Léto ve stylu nude look zajistí sérum s karibským korálem!

Dlouhé, husté, krásně tvarované řasy jsou přesně tím, co potřebujete, abyste dosáhla „nude looku“ – co nejpřirozenějšího vzhledu. Pokud vaše řasy nejsou takové, jaké byste si přála, nezoufejte a vyzkoušejte sérum s karibským korálem, který s nimi ještě do léta udělá zázraky…

Léto ve stylu nude look zajistí sérum s karibským korálem! (Foto: www.kosmetika-mako.cz)

Black Sea Rod Oil zní jako tajemné zaklínadlo, a to vlastně tak trochu i je. Jedná se totiž o vysoce účinnou bioaktivní látku, která se získává z korálu Trsovníku lékařského a jeho domovem jsou hlubiny Karibiku. „Výtažky z něj se používají především v kosmetologii, konkrétně v péči o řasy a obočí, s nimiž dokáže doslova zázraky. Každý vlasový folikul prochází růstovým cyklem. Olej z Trsovníku lékařského znatelně prodlužuje jejich růstovou fázi, posiluje je, zabraňuje jejich lámání a brání jejich předčasnému vypadávání. Díky tomu řasy působí nejen hustším a delším dojmem, ale jsou také pružnější a celkově zdravější,“ vysvětluje Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí.

Martina Košťálová (Foto: www.kosmetika-mako.cz)

Tip: RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1

Výtažky z Trsovníku lékařského obsahuje RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1. Působí na zcela přírodní bázi (neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy), je šetrné k pokožce, ale přitom zajistí maximální efekt. Přidaný biotin a D-panthenol řasy vyživí a dodá jim krásný lesk. RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1 se nanáší denně (ideálně před spaním) – po omytí a osušení obličeje stačí nanést jeho malé množství úzkou špičkou ke kořínkům řas, stejně jako když si nanášíte oční linku. Zároveň ho můžete aplikovat i na obočí (rovněž jednou denně na čistou a suchou pokožku, kde chcete aktivovat růst chloupků) – to pak bude hustší a vy konečně dáte vale řídkému obočí. RefectoCil Sérum na řasy a obočí 2v1 koupíte na www.kosmetika-mako.cz za 1 495 Kč.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*