Mrkací panenkou díky peptidům

Dlouhé a krásně husté řasy jsou tou nejhezčí ozdobou každé dívky i ženy. Pokud právě vy takové nemáte, nezoufejte. Vyzkoušejte nové sérum na řasy s obsahem peptidů – látek, které umí ovlivnit růst řas tak, abyste vypadala jako mrkací panenka.

Beautylash řasy
Dlouhé a krásně husté řasy to je přání každé ženy. Foto: www.beautylash.cz

„Peptidy jsou v kosmetickém průmyslu poslední léta naprostým fenoménem. Jsou to – zjednodušeně řečeno – organické sloučeniny, které umí proniknout do hlubších vrstev pokožky, kde začnou stimulovat chování buněk a také tvorbu potřebných látek, jako je například kolagen a elastin. Právě ty se starají o pružnost pleti, proto je dnes čím dál častěji obsahují kosmetické přípravky zaměřené na boj proti stárnutí,“ přibližuje nový trend kosmetička Lucie Karlíková s tím, že využití peptidů je ale mnohem větší.

Unikátní sérum s peptidy stimuluje růst řas

BeautyLash Sérum pro růst a posílení řas
BeautyLash Sérum pro růst a posílení řas. Foto: www.beautylash.cz

Peptidy se ovšem používají také jako stimulátory pro růst vlasů nebo řas. Například BeautyLash Sérum pro růst a posílení řas obsahuje unikátní a peptidovou kombinaci aminokyselin a mastných kyselin Sympeptide X-lash. Tyto aktivní složky pronikají do vlasových folikulů, kde stimulují přirozenou produkci keratinu kořínků v růstové fázi vývoje řas. A právě díky nim jsou řasy brzy výrazně delší a hustší, což potvrdila i klinická studie renomovaného německého institutu Dermatest. BeautyLash Sérum pro růst a posílení řas v balení 3 ml koupíte na www.beautylash.cz za 750 Kč.

Jak sérum aplikovat: BeautyLash Sérum pro růst a posílení řas aplikujte každý den, nejlépe večer po čistění obličeje. Sérum naneste podél kořínků řas, stejným způsobem, jakým používáte oční linky – na horní i spodní víčko. Stačí jen jeden tah štětečkem. Pro dosažení požadovaného efektu je třeba používat přípravek pravidelně bez přerušení.

Zdroj informací: www.beautylash.cz

 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*