Pigmentové skvrny, sbohem!

Pigmentové skvrny – nevzhledné hnědé flíčky na obličeji dokážou notně potrápit, zejména po létě. Česká kosmetická značka Essenté nyní vyvinula speciální depigmentační sadu, která vám pomůže se jich rychle a účinně zbavit!

Pigmentové skvrny, sbohem! (Foto: https://moje.essente.cz/)

Pigmentové skvrny se nejčastěji na kůži (na tváři, ale i jinde na těle) vyskytují v létě jako důsledek nadměrné produkce melaninu – pigmentu určujícího barvu naší kůže. Ta může být na některých místech tmavší než její okolí, a právě tyto ostrůvky jsou takzvané pigmentové skvrny. S menší intenzitou slunečního záření se většinou zmírní kontrast, bez pomoci zvenčí se ovšem zpravidla neobejdeme. Česká kosmetická značka Essenté dlouho pracovala na vývoji skutečně efektivní depigmentační péče a přichází s ní v pravý čas pro intenzivní kúru!

Ta zahrnuje tři přípravky, které obsahují velké množství unikátních aktivních látek, jež tmavé skvrny zesvětlí, a navíc pomohou předejít tvorbě nových.

Tři kroky k pleti bez pigmentových skvrn:

1. Essenté Intenzivní depigmentační booster

Booster obsahuje exkluzivní komplex zesvětlujících a hydratačních látek, které účinně působí proti pigmentovým skvrnám. Díky vysoké koncentraci aktivních látek, jako jsou patentované bělicí peptidy, stabilizovaný vitamín C, extrakt z pivoňky a rucinol, účinně omezuje syntézu melaninu, a tím cíleně působí na tmavé skvrny. Extrakt z kůry jihoamerického stromu cebil zajišťuje pokožce okamžitou intenzivní hydrataci, současně aktivuje její hydrataci biologickou a posiluje kožní bariéru až na 72 hodin. Booster je vhodný na pigmentové skvrny na všech částech těla, například na rukou či v dekoltu. Essenté Intenzivní depigmentační booster koupíte na moje.essente.cz v balení 15 ml za 770 Kč nebo 50 ml za 1 290 Kč.

Použití: Malé množství boosteru aplikujte lokálně na pigmentové skvrny, a to 2x denně (ráno a večer). Následně překryjte Essenté Aktivním depigmentačním krémem. Po aplikaci se nevystavujte slunečnímu záření.

Tip: Pro zvýšení a urychlení účinků doporučujeme kombinovat s pravidelnou aplikací Essenté Peelingu s AHA kyselinami v některém z Essenté kosmetických salonů.

Pigmentové skvrny, sbohem! (Foto: https://moje.essente.cz/)

2. Essenté Aktivní depigmentační krém

Účinný zesvětlující krém obsahuje bohatou kombinaci aktivních látek, jako jsou rucinol, patentované bělicí peptidy, extrakt z pivoňky a stabilizovaný vitamín C. Omezují syntézu melaninu, zesvětlují tmavé pigmentové skvrny a předcházejí tvorbě nových. Extrakt z tropického stromu arjuna chrání pleť před oxidanty, výtažky z planktonu pak zajistí okamžité rozjasnění pleti a oživí její přirozený tón. Aktivní depigmentační krém celkově projasňuje a zesvětluje pleť, podporuje tvorbu nových kožních buněk a chrání pleť před oxidanty. Krém je vhodný na pigmentové skvrny na všech částech těla, například na rukou či v dekoltu. Essenté Aktivní depigmentační krém koupíte na moje.essente.cz v balení 15 ml za 750 Kč nebo 50 ml za 1 250 Kč.

Použití: Krém aplikujte na celý obličej jako druhou vrstvu po nanesení Essenté Intenzivního depigmentačního boosteru, a to 2x denně (ráno a večer). Po aplikaci se nevystavujte slunečnímu záření.

3. Essenté Udržovací rozjasňující krém SPF 20

Rozjasňující denní krém s anti-ageingovým efektem speciálně vyvinutý pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn. Extrakt z pivoňky, rucinol a stabilizovaný vitamín C pleť barevně sjednocují, omezují syntézu melaninu, a zabraňují tak vzniku nových pigmentových skvrn. Prevenci tvorby pigmentových skvrn v důsledku slunečního záření pak zajišťují kvalitní UVA/UVB filtry (SPF 20). Avokádový olej pokožku intenzivně hydratuje, zklidňuje a vyživuje. Extrakt z kůry jihoamerického stromu cebil navíc aktivuje biologickou hydrataci pleti a posiluje kožní bariéru až na 72 hodin. Intenzivního anti-ageingového efektu je dosaženo díky extraktu ze spiruliny, která v reakci na modré světlo aktivuje enzymy bojující proti fotografickému a digitálnímu stárnutí pokožky. Při dlouhodobém používání dochází k celkovému zpevnění, projasnění a postupnému vyrovnání barevného tónu pleti. Essenté Udržovací rozjasňující krém SPF 20 koupíte na moje.essente.cz v balení 15 ml za 590 Kč nebo 50 ml za 990 Kč.

Použití: Krém naneste ráno na obličej, krk a dekolt a lehce vmasírujte. Po chvíli můžete obličej bez problému nalíčit.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*