Jak zahnat smutek po létě? Rozmazlováním v Beskydech!

Přemýšlíte s partnerem, jak a kde si ještě užít chvíle volna, a do ciziny se vám nechce? Vydejte se na Valašsko zažít skutečně romantické babí léto. A třeba Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je vyloženě zařízený na „rozmazlování“… Těšte se na jedinečné wellness i gurmánské zážitky na nové terase s výhledem do údolí!

Jak zahnat smutek po létě? Rozmazlováním v Beskydech! (Foto: www.lanterna.cz)

„Často přemýšlíme, jak a čím bychom svým milým udělali radost. Zároveň všichni občas potřebujeme vybočit ze zaběhnutých kolejí všedních dní a osvěžit se novými zážitky v jiném prostředí. Na tohle všechno jsme mysleli, když jsme sestavovali program pro víkendový pobyt ve Spa hotelu Lanterna, který jsme nazvali Romantické hýčkání. Cílem bylo, abychom páry, které k nám přijedou, maximálně potěšili, postarali se o jejich pohodlí, skvělou náladu a jedinečné zážitky. Aby od nás zkrátka odjížděly s jedinou myšlenkou, že se zase musí brzy vrátit,“ vysvětluje Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Splněný sen

Jen si to představte – odpoledne přijedete do Beskyd a ubytujete se v příjemném hotelu, kde vás hned na uvítanou mile překvapí lahev sektu a čerstvé ovoce na pokoji. Do večera je daleko, tak si ještě v recepci vypůjčíte hole na nordic walking a vydáte se prozkoumat okolí. Po návratu a krátké sprše sjedete jen tak v županu dolů do L-Spa, překrásného wellness vybudovaného v duchu antických lázní, abyste si dopřáli třeba saunu a zaplavali si v příjemně teplém bazénu. Krásně osvěženi pak vyjedete zpátky do pokoje, kde se dáte „do gala“ a vyrazíte na úžasnou pětichodovou degustační večeři. To není sen! To je jen začátek vašeho nezapomenutelného víkendu v Beskydech.

Jak zahnat smutek po létě? Rozmazlováním v Beskydech! (Foto: www.lanterna.cz)

Snídaně do postele – jak jinak…

Ráno se pak probudíte do klidu, který bude rušit jen zpěv ptáků, šumění blízkého lesa a – klepání na dveře. Výjimečný den je totiž třeba začít ve velkém stylu, a tedy snídaní do postele. Tak si ještě trošku zalenošíte, a přitom budete ochutnávat skvělé pochoutky, které většinou pocházejí od regionálních dodavatelů. Přitom můžete spřádat plány pro nadcházející den. Možností je spousta. Můžete se vydat hotelovým transferem zdarma do 3,5 km vzdáleného Wellness Horal, kde na vás čekají kryté termální bazény se slanou vodou, vyhřívané až na 28 °, s mnoha vodními atrakcemi, nebo si dopřát exotickou masáž z rukou terapeutů z Thajska, Filipín, Jávy a Indie. Ženy by si pak neměly nechat ujít příležitost a vyzkoušet si beauty ošetření přírodní ayurvédskou kosmetikou Lakshmi s bio certifikáty.

Příjemné zážitky nekončí

Romantický pobyt v srdci Beskyd by vám měl utkvít v paměti díky nezapomenutelným okamžikům plným společného odpočinku a hýčkání uprostřed nádherné přírody a daleko od městského shonu i všedních starostí. A nezapomeňte – v rámci rozmazlovacího pobytu ve Spa hotelu Lanterna máte i další příjemné zážitky. Třeba novinku – podvečerní snack „aperitivo moment“ denně 15:00-16:30, večeři formou teplého a studeného bufé (při obsazení hotelu do 20 osob servírovanou večeři o 4 chodech) a pětichodové degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka, která vyniká citlivě designovaným interiérem i krásným výhledem do krajiny. „Při stolování pak hraje důležitou roli nejen kombinace čerstvých surovin a skladba pokrmu, ale také způsob jeho prezentace na talíři, požitek ze způsobu servírování a vůně i vybraná chuť nabízeného jídla. To vše umocňuje i degustace vín za asistence sommeliéra,“ upozorňuje Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích a dává i tip na dárek – pětichodové zážitkové degustační menu v restauraci Vyhlídka můžete někomu věnovat formou dárkového poukazu. Ostatně, Vánoce se kvapem blíží…

Jak zahnat smutek po létě? Rozmazlováním v Beskydech! (Foto: www.lanterna.cz)

4 novinky, které přispějí k vaší dokonalé pohodě:

Nová venkovní terasa s výhledem do údolí (částečně krytá s posuvnými prosklenými dveřmi, takže si můžete čerstvý vzduch okolních lesů užívat i při nepříznivém počasí)

Zrekonstruovaná restaurace s komfortnějším posezení, v níž přibyl celodenní lounge bar s rozsáhlou vinotékou a nabídkou destilátů.

Rozšíření některých pokojů, které získaly zimní zahradu s vanou, případně i balkon.

Zvětšení finské sauny v L-Spa, která tak nabízí větší komfort, a to i při saunových rituálech, které se konají zpravidla o víkendech.

Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě, špičkovým wellness službám a moderní krajové gastronomii ideálním útočištěm pro náročné hosty vyhledávající pohodovou relaxaci v Beskydech. V hotelovém L-Spa najdete bazén, saunový svět a bohatou nabídku masáží. Pro náročné gurmány je zde zážitková restaurace Vyhlídka, nabízející šestichodová menu snoubená s lahodnými víny. Sportovci mohou využít Ski areálu Razula, mnoho běžkařských i turistických tras, golfové hřiště, tenisové kurty či půjčovnu segwayů. Pravidelně tu pořádají zajímavé sportovní i kulturní akce a velice populární je i zdejší frgálová manufaktura, do níž míří na kurzy pečení frgálů lidé z celé republiky. Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*