Vánoce bez starostí? Nechte se hýčkat na horách!

Dopřejte si o Vánocích nadílku plnou odpočinku a hýčkání. Prožijte vánoční svátky ve Velkých Karlovicích na Valašsku – bez stresu, shánění dárků, uklízení či dochucování bramborového salátu. Povinnosti nechte na druhých a užijte si klidné Vánoce se svými blízkými v nádherné přírodě Beskyd.

Vánoce bez starostí? Nechte se hýčkat na horách! (Foto: www.valachy.cz)

Hodně lidí láká příležitost uniknout všedním dnům a dopřát si společný čas plný zážitků. Resort Valachy ve Velkých Karlovicích letos nabízí vánoční a silvestrovské pobyty ve dvou ze svých hotelů: pro rodiny s dětmi a ty aktivnější je tady Wellness hotel Horal, náročnější hosté – kteří mají rádi klid, soukromí, osobní péči a zážitkovou gastronomii – pak ocení Spa hotel Lanterna.

Ve Wellness hotelu Horal vás čeká ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, kde budete v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je ovšem zdejší wellness s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů. A přímo u hotelu se nachází rodinná sjezdovka!

„Spa hotel Lanterna má vlastní L-Spa s bazénem a saunovým světem. Po nedávné rekonstrukci si tady můžete i v zimě posedět na částečně kryté terase, v nové restauraci s lounge barem a vinotékou nebo se zahřát v rozšířené finské sauně. Využívat ovšem můžete neomezeně obě wellness centra a mezi hotely vás zdarma převeze shuttle bus,“ upozorňuje Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích s tím, že přímo pod Spa hotelem Lanterna se nachází běžkařská stopa a v okolí je několik lyžařských svahů.

Vánoce bez starostí? Nechte se hýčkat na horách! (Foto: www.valachy.cz)

Vánoční lyžování, saunové rituály i kurz pečení vánočky

V ceně vánočních balíčků máte nejen snídani, večeři a volný vstup do wellness centra, ale také speciální Štědrovečerní večeři, relaxační masáž, lyžování na Štědrý den na sjezdovce Horal a spoustu aktivit doprovodného programu.

Ve čtvrtek 22. prosince se můžete těšit na lyžování s instruktorem či na kurz pečení vánočky. V pátek 23. prosince vás hned po ránu čeká vánoční jóga, děti ocení speciální dětský saunový rituál ve Wellness Horal, můžete se vydat na projížďku koňským povozem, budou se zpívat koledy s dětským folklorním souborem Kyčera, popíjet vánoční punč a poznávat tradiční valašské zvyky. V sobotu 24. prosince se můžete opět vydat na dětský rituál, zalyžovat si na sjezdovce Horal, dopřát si procedury ve Wellness Horal a L-Spa a následovat bude slavnostní štědrovečerní večeře. Ani tou tady ale vše nekončí!

V neděli 25. prosince se můžete opět vydat na vánoční jógu, na procházku ke krmelci s myslivcem nebo na Aqua cvičení pro rodiče a děti. V pondělí 26. prosince vás pak navíc kromě jógy a dětských rituálů čeká výroba sýrových korbáčiků s šéfkuchařem a cimbálovkou a v úterý 27. prosince tvořivá dílnička a kurz pečení vánočky. A kdyby vám to bylo pořád málo, můžete se romantickou zasněženou krajinou vydat na výlet k rozhlednám nebo po okolí Velkých Karlovic (turistickou mapu si můžete vyzvednout na recepci hotelu a zdarma vám tady půjčí i hole na nordic walking).

Vánoce bez starostí? Nechte se hýčkat na horách! (Foto: www.valachy.cz)

Silvestr s jógou, lyžováním, zábavou pro děti i romantikou

„V Resortu Valachy si můžete užít i poslední dny roku 2022 – s lyžováním, neomezeným wellness a bohatým gastronomickým i zábavným programem. Silvestr v Beskydech bude nezapomenutelný stejně jako doprovodný program v předcházejících dnech, a to nejen pro vás, ale i pro vaše děti,“ dodává Martina Žáčková.

Ve středu 28. 12. prosince se můžete vydat na Kurz pečení frgálů, ve čtvrtek 29. prosince a v pátek 30. prosince ráno si zacvičit předsilvestrovskou jógu, dětem můžete dopřát speciální saunový dětský rituál ve Wellness Horal a odpoledne tvořivou dílničku. V sobotu 31. prosince je na programu jóga a dětský rituál a samozřejmě lyžování na sjezdovce Horal.

A pak už přijde na řadu speciální silvestrovský program. Ten zahájíte silvestrovskou večeří, nebude chybět animační program pro děti, fotokoutek, živá hudba, a také L-SPa i Wellness Horal vám budou k dispozici až do 23:00 (přitom každou hodinu od 17:00 do 22:00 se můžete vydat na saunový rituál). Rozloučení se starým rokem a přivítání nového roku 2023 pak zažijete v doprovodu tradičního ohňostroje!

Více informací najdete na www.valachy.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*