Dovolená na Valašsku: luxusní hýčkání na konci světa

Odpočinek od civilizace i starostí běžného života. To vás čeká ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Užijete si tady procházky nedotčenou krajinou, projížďky na kole, jógu pod širým nebem, skvělé jídlo při pikniku v přírodě, v zážitkové restauraci i při grilování s živou hudbou. A ten nejdokonalejší relax na vás čeká v luxusním wellness světě s termálními bazény, saunovým světem a nespočtem rozmazlovacích procedur. 

Dovolená na Valašsku: luxusní hýčkání na konci světa (Foto: www.valachy.cz)

Ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích vás budou hýčkat tak, jak jste ještě nezažili. Na léto tady připravili pobyty, v jejichž ceně máte nejen skvělé wellness a špičkovou gastronomii, ale také neskutečné množství zajímavých aktivit…

Jen si to představte: kráčíte po stezkách malebnou přírodou beskydských lesů obklopených pastvinami, na kterých se pasou stáda oveček. Na tom nejhezčím místě se zastavíte a uděláte si nezapomenutelnou hostinu z dobrot v piknikovém koši, kterým vás vybavili kuchaři.

Sportovci se mohou vydat po některé ze značených tras pro turisty, běžce i cyklisty všech úrovní – a pro zájemce je tu půjčovna elektrokol. Pokud se chcete naučit něco nového, na golfovém hřišti Horal nabízejí program Golf pro každého. Zahrát si tady můžete také tenis (s partnerem či instruktorem), vyrazit na in-line bruslení, na pravidelné lekce jógy pod širým nebem nebo na aquafitness v příjemně vyhřátém bazénu. A co byste řekli na to vydat se s instruktorem na procházku s nordic walking holemi na rozhlednu Miloňová při západu slunce a kochat se krásnými sceneriemi z ptačí perspektivy?

Valašské moře a zážitková restaurace

Zasloužený, ničím nerušený odpočinek vás pak čeká v hotelovém L-Spa s krytým bazénem, vodními atrakcemi, whirlpoolem se slanou vodou, finskou saunou, parní lázní, ochlazovacím jezírkem a velkým výběrem masáží. Pokud zatoužíte po odpočinku v termálních vodách, shuttle bus vás zdarma převeze do blízkého Wellness Horal, jemuž se přezdívá „valašské moře“ a který je vybaven velkým saunovým světem a mnoha vodními atrakcemi. Pomyslnou třešničkou na dortu blaha pak bude jistě účast na unikátních saunových rituálech, které jsou tady vyhlášené a pořádají je ve Wellness Horal i Spa hotelu Lanterna několikrát denně.

Příjemně uvolnění si na terase dopřejete podvečerní snack „aperitivo moment“ a večeři v restauraci s vinotékou. Nároční gurmáni se mohou vydat do zážitkové restaurace Vyhlídka, kde nabízející čtyř až šestichodová menu snoubená s lahodnými víny. Pokud naopak dáváte přednost grilování, můžete se o víkendech vydat na terasu hotelu Horal, kde se také konají každou středu hudební večery. Na terase Spa hotelu Lanterna zase atmosféru každý čtvrtek zpříjemňují tóny cimbálu a vyrábí se tady valašské korbačiky. Ani tím ale ještě nemusí váš den končit – stačí vydat se k táboráku s kytarou…

Dovolená na Valašsku: luxusní hýčkání na konci světa (Foto: www.valachy.cz)

Je libo pokoj s vířivkou či vlastním krbem?

Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, špičkovým wellness službám i gastronomii a nádherné přírodě ideálním útočištěm pro náročné hosty. Díky nedávné rekonstrukci nabízí unikátní pokoje se zimní zahradou, vanou a krásnými výhledy do krajiny, či pokoje s vlastní vířivkou a krbem pro skutečně romantické večery. Více na www.lanterna.cz

Tipy na zajímavé akce:

Kurzy pro nadšené pekaře a kuchaře: V hotelu Galik pořádají, pod vedením pekařek Resortu Valachy, Kurzy pečení frgálů, tradičních valašských koláčů. I děti tady nadchne Kurz pečení pizzy pod dohledem šéfkuchaře Josefa Tydlačky. A co byste řekli na to naučit se připravovat nefalšované valašské halušky s bryndzou či borůvkové knedlíky jako od babičky? I takové kurzy tady pořádají – získáte nové dovednosti a užijete si spoustu zábavy.

Sebekoučink s Marianem Jelínkem (9. – 12. 7.): Marian Jelínek je špička v oboru osobnostního rozvoje. Učí se od něj vrcholoví sportovci, manažeři – a můžete i vy. Ve Spa hotelu Lanterna povede zážitkový pobytový program a vy zjistíte, čím se nejlepší liší od průměrných, co rozhoduje o dosažení špičkových výkonů i jak se zlepšit v konkrétní oblasti života. Pobyt je vhodný pro manažery, firmy i jednotlivce, kteří se chtějí posunout o pořádný kus dál. Jako bonus vás čekají ranní vlny dechu a pohybu s lektorkou Terezou Winklerovou.

Dovolená na Valašsku: luxusní hýčkání na konci světa (Foto: www.valachy.cz)

Triatlonový kemp s Ironmanem (27. – 30. 7.): Hledáte výzvy a rádi byste vyzkoušeli triatlon? Nebo jste mu už propadli a chcete načerpat tipy k tréninku, přípravě na závody či výživě? Triatlonový kemp vede nejúspěšnější český Ironman Petr Vabroušek, dvojnásobný vítěz světového poháru a třináctinásobný mistr ČR v dlouhém triatlonu.

Týden kultury na Valašsku (17. – 23. 8.), to je sedm dní plných hudebních i divadelních představení v kouzelné atmosféře šapitó pod Spa hotelem Lanterna. Při ubytování ve Spa hotelu Lanterna máte volnou vstupenku na představení.

Více kulturních, sportovních i gastronomických akcí najdete na www.valachy.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*