Dárky pro krásnou pleť

Kvalitní kosmetika je dárkem, který nikdy nezklame. Máme pro vás tipy na beauty boxy pro celou rodinu, a to i pro její mužskou část…

Dárky pro krásnou pleť (Foto: Inspirace.essente.cz)

Dokonale čistá pleť – pro dceru

Akné dokáže mladou duši notně potrápit. Účinným pomocníkem v boji proti němu je Beauty Box Acne Control Intense od české kosmetické značky Essenté. Obsahuje přípravky, které zajistí problematické pleti intenzivní péči, a její nedokonalosti tak budou brzy minulostí. Beauty box obsahuje Čisticí gel s AHA kyselinami 3 % pro prvotní akutní fázi (100 ml), Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Aktivní booster při akné (50 ml), Zklidňující krém (50 ml) a jako bonus v ní najdete účinný noční Therapy krém (15 ml) v hodnotě 550 Kč. Essenté Beauty Box Acne Control Intense koupíte na www.essente.cz za 2 710 Kč.

Hydratovaná a pevná pleť – pro maminku

Pevná a přitom pružná a krásně vláčná – takovou pleť slibuje sada produktů pro intenzivní, okamžitou i dlouhodobou hydrataci Essenté Beauty Box Moisture Control Intense. Stimuluje činnost buněk, aktivuje ochranné mechanismy v kůži, zvyšuje pevnost a pružnost pokožky a je vhodný pro suchou i velmi vysušenou pleť. Beauty box obsahuje Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Zklidňující pleťové tonikum (100 ml), Hyaluronový booster (50 ml), Výživný hydratační krém (50 ml) a jako bonus v ní najdete Premium hydratační krém s CBD a mořskými řasami (15 ml) v hodnotě 650 Kč. Essente Beauty Box Moisture Control Intense koupíte na www.essente.cz za 2 630 Kč.

Dárky pro krásnou pleť (Foto: Inspirace.essente.cz)

Dejte vráskám vale – pro babičku

Essenté Beauty Box Lift Active Intense je sada přípravků anti-ageing péče pro výrazné vyhlazení vrásek. Je vhodná pro zralou pleť se ztrátou pružnosti a s viditelnými vráskami. Beauty box obsahuje Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Jemný odličovač očí (100 ml), Intenzivní zpevňující booster (50 ml), Aktivní liftingový krém (50 ml) a jako bonus v ní najdete unikátní Expres krém proti vráskám (15 ml) v hodnotě 820 Kč, který je používán i jako neinvazivní, šetrná a netoxická alternativa botoxového ošetření. Essenté Beauty Box Lift Active Intense koupíte na www.essente.cz za 2 910 Kč.

Kosmetika šitá mužské pleti na míru

I muži chtějí vypadat dobře a mít krásnou pleť. Ta je ovšem malinko jiná než ta ženská (obsahuje větší množství kolagenu, je silnější, má aktivnější mazové žlázy a větší póry) a vyžaduje tak speciální přístup i přípravky. Česká kosmetická značka Essenté proto vyvinula sadu produktů ušitých mužům doslova na míru. Essente Beauty Box Men Perfect obsahuje Sprchový gel 3 v 1 (100 ml), který se postará nejen o čistou a hydratovanou pleť, ale zároveň také o tělo a vlasy. Aktivní hydratační krém (50 ml) dodá pleti potřebnou vláhu a výživu a Noční revitalizační krém (50 ml) pokožku barevně sjednotí a celkově vyhladí. Balzám po holení (15 ml) v hodnotě 290 Kč je pak bonus, bez kterého by pánská kosmetická sada rozhodně nebyla kompletní. Essente Beauty Box Men Perfect koupíte na www.essente.cz za 2 020 Kč.

Dárky pro krásnou pleť (Foto: Inspirace.essente.cz)

Pro pleť bez pigmentových skvrn

Essenté Beauty Box White Action je sada přípravků zaměřená na boj s pigmentovými skvrnami. Obsahuje exkluzivní komplex zesvětlujících a rozjasňujících látek, jako jsou bělicí peptidy, stabilizovaný vitamín C, extrakt z pivoňky a mnohé další. Ty účinně působí proti pigmentovým skvrnám a předcházejí tvorbě nových. Beauty box obsahuje Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Aktivní depigmentační krém (50 ml), Udržovací rozjasňující krém SPF 20 (50 ml) a jako bonus účinný Intenzivní depigmentační booster (15 ml) v hodnotě 770 Kč. Essenté Beauty Box White Action koupíte na www.essente.cz za 2 630 Kč.

Essenté, luxusní česká kosmetika

Kosmetická značka Essenté je důkazem toho, že i česká firma je schopna vyvinout kosmetiku, která je kvalitou, účinky, parfemací i designem srovnatelná s nejlepšími světovými značkami. Aktivní látky i výrobní postupy vycházejí z nejmodernějších vědeckých poznatků kosmetologie a dermatologie. Přípravky Essenté se tak řadí mezi kosmeceutika – nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Více na Inspirace.essente.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*