Nejdokonalejší ochrana před sluncem? UV filtry, beta-karoten a sladkovodní řasy!

Moderní UV filtry, speciální směs beta-karotenu a karotenoidů ze sladkovodních řas –  to je kombinace, kterou obsahuje nejžhavější novinka v prevenci proti slunečnímu záření – nový Essenté Ochranný krém SPF 30.

Nejdokonalejší ochrana před sluncem? UV filtry, beta-karoten a sladkovodní řasy! (Foto: moje.essente.cz)

Pokožku je dnes potřeba velmi intenzivně chránit nejen před buněčným poškozením způsobeným UVA/UVB zářením, ale také před jinými druhy elektromagnetického záření, jako je Wi-Fi nebo modré světlo.

“Dlouho jsme proto vyvíjeli přípravek, který toto vše zajistí a nakonec jsme zvolili kombinaci moderních UV filtrů, speciální směs beta-karotenu a karotenoidů ze sladkovodních řas. K tomu jsme přidali extrakt z rozmarýny a vitamín E, které společně chrání buňky před oxidačním stresem, posilují kožní bariéru a zabraňují tak předčasnému stárnutí pokožky. Obsažený olej z katránu etiopského a panthenol pak pleť zklidňují, hydratují a dodávají jí hebkost,” říká Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie.

Nový Essenté Ochranný krém SPF 30 je navíc unikátní tím, že má na pleti matující efekt. Koupíte ho na Moje.essente.cz za 640 Kč.

Nejdokonalejší ochrana před sluncem? UV filtry, beta-karoten a sladkovodní řasy! (Foto: moje.essente.cz)

Jak zajistit, aby byla pleť neustále chráněná před sluncem

Essenté Ochranný krém SPF 30 je díky obsahu aktivních látek vhodný i jako běžný denní krém v letních měsících, protože se dokonale postará o veškeré potřeby pokožky.

“Krém naneste na pleť před zahájením slunění – rovnoměrně a v množství jedné čajové lžičky. Pokud chcete pokožku skutečně dobře ochránit, nanášejte krém každé dvě hodiny a vždy, pokud jste jeho ochrannou vrstvu poškodili zvýšeným pocením, koupáním či po osušení ručníkem. Vyvarujte se slunci v poledních hodinách,” radí Denisa Jasinská.

Tip odbornice: V případě, že máte jakýkoliv specifický problém s pletí, zejména pokud trpíte výskytem pigmentových skvrn, máte citlivou nebo velmi světlou pleť, je vhodné používat přípravek s SPF 50. Česká kosmetická značka Essenté nabízí Ochranný krém SPF 50 se stejně unikátní kombinací aktivních látek jako u Ochranného krému SPF 30, ale s vyšší ochranou. Koupíte ho na moje.essente.cz za 650 Kč.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*