420PEOPLE spouští kurzy cvičení a tance pro veřejnost v centru Prahy

Taneční tréninky, lekce jógy, capoeiry, cvičení pro zdravá záda a pevné břicho, anebo zcela unikátní metody KADAMY, můžete navštívit ve Studiu Maiselovka na pražském Starém Městě. Studio je splněným snem tanečního souboru 420PEOPLE, kterému patří. A který chce lásku k tanci a pohybu přivést k co nejvíce lidem prostřednictvím kurzů a workshopů, jež zde pořádá. A že je z čeho vybírat!

ZDRAVÁ ZÁDA, PEVNÉ BŘICHO (úterý, 8:00 – 9:00)

CAPOEIRA, RESTART, KADAMY (Foto: www.420people.org)


Svému tělu ulevíte od bolestí pod dohledem lektorky Zuzany Rybářové. Naučíte se jednoduché a účinné SOS cviky, zablokovaná místa a zatuhlé fascie uvolníte míčky, ježky, válci a dalšími pomůckami. A nakonec zpevníte vše, co zpevnit potřebuje, a vybudujete si pevné břicho i záda pomocí sestavy metody DNS, kterou vyvinul profesor Pavel Kolář.

JÓGA (úterý, 18:00 – 19:30)

Otevřené hodiny jógové (ásanové) praxe lektorky Jany Návratové jsou určeny všem bez ohledu na věk či předchozí zkušenost. Pozornost budete věnovat terapeutickým aspektům, a to jak na úrovni fyzického těla, tak správy vnitřní energie a vlivu na celkové duševní klima.

OPEN CLASS 420PEOPLE (středa, 9:30 – 10:45)

Můžete se zúčastnit otevřených tréninků současného tance s lektory a tanečníky souboru 420PEOPLE.

KADAMY (středa, 18:00 – 19:30)
Propojení tance, karate, dávka improvizace a tempo reggaetonu – to vše v sobě spojuje KADAMY. Toto zcela unikátní pohybové cvičení vytvořila členka souboru současného tance 420PEOPLE, známá tanečnice Francesca Amy Amante. Můžete se těšit na příval pozitivní energie i harmonie – v jeden okamžik.

Vyzkoušejte capoeiru, spojení tance, bojového umění i zpěvu! (Foto: www.420people.org)

CAPOEIRA a základy akrobacie (čtvrtek, 18:00 – 19:30)

Nevšední spojení boje, akrobacie, tance, hry, hudby a zpěvu. Přesně touto fúzí totiž vzniká CAPOEIRA, unikátní afro-brazilské bojové umění s kořeny v daleké Angole a Brazílii. Lekce probíhají pod vedením Michala Tomana, který je nejen zkušeným tanečníkem, ale i mistrem Evropy 2021 v capoeiře.

Soubor současného tance 420PEOPLE letos oslaví 15 let své existence a patří k tomu nejlepšímu, co česká taneční scéna nabízí. Založili ho Václav Kuneš a Nataša Novotná po návratu z jednoho z nejprestižnějších světových souborů tanečního divadla – Nederlands Dans Theater Jiřího Kyliána. Společná vize vybudovat v Praze svůj vlastní soubor současného tance dala vzniknout značce 420PEOPLE, která má v sobě vepsanou českou telefonní předvolbu a v současné době působí na české i mezinárodní divadelní a taneční scéně. Kromě představení pořádá 420PEOPLE pohybové a taneční workshopy a lekce ve studiu Maiselovka v centru Prahy. Více na www.420PEOPLE.org

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*