Jak se zbavit pigmentových skvrn ve 4 krocích

Trápí vás po létě nevzhledné pigmentové skvrny? Česká kosmetická značka Essenté vyvinula speciální depigmentační sadu, která vás jich zbaví a zamezí vzniku nových. Obsahuje exkluzivní komplex zesvětlujících a rozjasňujících látek, které omezí syntézu melaninu, čímž cíleně působí na tmavé skvrny. Ty pak vybělí i na povrchu a pleť nakonec ještě opticky rozjasní. Jedná se tak o tři efekty v jednom.

Jak se zbavit pigmentových skvrn ve 4 krocích (Foto: www.essente.cz)

Novinka české kosmetické značky Essenté Beauty Box White Action obsahuje Mycí emulzi s AHA kyselinami, Aktivní depigmentační krém, Udržovací rozjasňující krém SPF 20 a Intenzivní depigmentační booster. Koupíte ji na www.essente.cz za 2 630 Kč. A jak funguje v praxi? Důležité je dodržet tyto 4 kroky v péči o pleť:

KROK č. 1 – ČIŠTĚNÍ

Základem správné péče o pokožku je vždy její dokonalé čištění. Essenté Mycí emulze s AHA kyselinami zajistí nejen to, ale pokožku také zvláční a díky obsahu mandlového oleje jí dodá pocit hebkosti. Kyselina mléčná, obsažená v produktu, odstraňuje odumřelé buňky, čímž pomáhá uvolnit ucpané póry, a předcházet tak tvorbě zánětů. Čisticí emulze podporuje přirozené obranné mechanismy pokožky, zvyšuje obsah vlhkosti v kůži, nezanechává pocit pnutí a optimálně připravuje pleť na další ošetření.
Použití: Špičkami prstů ráno i večer naneste malé množství čistícího gelu na navlhčenou pleť a krouživými pohyby jemně masírujte. Vyhněte se okolí očí. Poté opláchněte vlažnou vodou.

KROK č. 2 – INTENZIVNÍ PÉČE

Na místa, kde se vyskytují pigmentové skvrny, naneseme Essenté Intenzivní depigmentační booster. Obsahuje exkluzivní komplex zesvětlujících a hydratačních látek, jako jsou patentovaný bělicí peptid, stabilizovaný vitamín C, extrakt z pivoňky a rucinol. Ty omezují syntézu melaninu, a tím cíleně působí na tmavé skvrny a zesvětlují je. Extrakt z kůry jihoamerického stromu cebil zajišťuje pokožce okamžitou intenzivní hydrataci, současně aktivuje její biologickou hydrataci a posiluje kožní bariéru až na 72 hodin.
Použití: Malé množství boosteru aplikujte lokálně na pigmentové skvrny, 2x denně (ráno a večer). Následně překryjte Essenté Aktivním depigmentačním krémem. Po aplikaci se nevystavujte slunečnímu záření.

Jak se zbavit pigmentových skvrn ve 4 krocích (Foto: www.essente.cz)

KROK č. 3 – PLEŤOVÝ KRÉM

Na pleť celého obličeje následně nanesete Essenté Aktivní depigmentační krém, který rovněž obsahuje bohatou kombinaci aktivních látek, jako jsou bělicí peptid, vitamín C, extrakt z pivoňky, kyselina hyaluronová a fytová. Omezují tak syntézu melaninu, působí na tmavé pigmentové skvrny, které zesvětlují a předcházejí tvorbě nových. Extrakt z tropického stromu arjuna chrání pleť před oxidanty, výtažky z planktonu pak zajistí okamžité rozjasnění pleti a oživí její přirozený tón.
Použití: Krém aplikujte na celý obličej jako druhou vrstvu po nanesení Essenté Intenzivního depigmentačního boosteru, a to 2x denně (ráno a večer). Po aplikaci se nevystavujte slunečnímu záření.

KROK č. 4 – PREVENCE A ROZJASNĚNÍ

Posledním pomocníkem – zejména v prevenci pigmentových skvrn – je Essenté Udržovací rozjasňující krém SPF 20 s anti-ageingovým efektem. Chrání pleť před UVA/UVB zářením a kožní buňky před působením modrého světla a volných radikálů. Avokádový olej pokožku intenzivně hydratuje, zklidňuje a vyživuje. Extrakt z kůry jihoamerického stromu cebil navíc aktivuje biologickou hydrataci pleti a posiluje kožní bariéru až na 72 hodin. Intenzivního anti-ageingového efektu je dosaženo díky extraktu ze spiruliny, která v reakci na modré světlo aktivuje enzymy bojující proti fotografickému a digitálnímu stárnutí pokožky. Při dlouhodobém používání dochází k celkovému zpevnění, projasnění a postupnému vyrovnání barevného tónu pleti.
Použití: Krém naneste ráno na obličej, krk a dekolt a lehce vmasírujte. Po chvíli můžete obličej bez problému nalíčit. Přípravek je sluneční ochranou pro podzim, zimu a časné jaro.

Vsaďte na kosmeceutika

Volba aktivních látek a dalších složek přípravků české kosmetiky Essenté, stejně jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie. Kosmetika Essenté tak zcela naplňuje mezinárodní kritéria, která ji opravňují, aby byla označována výrazem kosmeceutikum, uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Více na www.essente.cz

 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*