Haló, Halloween je tu: Připravte se na kreativní party!

Konečně můžeme rozehrát strašidelné příběhy! Halloween je úžasnou příležitostí pustit se do velkého vyrábění. A koho by nebavilo trošičku se bát?

Halloween razítka Aladine
Halloween je už za dveřmi. Připravte se na něj. Foto: www.aladine.cz

Halloween je dávný pohanský zvyk, který se slaví po celém světě 31. října. Patří k němu ozdoby čarodějnic, duchů, kostlivců, koček, zkrátka nejrůznějších strašidel. „Je to ale především skvělá příležitost a důvod odložit tablety a jiné obrazovky a trochu se jako rodina společně užít a vyřádit. Je to také krásný důvod k tvoření – můžeme nachystat party, vymyslet příběhy, pozvat kamarády, připravit pozvánky i ozdobit stůl a pohoštění,“ říká Martina Linková z art shopu www.aladine.cz, která pořádá kreativní workshopy.

A čím se na tohle velké vyrábění vybavit? Populární jsou příběhová razítka, která umí vyprávět desítky strašidelných i legračních příběhů. „Obtisky se dají vybarvit, vystřihnout, můžete jimi vyzdobit dům. A co si vytvořit pozvánky, jmenovky, dekorace, strašidelné deníky či trička? Tato razítka navíc využijete znovu na jaře, na slet čarodějnic,“ připomíná Martina Linková.

Aladine StampoMinos Čarodějky Halloween
Aladine StampoMinos Čarodějky Halloween. Foto: www.aladine.cz

Razítka na Halloween i na čarodějnice:

Hravé čarodějky

StampoMinos Čarodějky Halloween, to je sada 14 ks velkých příběhových razítek, velký inkoustový polštářek a vypratelný umyvatelný inkoust. Z motivů lze sestavit desítky strašidelných pohádkových příběhů, prošpikovaných humorem. Obrázky jsou dostatečně velké, aby se daly vybarvit, třeba i vystřihnout. Koupíte je na www.aladine.cz za 330 Kč.

Divoký Halloween

Stampo Halloween jsou jednoduchá gumová razítka, rovnou i s inkousty v divokých čarodějnických barvách. Ideální sada na tvoření pozvánek, jmenovek na oslavu, ozdob či dárků. Použijte barvu na textil – a můžete vyrábět i halloweenské kostýmy. Tato sada je navíc vhodná i pro začátečníky a malé děti. Koupíte ji na www.aladine.cz za 199 Kč.

Bez tetovačky ani ránu

Nalepovací tetovačky Halloween budou bavit malé i velké. Koupíte je na www.aladine.cz za 99 Kč.

Šablona Aladine Lebka
Šablona Aladine Lebka. Foto: www.aladine.cz

Romantická lebka

Šablona Aladine Lebka o rozměru 28×28 cm vám poslouží k dekoraci textilních i papírových projektů. Koupíte ji na www.aladine.cz za 159 Kč.

AladinE se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím svých workshopů i pomocí kvalitních kreativních pomůcek, zejména nejrůznějších razítek určených k potiskům na papír a textil. Díky nim můžou děti i dospělí aktivně naplnit volný čas, rozvíjet svoji fantazii a vyrobit si vlastnoruční a originální obrázky, oblečení nebo doplňky do interiéru.

Více na www.aladine.cz

Více zajímavých tipů na vyrábění najdete na www.blog.aladine.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*