15 minut stačí, aby oči omládly

Celodenní únava udělala své. A nejvíc je znát kolem očí. Jenže vy před sebou ještě máte dlouhý večer, kdy chcete vypadat svěže. Co s tím? Spolehlivým řešením, které vás vrátí zpátky do hry, jsou Eye Lift Gold Patch – tedy „zlaté“ liftingové polštářky pod oči.

15 minut stačí, aby oči omládly (Foto: www.essente.cz)

„Při vývoji liftingových hydrogelových polštářků pod oči jsme hledali kombinace výživných a anti-ageing aktivních látek, které by uměly viditelně a během krátké doby intenzivně vypínat a vyhlazovat pleť, obnovovat pevnost a vláčnost očního okolí, redukovat tvorbu vrásek. Ve výsledném složení se tak ideálně doplňují tyto látky – aloe vera, extrakt z ječmene, polysacharidy z červených řas, D-panthenol a kyselina hyaluronová. A proč je v názvu slovo „gold“? Polštářky navíc obsahují zlaté třpytky, které pleť vizuálně rozjasňují, a vytvářejí tak nádech kouzla a luxusu,“ přibližuje složení nového kosmetického produktu Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se zabývá vývojem a výrobou kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a farmacie.

Dokonalá kombinace pro osvěžující vzhled

  1. Aloe vera s významnými regeneračními a protizánětlivými účinky pokožku hloubkově hydratuje a zároveň vytváří ochranný film bránící nadměrnému vysoušení. Zklidňuje pleť a zmírňuje její podráždění.
  2. Extrakt z ječmene je bohatý na kyselinu ferulovou a polyfenoly. Dokáže v pleti stabilizovat kolagen a elastin, vyživuje pokožku a je známý pro své antioxidační a anti-ageing vlastnosti.
  3. Polysacharidy z červených řas se postarají o intenzivní osvěžující efekt.
  4. D-panthenol je vitamín, který dokáže pleť zklidnit, hydratovat, zanechává ji jemnou, hebkou a svěží.
  5. Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně nachází a vytváří v těle. Její hlavní funkcí je hydratovat pokožku. Proslula svou vynikající schopností přitahovat vodu jako magnet a dokázat ji zadržovat v tkáních.

A něco navíczlaté třpytky pleť viditelně rozjasňují, což jí propůjčuje nádech kouzla a luxusu.

Martina Košťálová (Foto: www.essente.cz)

Pro koho se Eye Lift Gold Patch hodí?

Liftingové hydrogelové polštářky pod oči jsou vhodné pro pleť suchou, smíšenou, zralou, mastnou, s prvními vráskami, zkrátka je ocení ženy i muži s jakoukoli pletí.

„Polštářky použijte vždy, když potřebujete, aby se vašemu očnímu okolí dostalo té nejlepší, intenzivní péče. Aplikace je velmi snadná – opatrně otevřete sáček, obě podložky sejmete z podkladové fólie a aplikujete pod oči. Jemně je přitisknete, aby dobře přilnuly k pokožce. Necháte působit 15 minut a poté je odstraníte. Přebytek séra lehce vmasírujete až do úplného vstřebání,“ radí Martina Košťálová ze společnosti Essenté a na závěr přidává jeden tip. „Osvěžující efekt polštářků ještě zesílíte, pokud je necháte nachladit v lednici.“

Liftingové polštářky pod oči Eye Lift Gold Patch (1 pár) koupíte na www.essente.cz za 99 Kč.

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Přípravky Essenté splňují mezinárodní kritéria pro kosmeceutika, což je všeobecně uznávané označení pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Spoustu praktických rad, jak se o svou pleť starat a udělat ji krásnější, najdete na portálu Inspirace.essente.cz.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*