Intenzivní dobrodružství si zaslouží intenzivní techniku

Lidé odjakživa rádi vyráželi za novými zážitky do světa a do přírody. Dnešní dobrodruzi jsou ovšem vybaveni tou nejmodernější technikou. Díky ní si mohou své výpravy ještě víc užívat a všechny okamžiky dopodrobna zaznamenávat.

Powerbanka Doca Jump Starter 24 V
Powerbanka Doca Jump Starter 24 V. Foto: www.4camping.cz

Nastartuje i kamion!

Powerbanka Doca Jump Starter 24 V vám bez problému nastartuje auto, a klidně i kamion… Samozřejmě kdykoli dobije mobil, tablet nebo fotoaparát, a ještě skvěle posvítí. Díky dvěma USB výstupům můžete nabíjet dva přístroje zároveň, powerbanka má totiž vývody na 12 nebo 24 V a hlavně ohromnou kapacitu 30 000 mAh! V balení najdete startovací kabely a také nabíječku nejen do zásuvky, ale i do auta, takže můžete nabíjet kdekoliv. Díky čelnímu světlu a bočním diodám poslouží i jako silná svítilna. Rozměry: 200x164x90 mm. Koupíte ji na www.4camping.cz za doporučenou cenu 5 999 Kč.

Přípojka Outwell
Přípojka Outwell. Foto: www.4camping.cz

Elektrická pupeční šňůra

Přípojka Outwell – 15metrový připojovací kabel na praktickém bubnovém navijáku CEE Mains 3way Roller – je kromě tří zásuvek vybavena ještě 2 USB porty 5V/2100mA pro dobíjení tabletů, chytrých telefonů apod. a vestavěnou LED svítilnou. Pomocí síťové zástrčky se snadno připojíte k síti a zajistíte tak pro svůj stan (obytný přívěs) zdroj elektřiny. Výhodou je i vestavěné noční světélko s 1 LED diodou a další výkonný zdroj světla se 74 LED diodami. O bezpečnost se stará jistič, ochrana proti stříkající vodě a varovná kontrolka polarity. Koupíte ji na www.4camping.cz za doporučenou cenu 3 079 Kč.

Batoh plný slunce

Solární batoh Nano Solar Beam velmi rychle vyřeší problém s vybitým mobilem. A navíc vypadá úžasně! Potřebnou energii vyrobí ze slunce a mobil dokáže nabít už za 2,5 hodiny. Solární panel je lehký, ohebný a velmi efektivní. Mezi hlavní přednosti batohu patří ergonomický tvar s vyztuženými zády, hrudní popruh, 2x USB výstup, voděodolná úprava, zámek na přezce jako ochrana proti krádeži, několik bezpečnostních kapes na cennosti a vypolstrované kapsy na notebook 15.6” a tablet 10.1”. Ideální příruční zavazadlo do letadla! Koupíte jej na www.4camping.cz za doporučenou cenu 3 990 Kč.

Outdoorová kamera DJI Osmo Action
Outdoorová kamera DJI Osmo Action. Foto: www.4camping.cz

Zachytí každý okamžik

Outdoorová kamera DJI Osmo Action s rozlišením videa 4K/60fps má špičkovou stabilizaci obrazu a zaujme dvojicí obrazovek pro dokonalé nahrávání videa a pořizování fotek. Kamera je vodotěsná do hloubky 11 metrů. Kompozice během vlogování (blogování za použití videa) je díky jasnému přednímu displeji jednoduchá, zadní displej nabízí perfektně čistý obraz a špičkovou odezvu dotykového ovládání. Technologie RockSteady podává stabilní záběry bez otřesů a režim HDR věrně reprodukuje přechody mezi světlými a tmavými místy obrazu, takže zachytí i ty nejmenší detaily. Záznam je tak stejně intenzivní, jako akce samotná. Koupíte ji na www.4camping.cz za doporučenou cenu 9 990 Kč.

Dron DJI Mavic Air Fly More Combo
Dron DJI Mavic Air Fly More Combo. Foto: www.4camping.cz

Vzdušný bodyguard

Dron DJI Mavic Air Fly More Combo je verze populárního dronu Mavic Air, který má navíc 2 akumulátory, nabíjecí HUB baterií, Power Bank adaptér a cestovní batoh. Tenhle „konstruktérský a designový zázrak“ dosahuje špičkových letových vlastností a funkcionality. Pro znalce: dokáže natáčet videa v rozlišení 4K při 30 fps s datovým tokem 100 Mbps, tedy v UHD kvalitě. Kromě horizontálních, vertikálních a 180° panoramat vytvoří 25 fotografií během 8 vteřin a dokonale čistá 32 Mpx sférická panoramata. Umí se orientovat s vysokou přesností a precizností. Procesování informací ze 7 kamer, společně s pokročilými infračervenými čidly a IMU vytváří 3D mapu vnímaného okolí v reálném čase. Díky 3D skládací konstrukci je Mavic Air stejně vysoký a široký jako chytrý telefon. Posouvá tak hranice možností dronů na jinou úroveň. Koupíte jej na www.4camping.cz za doporučenou cenu 26 990 Kč.

4camping.cz je outdoorový e-shop, který nabízí veškeré vybavení do přírody, na sport a turistiku od stanů, přes oblečení, spacáky, karimatky, obuv, batohy, kempingový nábytek, až po čelovky, věci na vaření a nejrůznější outdoorové vychytávky a nově také kompletní lezecké vybavení. Mezi články najdete spoustu praktických tipů, testů a doporučení skutečných odborníků.

Více na: www.4camping.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*