Nový veganský booster prodlouží řasy i zahustí obočí

Toužíte po dlouhých a hustých řasách jako mrkací panenka? Potřebujte zahustit obočí a někde ho třeba i doplnit, abyste se zbavili nevzhledných mezer? Obojí vám splní nový veganský booster značky RefectoCil, světového lídra ve stylingu řas a obočí.

Nový veganský booster prodlouží řasy i zahustí obočí (Foto Slaskoukpleti.cz)

RefectoCil Lash & Brow Booster 2v1 VEGAN podporuje zdravý růst řas a obočí na rostlinné bázi, protože obsahuje výhradně přírodní účinné látky jako jsou výtažky z dýňových semínek, patentovaný extrakt z bambusu a mnohé další. Ty přirozeně aktivují růst řas, posilují je a zvýrazňují jejich objem. Stejně účinně podporují růst řídkého a vytrhaného obočí, které bude s jeho pravidelným používáním nejen hustší, ale i pružnější a zdravější.

Booster je dermatologicky a oftalmologicky testován, neobsahuje žádné prostamidy, parfémy ani syntetické hormony a je tak maximálně šetrný k pleti a zejména k citlivému očnímu okolí.

Jak vykouzlit dlouhé řasy a husté obočí?

RefectoCil Lash & Brow Booster 2v1 VEGAN je vybavený inovativním aplikátorem, který usnadňuje jeho používání – úzký hrot umožňuje jeho přesné nanesení na linii řas a široká základna je ideální pro obočí. Důležité pak je sérum používat pravidelně (pokud aplikaci přerušíte, účinnost se snižuje) – a to denně: večer před spaním a ráno před nalíčením. Po umytí obličeje naneste malé množství boosteru úzkou špičkou ke kořenům řas, širokou aplikujte booster na čisté a suché obočí. Při aplikaci boosteru dvakrát denně, uvidíte první účinky již po 4 týdnech. Balení obsahuje dostatek séra pro každodenní použití na obočí nebo řasy po dobu 3 až 4 měsíců. Koupíte ho na www.slaskoukpleti.cz za 1 495 Kč.

Tip: Efekt boosteru zvýšíte, když budete k čištění očního okolí používat nemastný odličovač, protože mastné – s olejem, tvoří na kůži film a uzavřou vlasový folikul, což omezuje vstřebávání séra a plné uplatnění účinných látek.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*