Pobyty zaměřené na osobní rozvoj jsou stále oblíbenější

Prožít pár dní v krásném prostředí, s perfektním zázemím, a dozvědět se přitom něco nového – to je už několik let trend, který si získává stále více příznivců. Velmi úspěšné pobyty věnované osobnímu rozvoji pořádá i Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích a vedou je osvědčení kouči – třeba Ladislav Špaček, Marian Jelínek, Jitka Ševčíková, Jan Vojáček, Helena Harabinová a další.

Pobyty zaměřené na osobní rozvoj jsou stále oblíbenější (Foto: www.lanterna.cz)

„Nejspíš i dnešní náročná doba je důvodem, který vede lidi k tomu, že chtějí více rozvíjet svoje schopnosti, lépe poznávat sami sebe, učit se něco nového. Když jsme před lety začali nabízet pobyty věnované osobnímu rozvoji, ani jsme netušili, jak velký zájem vyvolají. Například Kurz etikety s Ladislavem Špačkem se stal naprostým hitem, a bývá pravidelně rychle vyprodaný. Nabízené vzdělávací programy mají vysokou úroveň, ovšem stejně špičkové jsou i služby a osobní péče, s nimiž se naši hosté ve Spa hotelu Lanterna setkávají,“ říká na úvod Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích v Beskydech.

Který pobyt si vyberete?

26. – 29. 3. 2023: Flow s Marianem Jelínkem

„Po loňském velkém úspěchu a na přání hostů letos opět pořádáme manažerské pobyty pod vedením Mariana Jelínka, který je špičkou v oboru osobního rozvoje. Hosty postupně čekají dvě velká témata: flow a sebekoučink,“ upozorňuje Martina Žáčková.

Právě téma flow (duševní stav, při kterém se dokážete plně soustředit na vykonávanou činnost) bude námětem březnového termínu.

Poznejte tajemství všech špičkových výkonů a úspěchů a maximalizujte svůj vlastní potenciál i potenciál týmu. Pomůže vám v tom špička v oboru osobnostního rozvoje PhDr. Marian Jelínek Ph.D., u něhož se učí vrcholoví sportovci i manažeři!

 12. – 14. 4. 2023: Biologie vztahů: J. Ševčíková a J. Vojáček

Chcete porozumět důvodům vzniku konfliktů a naučit se jim předcházet? Potřebujete zlepšit vztahy s rodiči, dětmi nebo na pracovišti? Chcete pochopit jednání jiné generace? Nejen na tyto otázky vám odpoví špičkoví lektoři a kouči Jitka Ševčíková a Jan Vojáček.

Náplní programu jsou například tato témata: Emoční potřeby v různých fázích věku a proč si nerozumíme: důvod vzniku konfliktů. Úroveň komunikace, zdravá x nezdravá. Komunikace a vliv manipulace ve skupině, jak na napětí, úzkosti, neurózy… a mnohé další.

1. 5. 2023, od 19:00: Kurz etikety s L. Špačkem a zážitkovým menu

Jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Známý mistr etikety Ladislav Špaček vás při večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna**** provede pravidly etikety psanými i nepsanými. „Dozvíte se, jak si poradit se zasedacím pořádkem v restauraci, jak se vhodně obléct pro každou příležitost a komu podat ruku jako první. Zjistíte, jak číst zkratky na pozvánkách, jak si poradit se lžící, která upadne na zem, nebo jak si připravit a přednést dech beroucí proslov. Při degustačním menu v zážitkové restauraci Vyhlídka si pak můžete nové poznatky vyzkoušet v praxi,“ připomíná Martina Žáčková.

Pobyty zaměřené na osobní rozvoj jsou stále oblíbenější (Foto: www.lanterna.cz)

 25. – 27. 6. 2023: Sexy v 50, úžasná v 60: J. Ševčíková a H. Harabinová

Naučte se užívat si život naplno i po padesátce, bez lakování na růžovo. Jak klidně přiznat svůj věk a být sexy, nikoli trapná? Kde na vše brát energii, když přicházejí horší chvilky, v čem se neomezovat, proč nevěřit reklamám na přípravky proti stárnutí, co dělat, když jste právě ve stadiu „sendvičové generace“, kdy vás ještě potřebují vaše děti, ale už i stárnoucí rodiče? Nechte se inspirovat koučkami Jitkou Ševčíkovou a Helenou Harabinovou.

28. – 30. 6. 2023: Zdravý spánek a spánková psychohygiena: Jitka Ševčíková

Nemůžete usnout nebo se ráno i po několikahodinovém spánku cítíte unaveně? Co můžete udělat pro to, aby váš spánek byl kvalitnější nebo podpořil vaši paměť? A co před spánkem raději nedělat? Nejen o tom bude seminář oblíbené koučky a mentorky Jitky Ševčíkové. Přijďte a osvojte si techniky zdravého spánku a spánkové psychohygieny.

A kde jinde se vám bude lépe usínat, než v klidu a komfortu Spa hotelu Lanterna obklopeného beskydskou přírodou, po relaxaci ve wellness s termálními bazény a saunovým světem nebo uvolňující masáži?

9. – 12. 7. 2023: Sebekoučink s Marianem Jelínkem

Čím se nejlepší liší od průměrných? Co rozhoduje o dosažení špičkových výkonů? Jak se připravit na nejlepší výsledky? Osvojte si techniky těch nejlepších, naučte se koučovat sami sebe a dostaňte se konečně tam, kde toužíte být.

Špička v oboru osobnostního rozvoje PhDr. Marian Jelínek Ph.D. vás provede metodami sebekoučinku, které se u něj učí vrcholoví sportovci i manažeři.

wellness hotel Lanterna
Wellness hotel Lanterna. Foto: www.lanterna.cz

Vířivka a krb na pokoji a k tomu úžasná gastronomie!

Nutno říct, že nezapomenutelným zážitkem bude pro všechny zúčastněné i samotný pobyt ve Spa hotelu Lanterna. „Vynucenou pandemickou pauzu, kdy jsme nemohli přivítat žádné hosty, jsme využili ke zdokonalování už tak příjemného prostředí hotelu. Díky tomu vznikla například nová terasa, kde si můžou hosté v klidu posedět u kávy nebo sklenky vína a kochat se přitom pohledy na okolní přírodu. Ubytovat se můžou i v nových unikátních pokojích se zimní zahradou a vanou přímo u okna – taková koupel s výhledem na Beskydy je opravdu skvělý zážitek,“ dodává Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích a upozorňuje, že některé pokoje mají dokonce vlastní vířivku a krb.

Pro každého gurmána pak bude velkou radostí večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka, kde se podává degustační menu. Vysoká gastronomie se tu snoubí s nádherným výhledem a mistrovskými díly šéfkuchařů a sommelierů.

Tip: V ceně pobytu je i neomezený vstup do hotelového L-Spa (s termálním bazénem, whirlpoolem, finskou saunou a parní lázní), kde také probíhají pravidelné saunové rituály. Vstup zdarma je také do nedalekého Wellness Horal (s termálními bazény, saunovým světem se saunovými rituály a kardio fitness). Samozřejmostí je bezplatný shuttle servis mezi hotely.  A pokud byste měli chuť na procházku, zdarma vám tady půjčí nordic walking hole a přidají mapu turistických tras…

Spa hotel Lanterna je ideální pro náročné návštěvníky, kteří preferují osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem a nabízí saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness. Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*