Objevte půvab golfu i jedinečnou krásu Valašska

Přemýšlíte, jak si dopřát ještě i na podzim hezkých pár dnů dovolené a jak spojit relaxaci s pohybem? Vydejte se na Valašsko do Velkých Karlovic. V Resortu Valachy si můžete vyzkoušet golf a další sportovní aktivity, a přitom si vychutnávat krásy Beskyd.

Golfové hřiště hotelu Horal.
Golfové hřiště hotelu Horal. Foto: www.lanterna.cz

„Golf byl donedávna považován za drahý sport a také nedostupný běžné populaci kvůli povinnosti mít tzv. zelenou kartu. Dnes se naopak čím dál víc prosazuje jako skvělá zábava pro každého. Výhod má tenhle sport mnoho – trávíte čas na čerstvém vzduchu přirozeným pohybem, trénujete motoriku, soustředíte se na odpaly, a přitom dokonale zapomenete na stres a starosti všedních dnů,“ říká Martina Žáčková ze Spa hotelu Lanterna, který patří do Resortu Valachy. Právě tady se rozhodli přiblížit krásy golfové hry co nejširšímu počtu návštěvníků v rámci nového zábavného programu Golf pro každého, který je v rámci tuzemských hřišť zcela výjimečný.

Hurá na green!

Rozhodnete-li se program Golf pro každého na zdejším Golfovém hřišti Horal vyzkoušet, určitě nečekejte standardní lekci s trenérem. „Čeká vás procházka po golfovém hřišti, kde si vyzkoušíte hru na jamku i odpaly. Běžně hřiště takovou jednorázovou možnost seznámení s golfem nenabízejí, na hřiště mívají vstup jen hráči s takzvanou zelenou kartou nebo ti, kteří si platí lekce s instruktorem. Důležité také je, že je to aktivita s individuální péčí – perfektní třeba pro páry nebo celou rodinu včetně dětí, a probíhá zábavnou, nenásilnou formou,“ upozorňuje Martina Žáčková s tím, že zahrát si na devítijamkovém Golfovém hřišti Horal uprostřed neporušené přírody s kouzelnou kulisou valašských dřevěnic a lesů je skutečně nezapomenutelný zážitek.

A ještě jedna zajímavost – se zimou program Golf pro každého zdaleka nekončí. Když se zhorší počasí, můžete si golf vyzkoušet v prostorách golfového klubu, kde si s instruktorem vyzkoušíte odpalování, puttování (hru na jamky) i golfový simulátor, vše se zapůjčením vybavení (hole, míčky).

Golfové hřiště hotelu Horal. Foto: www.lanterna.cz

Co ještě podniknout:

Kromě výletů do překrásné beskydské přírody – třeba s holemi nordic walking, které v Resortu Valachy svým hostům bezplatně půjčují – se můžete těšit i na nedělní ranní lekce jógy u Spa hotelu Lanterna nebo oblíbené pondělní lekce aquafitness v relaxačním centru Wellness Horal. Vše je pro ubytované hosty zdarma.

Na příznivce běhání čekají příjemné běžecké tréninky po turistických okruzích, případně se můžou vydat na cyklostezku Bečva. Anebo se můžou rovnou zúčastnit běžeckého závodu Běhej Valachy, který se koná 16. 10., více na www.valachytour.cz

Resort Valachy ve Velkých Karlovicích zahrnuje komplex hotelů Lanterna, Horal, Galik a Pod Javorem se dvěma relaxačními centry, Ski areálem Razula a devítijamkovým Golfovým hřištěm Horal, umístěných v malebném údolí Léskové, kousek od hranic se Slovenskem. Resort Valachy nabízí po celý rok řadu služeb a aktivit uprostřed krásné přírody. Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě, špičkovým wellness službám a moderní krajové gastronomii ideálním útočištěm pro náročné hosty vyhledávající pohodovou relaxaci a gastro zážitky v Beskydech.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*