Lanterna zve na Umění žít, Běžeckou školu i na Noc bílých lanýžů

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích připravil na podzim spoustu zajímavých akcí, při nichž si přijdou na své sportovci, romantici, gurmáni i ti, kdo se zajímají o osobní rozvoj.

Spa Hotel Lanterna zážitková restaurace Vyhlídka
Zážitková restaurace Vyhlídka nabízí degustační menu snoubená s lahodnými víny. Foto: www.lanterna.cz

Speciální degustační menu s vinařstvím Mikrosvín (9. 9. 2023)

Nové degustační menu zážitkové restaurace Vyhlídka Spa hotelu Lanterna můžete ochutnat v sobotu 9. 9., kdy vám jej představí sám šéfkuchař Pavol Pikulák společně s Davidem Chrápkem z vinařství Mikrosvín, s jehož víny je menu snoubeno.

Umění žít: Marek Orko Vácha a Zbigniew Czendlik (1. 10. 2023)

Jaké je tajemství umění žít? O „vážném tématu“ se s humorem a nadhledem budou ve Spa hotelu Lanterna bavit Marek Orko Vácha a Zbigniew Czendlik. Nezdráhají se debatovat o věcech, které mohou z úst římskokatolických kněží znít provokativně či kontroverzně, a vy se můžete těšit na příjemné povídání o jejich životních zkušenostech a názorech na témata: Jaké je tajemství umění žít? Jaká je odpovědnost člověka za jeho životní příběh? Co je v životě důležité? Jak naplnit čas, který nám byl dán? Proč opustit rady do života, které jsme dostali v dětství a mládí od svých rodičů, učitelů a dalších autorit, a jít svou vlastní cestou?… V ceně je drobné občerstvení a welcome drink. Tip: Spojte večer s ubytováním – ve Spa hotelu Lanterna nabízejí pro pobyty z neděle na pondělí zvýhodněnou cenu a prodlouženou relaxaci.

Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových (11. – 14. 10. 2023)

Naučte se správně běhat nebo si vylepšete techniku pod vedením ikony českého běhu a ultramaratonce Miloše Škorpila. Čekají vás 4 dny v nádherné beskydské přírodě plné tréninků, společných výběhů i následné relaxace. Dozvíte se, jak správně běhat nebo si sestavit tréninkový plán, zapracujete na vytrvalosti a dozvíte se spoustu informací o tom, jak správně jíst, abyste byli zdraví a plni energie. V rámci programu máte také neomezený vstup do hotelového L-Spa s bazénem a saunami i do Wellness Horal s termálními bazény.

Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových (Foto: www.valachy.cz)

Noc bílých lanýžů (16. 11. 2023)

Vzácné bílé lanýže a k tomu sklenička skvělého italského vína. Kvůli takovému gurmánskému zážitku nemusíte cestovat až do vyhlášeného Piemontu, pod jehož půdou se skrývají lanýže, to nejvzácnější, co můžete ochutnat. Mimo jiné je to také vyhlášená vinařská oblast, kde se rodí delikátní odrůdy Barolo, Barbaresco, Barbera nebo Moscato d´Asti. A právě sem se každoročně vydávají kuchaři zážitkové restaurace Vyhlídka Spa hotelu Lanterna, aby vám na vyhlášené Noci bílých lanýžů naservírovali jednu z nejdražších surovin světa snoubenou s vynikajícími italskými víny.

Emoční mistrovství: Jitka Ševčíková a Jan Vojáček (31. 11. – 1. 12. 2023)

Stav naší mysli úzce souvisí s projevy těla – jak ale ovládnout emoční mistrovství a umění být zdráv? Jak pochopit propojení mezi fyzickým tělem a psychikou a hlavně, jak této schopnosti využít k vedení týmů a dosahování skvělých výsledků? To vše se dozvíte ve Spa hotelu Lanterna pod vedením špičkových lektorů a koučů: Jitky Ševčíkové a Jana Vojáčka. Dozvíte se, kdy je čas na změnu a proč léčí, i jaké jsou symptomy nemocí z hlediska emocí, jaké jsou genetické predispozice a podvědomé programy, co se stresory, jak změnit své návyky a postoje, a spoustu praktických technik, jak zvládat emoce v každodenním životě. Kromě toho vás čeká neomezený vstup do L-Spa i do Wellness Horal s termálními bazény.

Jak zahnat smutek po létě? Rozmazlováním v Beskydech! (Foto: www.lanterna.cz)

Dovolená plná klidu a hýčkání

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro útěk od civilizace. Schovaný na Valašsku v krásné přírodě plné hlubokých lesů, roubených chaloupek a rozkvetlých luk s ovečkami. Díky moderní krajové gastronomii sem láká také gurmány do své zážitkové restaurace Vyhlídka, pro niž šéfkuchař Pavol Pikulák vymýšlí šestichodová menu snoubená s víny z předních moravských vinařství. V hotelovém L-Spa najdete bazén, saunový svět, saunové rituály a exotické masáže, zdarma máte vstup do blízkého relaxačního centra Wellness Horal s třemi termálními bazény, fitkem a saunovým světem. K dispozici je vám půjčovna elektrokol, golfové hřiště či ranní lekce jógy. Ubytovat se můžete i v pokojích s vanou s panoramatickými výhledy do údolí. Některé pokoje mají vířivku a krb, u nichž skvěle chutná láhev dobrého vína. Nebo také snídaně, když budete chtít. Při pobytu Romantické hýčkání máte snídani na pokoj dokonce v ceně…

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*