Lucie Benešová fandí odvážným ženám i značce Essenté

Populární herečka Lucie Benešové se stala tváří české kosmetiky Essenté. Líbí se jí, že se jedná o ryze českou firmu, a zaujal ji také příběh její zakladatelky, Denisy Jasinské. A co je hlavní – přesvědčila se, že se jedná o skutečně špičkovou kosmetiku, která může směle konkurovat nejlepším světovým značkám.  

Lucie Benešová fandí odvážným ženám i značce Essenté (Foto: www.essente.cz)

Čím je vám kosmetika Essenté sympatická?

Především musím říct, že si velmi dobře rozmýšlím, než s nějakou značkou spojím své jméno. Určitě bych nikdy nepropagovala něco, čemu sama nevěřím nebo o čem nic nevím. Ale kosmetika Essenté mi od prvního momentu naprosto sedla a jsem s ní moc spokojená. Ovšem nejde jenom o samotné kosmetické přípravky. Pro mě byly důležité i jiné věci. Za prvé, že jde o českou kosmetiku, za druhé, že paní majitelka Denisa Jasinská je odvážná žena. Protože si myslím, že sama jsem také odvážná a pouštím se do spousty věcí, a tak všem odvážným ženám fandím.

V čem podle vás spočívala odvaha zakladatelky značky Essenté?

Třeba v tom, že v roce 2012, kdy na kosmetický průmysl plně dopadly důsledky celosvětové ekonomické krize, a kdy, jak sama majitelka říká, docházely peníze, čas i síly, dokázala Denisa Jasinská zariskovat a vše, co měla, vsadila na vývoj a výrobu české kosmetiky, o níž byla přesvědčená, že bude svou kvalitou srovnatelná s tím nejlepším ve světě. A to se jí také podařilo. Dnes její firma Essenté dodává své přípravky do salonů stovkám certifikovaných kosmetiček, má vlastní školicí kosmetický institut, e-shop a její výrobky nakupují lidé z celého světa – kromě Evropy, tak i z exotičtějších zemí, třeba z Pákistánu.

A co je mně, která mám sama čtyři děti, obzvlášť sympatické, že v té nejnáročnější době zvládla perfektně i svou mateřskou roli, se kterou původně ve svých plánech ještě nepočítala.

Jaké výhody může mít malá kosmetická firma oproti velké korporátní společnosti?    

Myslím si, že menší firmy jsou mnohem osobitější než velké anonymní korporáty. Máte osobní kontakty. Když se na něco potřebujete zeptat, máte, kam a komu zavolat. A co jiného podporovat než české věci a firmy! Můj kamarád Staňa Mádl z Velkých Bílovic, který vyrábí skvělá vína, říká – já si ta vína vyrábím pro sebe, abych nepil splašky. A já mám pocit, že v případě Essenté je to to samé – paní Denisa Jasinská se svým týmem vyrábí skvělou kosmetiku pro sebe a zároveň pro všechny, kdo také chtějí používat velmi kvalitní českou kosmetiku na vysoké úrovni, srovnatelnou s nejlepšími zahraničními značkami, přitom ale za přijatelné ceny.

Kosmetika Essenté (Foto: www.essente.cz)

Navštívila jste osobně místo, kde se kosmetika Essenté vyvíjí a následně vyrábí?

Při mé první návštěvě mě překvapilo, že továrna v Bašti u Prahy není nijak velká, přesto je velmi profesionálně zařízená i vedená. Pracuje zde menší tým stejně nadšených lidí, ale odbyt mají obrovský! A moc se mi líbí, že ti, kdo kosmetiku vyvíjejí a vyrábějí, ji také sami používají. Jsem přesvědčená, že je to poctivě a dobře dělaná kosmetika. To byl ostatně také jeden z nejpádnějších důvodů, proč jsem se rozhodla kosmetiku Essenté používat i propagovat – její stoprocentní kvalita.

Který kosmetický přípravek od Essenté jste si nejvíc oblíbila? 

Jednička je pro mě Aktivní liftingový krém. Přece jen už mi není dvacet, takže vím, že je třeba se o pleť pravidelně starat, a jsem ráda, že se můžu spolehnout na kvalitní kosmetické pomocníky, jako je právě tenhle skvělý krém. Pleť se po jeho použití úplně rozjasní, a i drobné mimické vrásky mizí. Krém totiž obsahuje peptidy, které dokážou snížit stahy mimických svalů, proto jsou vrásky jemnější a méně nápadné. A nemusíte se obávat zarudnutí nebo podráždění – krém je i přes velkou účinnost k pleti maximálně šetrný.

Liftingový krém střídám s dalšími krémy Essenté a často je také kombinuji s boostery, které se nanášejí jako první vrstva ještě pod krém. Boostery jsem dříve moc neznala, ale rychle a ráda jsem si na ně zvykla. Nejvíc jsem si oblíbila hyaluronový booster, který obsahuje vysoce koncentrovanou kyselinu hyaluronovou, proto má silné hydratační a liftingové účinky. A je to tak – už pár minut po jeho nanesení je vidět, jak je pleť krásně vypnutá. Skvělá pomoc ve chvíli, kdy potřebujete vypadat perfektně!

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Přípravky Essenté splňují mezinárodní kritéria pro kosmeceutika, což je všeobecně uznávané označení pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Spoustu praktických rad, jak se o svou pleť starat a udělat ji krásnější, najdete na portálu Inspirace.essente.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*