Nové signature koktejly na Lanterně prodlouží léto až do podzimu

Banán, čokoláda a whiskey? A co třeba alko „zázvorová limonáda“? Tyto a mnoho dalších neotřelých kombinací různých ingrediencí si můžete vychutnat v originálních drincích, které sestavil barman Jiří Malina ze Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích na Valašsku.

„V současné době nabízíme přes 400 druhů destilátů z celého světa, pyšní jsme hlavně na naši sbírku rumů a whiskey, které často tvoří základ klasických i zcela nových drinků, s nimiž jsme letos chtěli naše hosty překvapit. Po dni věnovaném relaxaci nebo sportu v krásné a čisté přírodě, jíž jsou Velké Karlovice a jejich okolí proslulé, tak můžou hosté strávit i příjemný večer spojený například s ochutnávkou některého ze signature koktejlů namíchaných speciálně pro rok 2020,“ zve k návštěvě Cocktail baru Lanterna barman Jiří Malina.

Coctailbar Spa hotel Lanterna Jiří Malina
Barman Jiří malina vás zve do Coctail baru v hotelu Lanterna. Foto: www.lanterna.cz

TOP 8 signature koktejlů 2020. Který si vyberete?

IRISH OLD FASHIONED

Jameson infúzovaný banánem, čokoládový bitter a sirup. Překvapující chuť banánu a čokolády v klasické whiskey Jameson dochucená tajnými ingrediencemi.

Spa hotel Lanterna - IRISH OLD FASHIONED
IRISH OLD FASHIONED. Foto: www.lanterna.cz

GINGER INTENSE

Laird´s Apple Jack, zázvorový likér, limonáda, čerstvá limeta a zázvor. Osvěžující chuť čerstvých limet a zázvoru – zkrátka zázvorová limonáda v alkoholové verzi.

DELICIOUS

Beefeater Orange, Aperol, grapefruitový džus, citron, bezinkový sirup. Vyvážený koktejl, ve kterém se snoubí sladké chutě s kyselostí citronu a hořkostí grapefruitu, doladěný bezinkovým sirupem.

Spa hotel Lanterna - DELICIOUS
DELICIOUS. Foto: www.lanterna.cz

GIN & TONIC no.1

Bobby´s Gin, Double Dutch Tonic Water, citrusové chipsy. Světová klasika, jak ji neznáte… Holandský gin v sobě skrývá kromě klasických chutí také další koření (pepř, citronovou trávu a zázvor), ale také zajímavý příběh, o který se s vámi rádi podělí naši barmani.

Spa hotel Lanterna - GIN & TONIC no.1
GIN & TONIC no.1. Foto: www.lanterna.cz

STRUDEL SOUR

Laird´s Apple Jack infúzovaný skořicí, citron, jablko, sirup, vaječný bílek. Zajímavá chuť drinku, který splní přesně to, co od něj očekáváte. Vychutnejte si štrúdl v tekutém podání.

Spa hotel Lanterna - STRUDEL SOUR
STRUDEL SOUR. Foto: www.lanterna.cz

ORANGE FIZZ

Beefeater Orange, citron, meruňkový likér, sodová voda. Světově oblíbený GIN FIZZ postavený na novince od Beefeateru s příchutí pomeranče.

Spa hotel Lanterna - PUNCH G. WASHINGTON
PUNCH G. WASHINGTON. Foto: www.lanterna.cz

PUNCH G. WASHINGTON

Laird´s Apple Jack, Dolin Vermuth, limeta, ananas, černý čaj, Angostura Bitter. Poznejte pravou tvář punče, která nemá s tím, který se prodává na vánočních trzích, nic společného.

PINEAPPLE CANCHANCHARA

Havana Club añejo 7 años, med, ananasové pyré, limeta. Kubánský bestseller s výraznou chutí ananasu a medu doplněnou o kyselé tóny limety a chuť prémiového rumu.

Spa hotel Lanterna - PINEAPPLE CANCHANCHARA
PINEAPPLE CANCHANCHARA. Foto: www.lanterna.cz

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě a špičkovým wellness službám ideálním útočištěm pro ty, kdo vyhledávají pohodovou relaxaci.

Večerní program si pak hosté můžou zpestřit skvělým drinkem i příjemnou společností barmanů v Cocktail baru Lanterna, kde probíhají i různé degustace, barmanské akce nebo tematické večery.

Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*