Prodej vánočních pobytů roste, lidé chtějí trávit svátky mimo domov

„U vánočních pobytů máme u nás i letos kapacitu pomalu naplněnou. Na Vánoce navíc vždy cíleně snižujeme počet pokojů, které lze obsadit, aby hosté měli větší pocit klidu a komfortu. Lidé si ani letos nechtějí odpustit svou vysněnou vánoční pohodu a tím, že garantujeme bezplatné storno v případě pokračujících omezení, nic neriskují,“ říká Martina Žáčková, PR manažerka Wellness hotelu Horal a Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích na Valašsku.

Spa hotel Lanterna Velké Karlovice
Spa hotel Lanterna Velké Karlovice. Foto: www.lanterna.cz

Zatímco mnohé hotely bojují o to, aby k nim lidé přijeli, Wellness hotel Horal a Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích mají na Vánoce i letos o hosty tradičně postaráno. Pro oba hotely je typické, že se do nich lidé vracejí, a to zpravidla do „svého“ hotelového pokoje. „Přijíždějí k nám páry i rodiny s dětmi, které nechtějí trávit svátky uklízením, vařením a pak sezením u televize s hromadou cukroví, ale aktivně v krásné horské přírodě. Nejenže se k nám lidé rok, co rok vracejí, ale většinou si žádají i stejný pokoj, někdy dokonce i stejný stůl v restauraci. Vzhledem ke stálosti personálu je obsluhují stejné tváře, a díky tomu všemu u nás panuje skutečně rodinná atmosféra,“ popisuje Martina Žáčková s tím, že velkým lákadlem je pro hosty také neomezený vstup do luxusních relaxačních center s termálními bazény, bohatou nabídkou exotických masáží a saunováním.

V ceně vánočního pobytu mají hosté nejen vynikající štědrovečerní večeři, a to – jak je na Valašsku zvykem – o mnohem více chodech a z velmi pestrých surovin. Zejména Spa hotel Lanterna je vyhlášený svou jedinečnou gastronomií, a tak se tady bude na Štědrý den podávat uzený úhoř s marinovanou červenou řepou, avokádem, amarantem a perníkem, následovat bude krém z lišek a praváků s noky a lanýžovým olejem, klasického kapra nahradí filet z halibuta s jablečným gelem, čekankou a květákovým pyré nebo telecí karé s kořenovou zeleninou, crème fraîche, hrubozrnnou hořčicí, s cornichons okurkami a blanšírovanou cibulí a vše uzavře dezert v podobě čokoládového fondantu s kandovanými kumquaty a zmrzlinou z Cointreau. Všechny chody budou navíc doprovázet vína vyhlášených vinařů…

Atmosféra Vánoc pak bude všudypřítomná i díky doprovodnému programu, v němž nechybí ukázky řemesel, ale také například romantická projížďka v koňském povozu, kterou mají hosté opět v ceně pobytu.

Restaurace Lanterna
Romantická vyhlídka z restaurace hotelu Lanterna. Foto: www.lanterna.cz

Lidi láká silvestr na horách

Stejně pečlivě se tady připravují i na silvestrovské pobyty, které se rovněž rychle plní. Poslední dny roku 2020 si můžete zpestřit lyžováním, neomezeným wellness a bohatým gastronomickým i zábavným programem. Hosté Wellness hotelu Horal a Spa hotelu Lanterna mají v ceně pobytu nezapomenutelnou Silvestrovskou saunovou noc, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal, animační programy pro děti a každý den lyžování na sjezdovce Horal Ski areálu Razula.

Kromě toho se můžete vydat na klidné běžkařské trasy či na skialpy – k dispozici vám budou instruktoři a vybavení si můžete půjčit v půjčovně lyží u Ski areálu Razula. Těšit se můžete i na degustaci vín v Cocktail baru Lanterna s osobní účastí vinaře Jindřicha Kadrnky, na hudební večer se saxofonistkou Nikol Maňákovou i na silvestrovské opékání špekáčků. Na silvestrovský večer a noc je pak připraven animační program pro děti na obou hotelech a na děti i dospělé čeká bohatý silvestrovský program. A Nový rok tady můžete začít například lekci jógy s indickým jogínem Zyiadem…

Zdroj informací: www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*