Jak na výrazné, a přitom přirozené obočí

Výrazné, a přitom přirozené obočí vykouzlíte jednoduše a za několik sekund pomocí novinky značky RefectoCil, kterou je Voděodolná tužka na obočí s hedvábným pudrem!

Jak na výrazné, a přitom přirozené obočí (Foto: www.refectocil.cz)

RefectoCil Voděodolná tužka na obočí má unikátní texturu zjemněnou hedvábným pudrem. Díky speciálnímu kartáčku Full Brow Liner tak precizně vytvarujete a vystínujete své obočí, sjednotíte barvu a upravíte ho do ideálního tvaru. Vaše brvy tak vydrží po celý den a nic se nerozmaže ani ve vlhkém prostředí, protože tužka je otěru i vodě odolná. Jistě také oceníte to, že je vybavena super jemným vysouvacím hrotem pro přesnou aplikaci. Vybírat si můžete ze tří odstínů tak, aby co nejvíce ladil s přirozenou barvou vašeho obočí – ze světle hnědé, středně hnědé a tmavě hnědé. RefectoCil Voděodolnou tužku na obočí koupíte za 495 Kč na www.kosmetika-mako.cz.

Z kadeřníka světovým lídrem v barvení řas

Rakouská značka RefectoCil je světovým lídrem v barvení a úpravě řas a obočí. Vyvíjí ji společnost GW Cosmetics GmbH. Tu založil vídeňský kadeřník Josef Gschwentner, který byl nadšeným tvůrcem produktů pro péči o vlasy už v roce 1930! Dnes se RefectoCil zaměřuje na vytváření co nejšetrnějších kosmetických přípravků a barev, jejich rychlé působení a bezpečnou a jednoduchou aplikaci. Více na www.refectocil.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*