Romantické léto na Valašsku

Psst, slyšíte to ticho? Nikde nikdo, jenom vy, šumění beskydských lesů a nekonečný výhled do krajiny. A víte, co? Tohle všechno si můžete užívat z vyhřátého termálního bazénu nebo se skleničkou v ruce u výborné večeře. Pokud hledáte klidný kout, kde se schováte před shonem všedních dnů a užijete si romantické chvíle s partnerem, naplánujte si letní dovolenou ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích
Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích se stal synonymem pro dokonalou relaxaci uprostřed krásné beskydské přírody. Foto: www.lanterna.cz

Nekonečné kopce, lesy, pastviny a na nich pasoucí se ovce a jen sem tam poházené dřevěné chaloupky… Tak vypadá pro mnohé ráj. A kde ho najít? V samém cípu České republiky, u hranic se Slovenskem, stojí v nedotčené přírodě valašských Beskyd Velké Karlovice. Ideální místo pro „dobití baterek“!

Kromě krásné přírody si tady totiž můžete dopřát wellness špičkové úrovně a na své si přijdou i ti nejnáročnější gurmáni. Velké Karlovice, a zejména Spa Hotel Lanterna, který stojí v pohádkovém údolí Léskové, jsou jako stvořené pro páry, které si chtějí užít pořádné dávky romantiky!

Snídaně až do postele

Dovolenou nebo prodloužený víkend s partnerem tady můžete zahájit snídaní do postele. Proč si nedopřát šampaňské, ovocnou mísu nebo čerstvý valašský frgál pro opravdu romanticky strávený pobyt v beskydských horách? Pokud sejdete do hotelové restaurace, čeká na vás snídaně formou bufé doplněná o superpotraviny, které vám dodají elán.

Pak se vydáte na kurz jógy s indickým jogínem Zyiadem. Následuje romantická procházka, výlet na kole s nordic walking holemi (ty vám tady zdarma půjčí), či se vydáte na tenis, golf nebo na piknik, ke kterému vám kuchaři přibalí i Piknikovou mapu s tipy na ta nejlepší místa v okolí.

Oběd si dáte na romantické terase s výhledem na nádherné okolní kopce hotelu Horal, který spolu s Lanternou a dalšími hotely patří do Resortu Valachy.

Lanterna romantika
Na romantickou dovolenou ve dvou láká Spa hotel Lanterna na Valašsku. Foto: www.lanterna.cz

Vyhlášené wellness i valašské moře

Po obědě na pokoji obléknete župan, svezete se výtahem do přízemí a rázem se ocitnete v tichém světě uvolňující relaxace. Hotelové L-Spa se rozkládá ve dvou podlažích o rozloze 250 m² a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba. Najdete tady krytý bazén, whirlpool se slanou vodou a saunový svět, můžete se nechat hýčkat intimní atmosférou i bohatou nabídkou exotických masáží a obličejových ošetření. Zkušené ruce terapeutů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali nebo Indie a voňavé olejíčky pečující o vaši pokožku dokonale uvolní vaši mysl.

Bezplatným shuttle servisem se přepravíte k tzv. valašskému moři, jak se přezdívá Wellness Horal pro jeho tři termální bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C, s kardio fitnesss a saunovým světem s vyhlášenými saunovými rituály, které se tady konají až devětkrát denně.

Hotel Lanterna
Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích má krásně vybavenou wellness zónu a saunový svět. Foto: www.lanterna.cz

Romantický večer u degustačního menu či u hořícího krbu

Večer na vás čeká romantická degustační večeře v podobě šestichodového menu v restauraci Vyhlídka s nabídkou zážitkové gastronomie a výhledem do krajiny. Pochutnáte si na pokrmech moderní krajové kuchyně, v níž nechybí regionální speciality a suroviny od místních producentů, ale také skutečně rafinované delikatesy. Pokud chcete své chuťové buňky ještě více oblažit, objednejte si degustaci vín za asistence zkušeného sommeliéra.

Večerní program si můžete ještě zpříjemnit drinkem v Cocktail baru Lanterna, kde je na výběr přes 400 druhů destilátů z celého světa, nahlédnout do vyhlášené sbírky rumů a whisky, nebo si vychutnat speciální drink menu, které vás provede po zajímavých místech Velkých Karlovic.

Tip: Pokud si chcete na Lanterně dopřát skutečný luxus pro romantiky, ubytujte se v apartmánech Suite Spa, kde si dáte šampaňské ve vlastní vířivce či u hořícího krbu…

Spa hotel Lanterna nabízí také řadu cenově výhodných balíčků jako: Romantické hýčkání, Wellness pobyt v Beskydech nebo Letní dovolená pro dva.

Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*