Hurá na vodu!

„Češi jsou národem vodáků, proto se na řeky se svým plavidlem vydává každé léto čím dál více lidí. Každý rok se vybavují o něco kvalitněji a mají rádi technické vychytávky, které jim dovolenou na vodě zpříjemní,“ komentuje současné trendy Vít Hruška z Výstavy stanů a vybavení do přírody.

Adventure Menu Zipper-bag
Adventure Menu Zipper-bag. Foto: www.4camping.cz

Ultralehký nepromokavý vak

Cestovat ve vlhku nemusí nutně znamenat mít vlhké věci. Pořiďte si nový ultralehký nepromokavý vak Sea to Summit Lightweight Dry Sack 20 l. Trvanlivý, lehký a kompaktní vak je vhodný pro skladování nejrůznějších věcí, které uchová uspořádané a suché za každých okolností. Vak je vyroben ze 70D nylonu, má plně podlepené švy a odolá tlaku až 10 000 mm vodního sloupce. Díky světlému zátěru snadno najdete věci, které jste si do vaku uložili. Rolovací uzavírání vaku je vyztuženo Hypalonem. D-ring přezka umožňuje snadné uchycení vaku k lodi. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a www.4camping.cz za doporučenou cenu 408 Kč.

Sawyer Mini Filter
Sawyer Mini Filter je nejmenší a nejlehčí cestovní filtrační systém na světě. Foto: www.4camping.cz

Nejmenší a nejlehčí filtr na vodu na světě

Sawyer Mini Filter je nejmenší a nejlehčí cestovní filtrační systém na světě. Váží pouhých 65 g, je možné jej srolovat do malého balíčku a má vysokou účinnost. Mini Filter Black od jedničky na trhu s mechanickými vodními filtry Sawyer je nejlehčím a nejmenším filtračním systémem na světě. Univerzální možnosti použití a velmi účinná technologie PointONETM z něj rázem udělají nepostradatelného pomocníka na cestách. Lze ho připojit ke srolovatelné láhvi (součást balení), k libovolné PET láhvi, připojit na většinu hydrovaků, anebo pomocí něj pít přímo ze zdroje dodávaným brčkem. Lze také pít přímo přes filtr. Oproti filtru Squeeze má menší průtok – 1,2 až 1,5 l/min, vzhledem k jeho velikosti mu to ale určitě každý odpustí. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a www.4camping.cz za doporučenou cenu 1 190 Kč.

Mapa vždy v suchu

TPU Guide Map Case Sea to Summit je pouzdro vyrobené z termoplastického polyuretanu, má celosvařenou konstrukci a super odolný zipový zámek. To ho činí plně voděodolné a prachotěsné, ale také pružné, takže ho můžete několikrát poskládat do kapsy bez toho, aby se potrhalo, popraskalo nebo vybledlo. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a www.4camping.cz za doporučenou cenu 675 Kč.

TPU Guide Map Case Sea to Summit pouzdro na mapu.
TPU Guide Map Case Sea to Summit pouzdro na mapu. Foto: www.4camping.ct

Kapsličko, prostři se…

Pro ohřev až sedmi porcí jídla bez nutnosti nošení vařiče a nádobí skvěle poslouží sada Adventure Menu. Obsahuje tři 20g samoohřevné kapsle pro ohřev tří 400g porcí, dvě 50g samoohřevné kapsle pro ohřev 2x dvou 400g porcí a jeden zipper bag. Samoohřev funguje na principu exotermické reakce mezi oxidem vápenatým a vodou. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a www.4camping.cz za doporučenou cenu 239 Kč.

Špičková restaurace vždy s sebou

Adventure Menu je plnohodnotné jídlo vyrobené z poctivých surovin. Při výrobě pokrmu se používá sterilizace, následná příprava je pak velmi jednoduchá a rychlá. Toto kvalitní jídlo si ohřejete i bez použití ohně, vařiče nebo dokonce nádobí, a to do 12 minut.  Pro ohřátí stačí pouze speciální sáček Zipper-bag (není součástí balení), samoohřevná kapsle (není součástí balení) a malé množství vody. Hotové jídlo obsahuje poctivé kusy masa i dalších surovin a má mnoho živin, které jsou potřeba pro vaše sportovní a outdoorové výkony. Vybírat si můžete z mnoha lahodných variant, jako je pečené hovězí na tymiánu, krůtí maso na cibulce, vepřové žebírko s bramborem, kuřecí křídla na medu a chilli, vepřové s knedlíkem a se zelím a mnohé další. Koupíte je na Výstavě stanů a vybavení do přírody a www.4camping.cz za doporučenou cenu od 167 Kč.

Výstva stanů a vybavení do přírody
Výstva stanů a vybavení do přírody

Kde se vybavit (nejen) na vodu

Na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná do 19. srpna 2018 v areálu PVA EXPO Praha Letňany, najdete největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu. Nejen stanů, spacáků, karimatek a kempinkového nábytku, ale i batohů, oblečení, obuvi a nejrůznějších doplňků, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další vybavení, a také outdoorové vychytávky. Stojí tady na 320 stanů i oblíbené spacákové ležení, kde si můžete vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. Na ploše 10 000 m² (!) se tu představí více než 220 outdoorových značek. Vše si můžete zkusit, poradit se s odborníky a navíc můžete soutěžit o hodnotné ceny. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na promítání cestovatelských filmů, sérii cestovatelských přednášek, vyzkoušet si své dovednosti na lezecké stěně, zúčastnit se soutěže zručnosti a mnoho dalšího. Pokud se na Výstavu chystáte i se svými potomky – díky dětskému koutku máte jistotu, že se během vašeho nakupování nebudou nudit, a vy si vše v klidu vyberete. Vstup a parkování jsou zdarma!

Více na www.vystavastanu.cz Totožnou nabídku outdoorového vybavení najdete na www.4camping.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*