Zkuste letos úplně jiné Vánoce – bezstarostné, a přitom dokonalé

Loňské vánoční svátky jsme asi všichni strávili doma… Co to letos vyzkoušet opačně a prožít sváteční dny se svými blízkými někde na horách, kde bude navíc o vše postaráno? Třeba v překrásné přírodě Valašska, kde můžete strávit advent, Vánoce i silvestr. A přitom lyžovat, relaxovat ve wellness a pak přijít k prostřenému slavnostnímu stolu.

Spa hotel Lanterna Velké Karlovice
Spa hotel Lanterna Velké Karlovice. Foto: www.lanterna.cz

„Když odhlédnu od loňského roku, který byl ve všech směrech odlišný, máme z minulých let tu zkušenost, že se k nám mnozí hosté na vánoční svátky opakovaně vracejí, dokonce často žádají i stejný pokoj jako minule, někdy dokonce i stejný stůl v restauraci. Jsme moc rádi, že je tomu tak i letos, kdy se hlásí nejen partnerské dvojice, ale i celé rodiny s dětmi. Lidé zkrátka zjišťují, jak je skvělé trávit vánoční svátky aktivně někde v přírodě, nejlépe na horách, místo uklízení, vaření a pak sezení u televize s hromadou cukroví. Ať už si pro svůj pobyt vyberou Spa hotel Lanterna nebo Wellness hotel Horal, čeká je rodinná atmosféra, perfektní servis a také široká nabídka volnočasových aktivit. V programu, který jsme letos pro naše hosty nachystali, si vybere opravdu každý,“ říká Martina Žáčková z Resortu Valachy, kam Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal patří. Zároveň připomíná velkou přednost obou hotelů, a sice nádherná relaxační centra s bazény, vodními atrakcemi a saunami, kam mají hoteloví hosté v rámci pobytových balíčků neomezený vstup.

Kouzelné Vánoce plné zážitků

Letošní svátky můžete zahájit hned 23.12. ráno vánoční jógou s indickým jogínem Ziadem, pak se projet s dětmi v koňském povozu, odpoledne si na terase hotelu Horal zazpívat koledy společně s dětským folklorním souborem Kyčera a přitom ochutnat skvělý vánoční punč. Po skončení hudebního programu se můžete nechat odvézt (mezi oběma hotely jezdí zdarma shutterbus) k hotelu Lanterna, kde začíná velký odpolední program. „V jeho rámci si děti vyzkoušejí tradiční valašská řemesla a zvyky, jako je broušení skla, vyřezávání ze dřeva, drátkování, foukání skleněných vánočních ozdob, výroba svíček ze včelího vosku nebo zdobení perníčků,“ zve k návštěvě Martina Žáčková z Resortu Valachy.

A pak už nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Bude nejen krásný a slavnostní, ale také bezstarostný – celé dopoledne můžete lyžovat a pro děti také využít lyžařskou školu u hotelu Horal, odpoledne odpočívat a těšit se na ježíška. Vaším jediným úkolem bude přijít včas na slavnostní večeři, která začne úderem 17. hodiny.

„Už tradičně pořádáme 25. 12. pro hotelové hosty a jejich děti procházku s myslivcem ke krmelci. Výlet trvá asi dvě hodiny a účastníci se při něm od myslivce dozví spoustu zajímavostí o místní přírodě. Na odpoledne od 14 do 19 hodin je pak pro děti připraven animační program, aby si rodiče mohli v klidu odpočinout nebo si zajít do sauny či na masáž. Každý den od 10 hodin se děti navíc mohou těšit na speciální dětský saunový rituál wellness Horal, určený právě jim,“ doplňuje Martina Žáčková z Resortu Valachy.

Také další vánoční dny budou probíhat ve znamení pohodové relaxace a zábavy. Nenechte si ujít v neděli 26. 12. pozvání na Štěpánský punč u Bistra Razula s cimbálem u hořícího krbu (15.30-17.30) anebo 27. 12. příležitost vydat se s instruktory na lyže, běžky či skialpy.

A je tu silvestr!

Letošní rok byl pro všechny velmi náročný – je na čase se s ním rozloučit a přivítat nový rok s přáním, aby byl o mnoho lepší, klidnější a radostnější. „Pokud se rozhodnete oslavit silvestr u nás na Valašsku, v krásné beskydské přírodě, budete mít dlouho na co vzpomínat. Hned ráno 31. 12. na vás čeká Silvestrovská jóga – relaxační cvičení, večer pak slavnostní večeře, zábavný program a půlnoční ohňostroj,“ dává další zajímavý tip Martina Žáčková z Resortu Valachy s tím, že pro děti je na obou hotelích připraven zábavný silvestrovský animační program (od 20.00 do 23.30).

Který pobytový balíček bude nejoblíbenější?

19. – 23. 12 – Předvánoční Relax
22. – 26. 12. – Vánoce na Valašsku
26. – 29. 12. – Štěpánský pobyt Lanterna
29. 12. – 2. 1. – Silvestr na Valašsku

Hotel Lanterna
Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích má krásně vybavenou wellness zónu a saunový svět. Foto: www.lanterna.cz

Resort Valachy ve Velkých Karlovicích zahrnuje komplex hotelů Lanterna, Horal, Galik a Pod Javorem se dvěma relaxačními centry, Ski areálem Razula a devítijamkovým Golfovým hřištěm Horal, umístěných v malebném údolí Léskové, kousek od hranic se Slovenskem. Resort Valachy nabízí po celý rok řadu služeb a aktivit uprostřed krásné přírody. Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě, špičkovým wellness službám a moderní krajové gastronomii ideálním útočištěm pro náročné hosty vyhledávající pohodovou relaxaci a gastro zážitky v Beskydech.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*