházky i na kolo: Okolí hotelu je protkáno trasami pro cyklistické výlety i procházky. Nevynechejte rozhlednu Miloňová dva kilometry nad hotelem. Vyrazit k ní můžete třeba po jedinečné Fotostezce Valachy.

– Pro sportovce: V blízkosti hotelu je pro vás připraveno také Golfové hřiště Horal, půjčovna segwayů, elektrokol a koloběžek, fitness centrum, tenisový kurt nebo třeba adrenalinový bike park, do půl hodiny autem další golfová hřiště, horské středisko Pustevny nebo skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.

– Pro milovníky kultury: 25. až 31. srpna se na louce pod Spa hotelem Lanterna, v cirkusovém šapitó, bude konat nový festival Týden kultury na Valašsku. Těšit se můžete na Čtyři dohody a Pátou dohodu Jaroslava Duška či cirk La Putyka.

Tip: Letní dovolená ve dvou, tak se jmenuje zvýhodněný balíček, který zahrnuje neomezený vstup do wellness světa Spa hotelu Lanterna, masáž, zážitkové menu, projížďku na segwayi, slevu na golf i tenis, můžete se zdarma vydat na kurz pečení frgálů a v ceně máte neomezený vstup do 3,5 km vzdáleného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény. Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě a špičkovým wellness službám ideálním útočištěm pro náročné hosty vyhledávající relaxaci.

Více na www.lanterna.cz

 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*