Fotografické kurzy online jsou fenomén

Fotografem v 10 krocích, Jak skvěle fotit jídlo, Fotokouzla s iPhonem, to jsou nejoblíbenější online kurzy na webu iFotografování.cz Jana Rybáře, vítěze Czech Press Photo, který se dnes kromě vedení „živých“ fotografických kurzů v čím dál větší míře věnuje také natáčení online fotokurzů. „Oblíbenost online kurzů roste. Vzdělávání z pohodlí domova láká také čím dál více Čechů. Oceňují, že nemusí nikam docházet, k videím se mohou v klidu vracet, a vše se tak učí svým tempem.“

Kurz fotografování
Na vše se podívejte přes mobil nebo foťák. Foto: www.ifotografovani.cz

Jak skvěle fotit jídlo mobilem i foťákem

V devadesátiminutovém kurzu Jak skvěle fotit jídlo mobilem i obyčejným foťákem se naučíte, jak kdykoliv a kdekoliv vyčarovat skvělé fotky jídla. Při tvorbě videa si vzal Jan Rybář na pomoc známou food blogerku Janu Vašákovou a společně vás naučí, jak v praxi používat kouzla se světlem a kompozicí. Krok za krokem si navíc vyzkoušíte spoustu triků, které můžete hned zopakovat.

Fotokouzla s iPhonem

Tři hodiny videí obsahuje kurz Nejlepší fotokouzla s iPhonem, díky němuž se naučíte naplno využít potenciál mobilů, které v některých situacích dokáží porazit i klasické foťáky. Raketově se posunete vpřed v ovládání, kompozici i užití aplikací, protože se naučíte namíchat staré i nové postupy ze světa fotografování do výbušné směsi.

Kurz focení iphonem
Kurz focení iphonem. Foto: www.ifotografovani.cz

Fotografem v 10 krocích

Další úspěšný online kurz zahrnuje velice praktický tréninkový plán a jmenuje se příhodně Fotografem v 10 krocích. Díky videím, která celkově trvají 120 minut, se naučíte kouzlit se světlem, naučíte se ostřit, vypnout automatiku a blesk, začnete vnímat čas a naučíte se kouzla s ISO. Také zjistíte, co nastavit při focení v nočním městě, co při fotografování krajiny, a mnoho dalšího. Dozvíte se, jak i doma vyfotit skvělý portrét, jak vylepšit fotky z dovolené i jak pořídit skutečně skvělé cestovatelské snímky.

Balíček online fotokurzů pořídíte na iFotografování.cz už od 499 Kč.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*