Jak si jednoduše vyrobit vánoční přáníčko

Hrajete si rádi s razítky? Výtvarnice z portálu Aladine.cz o zábavném tvoření, vám ukážou jednoduchý způsob razítkování, který můžete využít nejen na vánoční přáníčka.

Vánoční přáníčko
Pomocí razítek si vyrobíte krásné vánoční přáníčko. Foto: www.aladine.cz

Potřebujeme:

– Vánoční razítka StampoScrap, Konstelace (31 ks razítek na pěnové hmotě a černý inkoustový polštářek koupíte na www.aladine.cz za 290 Kč).

– glitrové lepidlo

– bílý základ přání A6, bílá čtvrtka, barevná čtvrtka

Zelený a červený pigmentový razítkovací polštářek koupíte na www.aladine.cz za 69 Kč.

– červený a zelený fix, oboustranně lepicí páska, nůžky, samolepicí kamínky

Postup:

  1. Připravte si základ bílý papír a následně si ustřihněte barevný tak, aby byl o cca 3 mm na každé straně menší než bílý. Použijte barvu papíru ladící k razítkům.
  2. Vyberte si vhodná razítka a inkoust a začněte razítkovat větší motivy. Bude to vánoční stromeček, který má souměrný tvar, proto je i razítkování souměrné, ale není to samozřejmě podmínka.
  3. Prostor kolem razítek vyplňte malými razítky.
  4. Abyste docílili tvaru, který potřebujete, použijte fix a na místa, kam už se nevejde ani to nejmenší razítko a přesto by to ještě něco chtělo, přidejte malou tečku – puntík.
  5. Potištěnou čtvrtku nalepte na tu barevnou a barevnou na základ přání. Přidejte samolepicí kamínky a přáníčko je hotové.

AladinE se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím workshopů i kvalitních kreativních pomůcek, zejména razítek určených k potiskům na papír a textil. Díky nim můžou děti i dospělí aktivně naplnit volný čas, rozvíjet svoji fantazii a vyrobit si vlastnoruční a originální obrázky, oblečení i doplňky do interiéru.

Více na www.aladine.cz

 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*