Na lyže i do člunu – jarní prázdniny v Beskydech a děti bydlí zdarma!

Hledáte příjemné místo, kde byste mohli společně s rodinou strávit jarní prázdniny a opravdu si je všichni užili? Vsaďte na nádhernou přírodu podhůří Beskyd i na vyhlášenou pohostinnost místních. Děti se tu nebudou ani minutu nudit a ani vy nepřijdete zkrátka.

Ski areál Velké Karlovice - sjezdovka Razula
Ideální podmínky pro veškeré sportovní aktivity na sněhu. Foto: www.lanterna.cz

„U nás jsou děti vždy vítány a po celý rok pro ně chystáme celou řadu aktivit. Až do Velikonoc zde bývají ideální podmínky pro veškeré sportovní aktivity na sněhu – kromě lyžování jsou děti nadšené hlavně ze snowtubingu, což je jízda na gumových člunech ve sněhovém korytu. Po dovádění na sněhu a dobrém obědě se pak všichni mohou přemístit do termálních bazénů a užít si další zábavu i klidný relax ve wellnes. Rodiče určitě ocení i další výhodu, kterou letos nabízíme. Pokud se například nyní ubytujete ve Spa hotelu Lanterna na 3, 4 nebo 7 nocí, budou mít vaše děti do 15 let v rámci balíčku Zimní dovolená ubytování včetně stravy zdarma,“ přibližuje novinku Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Zároveň upozorňuje na další výhody, které rodiče jistě ocení, jako je možnost objednat na pokoj dětské postýlky, v restauracích využít dětské jídelní stoličky a zapůjčit si (ve Spa hotelu Lanterna) dětské chůvičky. Samozřejmostí je i speciální dětské menu.“

Pohoda i adrenalin

V těsné blízkosti hotelů se nachází Ski areál Razula se sjezdovkami Razula (červená) a Horal (modrá), která je obzvlášť vhodná pro začínající lyžaře. Děti tu můžete přihlásit do lyžařské školy, a protože je k dispozici i „pojízdný koberec“ dlouhý 50 metrů, bude jízda na „prkýnkách“ jistě bavit i ty nejmenší. Veškeré vybavení (lyže, hole, lyžáky i helmu) vám tu navíc rádi půjčí za zvýhodněnou cenu 150 Kč/ lekci, takže nic nemusíte vozit s sebou.

Kromě lyžování, snowboardování, sáňkování či bobování má Ski areál Razula ovšem ještě jednu výjimečnou adrenalinovou zábavu, a sice snowtubing. Jak to probíhá? Jednoduše si sednete do speciálního kulatého gumového člunu s úchyty, které vyplňuje bezpečnostní duše, a necháte se vyvézt na laně na začátek 150 metrů dlouhé dráhy. Dolů už budete klouzat upraveným sněhovým korytem.

Vánoce na horách
Pobyt v bazénu vám zpříjemní výhled na zasněženou krajinu. Foto: www.lanterna.cz

Tip: Výdejní okénko Bistra Razula

O přestávce mezi lyžováním můžete doplnit síly skvělým jídlem, jaké byste u sjezdovky běžně nečekali. Z výdejního okénka Bistra Razula dostanete vynikající burger, čerstvě upečenou pizzu (6 druhů), voňavé frgály, tortilly, grilovaná žebra, halušky nebo třeba dukátové buchtičky!

Po lyžování do termálů

Ohřát se v teplé vodě a ulevit namoženým svalům – co lepšího si lze po lyžování přát? Ve Spa hotelu Lanterna můžete s dětmi využít krytý bazén s hydromasážními tryskami a navštívit i saunový svět. Saunové rituály určené dětem se tu konají dokonce každý den!

Úžasné je pak ponořit se do termálních bazénů ve Wellness Horal (oba hotely jsou od sebe vzdálené jen pár minut a jezdí mezi nimi zdarma hotelový mikrobus). Voda v bazénech má příjemných 36 stupňů, děti potěší vodní atrakce v relaxačním bazénu (jeskyně, divoká řeka, chrliče…), nechybí tu ani brouzdaliště a dětský koutek.

A pokud byste zatoužili dopřát si masáž pro obnovu fyzických i duševních sil, není lepšího místa – ve Wellness Horal se vám budou věnovat zkušení maséři a masérky z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali, Jávy a Indie. Ale kdo pohlídá zatím vaše děti?

Spa hotel Lanterna - golf v zimě
Po lyžování si děti mohou zahrát golf. Foto: www.lanterna.cz

Tip: Individuální hlídání dětí

Zkušené „hlídací tety“ se zkušenostmi z dětských školek můžete využít ke hlídání svých malých ratolestí od 9 hodin ráno do 22. hodiny večerní. Dle vašeho přání s nimi vyjdou na výlet po okolí nebo třeba pohlídají dítko spící na hotelu.

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě a špičkovým wellness službám ideálním útočištěm pro ty, kdo vyhledávají pohodovou relaxaci. Při ubytování máte v ceně nejen snídani a večeři, ale také neomezený vstup do wellness pro dokonalý odpočinek po zimním sportování a nově také zapůjčení běžek.

Večerní program si hosté můžou zpestřit drinkem i příjemnou společností barmanů v Cocktail baru Lanterna, kde probíhají i degustace, barmanské akce nebo tematické večery.

Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*