Romantické dárky pro kreativní duše nejen na Valentýna

Ať už přemýšlíte, co koupit své drahé k Valentýnu, jak vyrobit romantické přáníčko, anebo si prostě jen chcete udělat radost něčím hezkým…, malými ozdobnými razítky, které se vejdou i do menší kabelky, nikdy nic nezkazíte. Naopak. Otevřou vám nové obzory tvoření a vaše zážitky uchovají třeba v pestrých denících.  

Aladine StampoKdo Love
Romantické dárky pro kreativní duše se hodí nejen na Valentýna. Foto: www.aladine.cz

Razítka jsou v posledních letech velmi populárním dárkem a škála jejich motivů, materiálů, z nichž jsou vyrobeny, a především možností jejich využití od papíru přes textil roste neskutečným tempem. „Tahle fyzicky nenáročná činnost, při níž se ovšem tvůrce musí soustředit na práci, a tím pádem „vypne mozek“ a aspoň na chvíli zapomene na běžné starosti, představuje vítanou zábavu pro děti i příjemný způsob relaxace pro dospělé,“ říká Martina Linková z webu AladinE, který se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím originálních workshopů, o které je stále větší zájem. Zde je několik tipů na dárky k Valentýnu anebo na romantické vyrábění:

Srdíčková senzace

Stampo Scrap srdíčka
Sada razítek Stampo Scrap Srdíčka. Foto: www.aladine.cz

Sada Stampo Scrap Srdíčka, to je celkem 35 srdíček se skvělou grafikou! Využijete je na nejrůznější projekty, ať už svatební, valentýnské, narozeninové, nebo jen tak srdíčkové… StampoScrap jsou specialitou značky AladinE a využít je můžete při každém tvoření: na papírové deníky, alba, přáníčka nebo na textil. Koupíte je na www.aladine.cz za 290 Kč.

Klasika se neomrzí

StampoBocal City girl, to jsou dřevěná razítka v praktické skleněné dóze. Jsou vhodná jako neokoukaný dárek pro holčičky i velké holky, do deníčků, na pozvánky či přáníčka. Razítka mají hlubokou texturu, která zajišťuje perfektní tisk na papír, do fima, samotvrdnoucích hmot i na textil. Zkuste tiskat každý motiv jinými barvami. Razítka můžete skládat do zajímavých podkladů nebo tiskat jedno přes druhé. Součástí balení je 14 motivů a černý inkoustový polštářek. Koupíte je na www.aladine.cz za 280 Kč.

Razítka pro romantický život

Stampo City Girl
StampoBocal City girl, to jsou dřevěná razítka v praktické skleněné dóze. Foto: www.aladine.cz

Pro dozdobení přáníčka, diáře nebo třeba cestovatelského deníku poslouží razítka StampoKdo. Sada obsahuje 4 ks tematických razítek a velký razítkovací polštářek s černou inkoustovou barvou. K dostání jsou 4 různá témata (Láska, Smajlíci, Paříž, Etno origami). Prodává www.aladine.cz za 159 Kč.

 

 

AladinE se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím svých workshopů i pomocí kvalitních kreativních pomůcek, zejména nejrůznějších razítek určených k potiskům na papír a textil. Díky nim můžou děti i dospělí aktivně naplnit volný čas, rozvíjet svoji fantazii a vyrobit si vlastnoruční a originální obrázky, oblečení nebo doplňky do interiéru.

Více na www.aladine.cz

 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*