Rituály na principech ajurvédy jsou novinkou Resortu Valachy

Zpevňující masáž za pomoci krystaloterapie v bodech Marma, nebo třeba celkové ošetření obličeje i těla za společného působení biokosmetiky, vonných esenciálních olejů, barev, hudby a speciálních masážních technik zaměřených na harmononizaci čaker. To jsou jen malé ukázky beauty ošetření založených na principech ajurvédy, která nově nabízí relaxační centra Wellness Horal a L-Spa v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Resort Valachy-Rituály na principech ajurvédy
Rituály na principech ajurvédy. Foto: www.lanterna.cz

„Od nového roku jsme rozšířili nabídku našich beauty ošetření o jedinečnou novinku, kterou naši hosté velmi rádi využívají. Jedná se o pečující wellness rituály vycházející z principů ajurvédy, které dokonale souzní se zaměřením našich relaxačních center Wellness Horal a L-Spa. Zajímavostí je, že při těchto ošetřeních obličeje i celého těla hraje významnou roli krystaloterapie – ošetření využívající sílu drahokamů a vzácných kamenů. Skutečnou raritou v nabídce rituálů je specifické ošetření zaměřené výhradně na oblast očí, které jsou dnes, v době počítačů a mobilů, tolik namáhané a vyžadují zvláštní pozornost, nebo luxusní ošetření Anti Age Royal, při němž se využívá k dokonalému účinku procedury i působení barev a hudby,“ přibližuje novinku Martina Žáčková ze Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích a upozorňuje na další zajímavost. „Právě Resort Valachy se stal prvním hotelovým komplexem v České republice, který má možnost využívat při beauty ošetřeních špičkovou biokosmetiku Lakshmi. Rodinná italská firma Lakshmi s třicetiletou tradicí, pyšnící se mnoha bio certifikáty, totiž vyrábí své produkty ve spolupráci s odborníky z Keraly, jež je označována za kolébku ajurvédy, a její filosofií je výhradní zastoupení v salonech, které s kosmetikou Lakshmi pracují. Proto se produkty nedají zakoupit v kamenných ani internetových obchodech.

5 rituálů v duchu ajurvédy, které nově nabízí Resort Valachy

NETRA EYES rituál

Těžká víčka, kruhy kolem očí, vrásky a váčky pod očima – to jsou příznaky, které by se neměly podceňovat. Výjimečně jemné ošetření NETRA EYES s krystaloterapií přináší okamžitý vyhlazující účinek a úlevu pro namáhanou oblast očí. Napomáhá potlačení vrásek, kruhů kolem očí a otoků a má okamžitý vyhlazující efekt. Ošetření trvá 50 minut a stojí 1 390 Kč.

VATA – PITTA – KAPHA rituál

Specifické ošetření pro různé typy pleti kosmetickou řadou VATA (suchá pleť), PITTA (citlivá pleť) nebo KAPHA (mastná a nečistá pleť) využívá produkty obsahující vysoce účinné patentované složky, které jsou jemně parfemované pomocí esenciálních olejů a díky složení využívají mimořádnou sílu drahokamů a vzácných kamenů. Hodnotu zážitku ještě zvyšuje masáž obličeje, dekoltu a také nohou olejem zvoleným na míru na základě potřeb pokožky a pro naprosté uvolnění svalů a dodání „kouzelného“ efektu. Ošetření trvá 50 minut a stojí 1 390 Kč.

Terapie Pure Fiji
Terapie Pure Fiji si můžete dopřát v relaxačním centru Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích na Valašsku. Foto: www.lanterna.cz

YOUNG rituál

Specifické ošetření pro mladistvou pleť využívá produkty obsahující vysoce účinné patentované složky, které jsou jemně parfemované pomocí esenciálních olejů a díky složení využívají mimořádnou sílu drahokamů a vzácných kamenů. Součástí je i hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Ošetření trvá 50 minut a stojí 1 390 Kč.

ANTI AGE REJUVENATION rituál

Zpevňující masáž s liftingovým efektem za pomoci krystaloterapie v bodech Marma. Ošetření proti stárnutí pleti vzešlo z obličejové řady a je výsledkem spojení energie uvolňované z krystalů a vzácných aktivních substancí rostlinného a mořského původu se silným antioxidačním účinkem. Rituál zahrnuje zpevňující masáž s liftingovým efektem na obličej, krk a hlavu s přídavným ošetřením v podobě krystaloterapie v hlavních bodech Marma pro znovunalezení klidu a energetické síly. Lipozomy, masky a revitalizační komplexy dodávají tomuto ošetření dlouhodobou účinnost. Ošetření trvá 80 minut a stojí 1 990 Kč.

ANTI AGE ROYAL ritual

Luxusní ošetření pro celkové omlazení a tělesnou i duševní pohodu je zaměřeno na celé tělo včetně obličeje. V maximální možné míře využívá společného působení kosmetických produktů, vonných esenciálních olejů, barev, hudby a speciálních masážních technik zaměřených na harmonizaci čaker. Ošetření dodává celkovou tělesnou a duševní pohodu. Ošetření trvá 100 minut a stojí 2 490 Kč.

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovících je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě, špičkovým wellness službám a moderní krajové gastronomii ideálním útočištěm pro náročné hosty vyhledávající pohodovou relaxaci v Beskydech. V hotelovém L-Spa najdete bazén, saunový svět a bohatou nabídku masáží a kosmetických ošetření, nově s exkluzivní kosmetikou Lakshmi. Pro náročné gurmány je zde otevřena zážitková restaurace Vyhlídka, nabízející šestichodová menu snoubená s lahodnými víny. Sportovci mohou využít golfové hřiště, tenisové kurty nebo půjčovnu segwayů. Pravidelně tady pořádají také sportovní a kulturní akce za přítomnosti významných osobností.

Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*