Praktické novinky pro pohodové léto na chatě i chalupě

V době omezeného cestování je možnost strávit léto na chatě či chalupě velkou výhodou. Ať už se chystáte něco kutit, anebo si jen chcete užívat dnů volna s rodinou nebo přáteli, budou se vám jistě hodit naše tipy. Vše potřebné nakoupíte na prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná od 29. 5. do 16. 8. 2020 v pražských Letňanech.

Sedací houpací síť Cattara
Sedací houpací síť Cattara. Foto: www.4camping.cz

„Spacák, zvláště ten dekový, je věc, která se na chatě nebo chalupě vždycky hodí. Využijete ho pro návštěvu, při lenošení na zahradě, ale i večer u ohně. Při výběru se řiďte hodnotami komfort (pro ženy) a limit (pro muže), které obecně označují teploty, při kterých se za ideálních (laboratorních) podmínek vyspíte, aniž by vám byla zima nebo horko. Pro výběr spacáku je důležitá i jeho délka, šířka, tvar i materiály, které musí být příjemné na dotek. Nejlepší je porovnat si několik spacáků vedle sebe, případně si do nich i na chvilku vlézt,“ říká Vít Hruška z e-shopu 4camping.cz, který je také už tradičně pořadatelem Výstavy stanů a vybavení do přírody, největší prodejní přehlídky turistického a outdoorového vybavení, jediné svého druhu ve střední Evropě, která se koná od 29. 5. do 16. 8. 2020 v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Právě zde bude letos na výběr přes 300 spacáků!

Oboustranný dekový spacák Outwell Contour Lux
Oboustranný dekový spacák Outwell Contour Lux. Foto: www.4camping.cz

Oboustranný dekový spacák Outwell Contour Lux zaujme kompaktními rozměry, příjemným materiálem i zabudovaným polštářkem. Náplň tvoří Isofill z dutých vláken, vnější strana je z odolného mikrovlákna, vnitřní z příjemného česaného polyesteru. Spacák je oboustranný (má chladnější a hřejivější stranu) a lze ho rozepnout na deku nebo spojit s druhým spacákem. Dobrým nápadem je polštářek v odnímatelné kapuci. K výhodám patří i zip odolný proti zadrhávání, s možností „uzamčení“, zabraňující úniku tepla. Spacák koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 1 504 Kč.

Sedací houpací síť Cattara poslouží pro pohodlné posezení, siestu a relax ve stavu beztíže. O maximální komfort se postará měkký polstrovaný sedák a opěrka o tloušťce 3 cm. Síť zavěsíte pomocí závěsného kroužku, stabilitu zajistí dřevěná rozpěrná tyč. Maximální nosnost této pohodlné houpací sítě je 115 kg. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 599 Kč.

Skládací kanystr na vodu Easy Camp Folding Water Carrier 8 l
Skládací kanystr na vodu Easy Camp Folding Water Carrier 8 l. Foto: www.4camping.cz

Skládací kanystr na vodu Easy Camp Folding Water Carrier 8 l užijete na chatě, ale i při cestách autem nebo v kempu. Praktický kanystr má pohodlné držadlo a hubičku pro snadné nalévání. Vejde se do něj 8 l vody, přitom se dá snadno složit na malý rozměr. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 160 Kč.

Sekera a pilka v jednom Gerber Gator
Sekera a pilka v jednom Gerber Gator. Foto: www.4camping.cz

Sekera a pilka v jednom Gerber Gator je praktická, lehká a ideální na kemping. Hlava sekyry je z kvalitní kované oceli, topůrko vzniklo kombinací nylonu a skelných vláken, pro stabilní držení je pokryto Gerber Gator texturou. Sekyrka ovšem ještě skrývá v topůrku pilku, která je uchycena pomocí magnetu a je stejně kvalitní jako sekera. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 1 439 Kč.

Dvojvařič s grilem Outwell Appetizer Trio
Dvojvařič s grilem Outwell Appetizer Trio. Foto: www.4camping.cz

Dvojvařič s grilem Outwell Appetizer Trio je ideální pro přípravu ranního šálku čaje i vaječné omelety. Má totiž 2 samostatné hořáky v kombinaci s grilem a toastovačem. To vše je snadno sbalitelné do malého, lehkého kufříku, který je vhodný na přenášení. Vařiče snadno zapálíte díky automatickému piezo zapalování pro jednotlivé hořáky, samozřejmostí jsou protiskluzové gumové nožičky. Víko tvoří zábranu proti větru. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 1 736 Kč.

Kde se vybavit na výlety, rodinnou dovolenou, na tábor i na expedice?

Na 23. ročníku největší evropské prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody, kterou od 29. 5. do 16. 8. 2020 v areálu PVA EXPO Praha Letňany pořádá e-shop s outdoorovým vybavením www.4camping.cz Na ploše 10 000 m² najdete největší nabídku turistického a outdoorového vybavení 250 outdoorových značek, od stanů, spacáků, karimatek a batohů až po boty, oblečení, kempinkový nábytek a cestovatelské vychytávky. Vyzkoušet si můžete více než 300 vystavených stanů nejrůznějších modelů a ležení se stovkami testovacích spacáků a karimatek. I letos na vás čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o atraktivní ceny, jako je SUV automobil, dovolená dle vlastního výběru, špičkové kolo, hodinky, koloběžky, skialpový set, lety balónem a mnoho dalších. Parkování i vstupné je zdarma.

Více na www.vystavastanu.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*