Jávské masáže jsou horkou novinkou Resortu Valachy

Spíš jako obřad působí jemná masáž, která ovšem pracuje s každým svalem a odstraní i zatuhnutí skrytá hluboko v tkáni. Masáže, pocházející z ostrova Jáva a prováděné rodilými Indonésankami, nově nabízí Resort Valachy ve Velkých Karlovicích.

Masáž Hotel Lanterna
Unikátní nabídku masáží s maséry z celého světa nabízejí hotely patřící k Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích na Valašsku. Foto: www.lanterna.cz

„V našich wellness centrech se řadu let zaměřujeme na exotické masáže v provedení rodilých masérů z Asie, což je pro milovníky relaxace zárukou skutečně autentického prožitku a špičkové kvality provedení. Doposud jsme nabízeli thajské, ayurvédské a bali masáže od masérek a masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. Nyní přidáváme i legendární jávské masáže, které u nás provádějí rodilé masérky z Jávy,“ říká Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Jávská masáž má v Indonésii tisíciletou tradici. Je opravdu jemná, přitom ale velmi účinná. Pro každého, kdo si ji vyzkouší, se stává nezapomenutelným zážitkem, který přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku, navozuje příjemnou náladu, odstraňuje únavu a posiluje regeneraci celého organismu. Současně napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

„Nezanedbatelným prvkem masáže je, že po proceduře hosty uložíme na relaxační lůžko, kde v sobě mohou nechat doznít zážitek u šálku kvalitního čaje a misky sušeného ovoce. Kdy jindy by si člověk měl dopřát pocit, že není kam spěchat než právě po masáži,“ přibližuje účinky Jávské masáže Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Thajská olejová masáž hotel Lanterna
Univerzální a bezproblémová masáž pro všechny je thajská olejová masáž, Foto: www.lanterna.cz

Vyberte si ze 7 typů masáží z Jávy

Jávské masáže si můžete nově vyzkoušet ve Spa hotelu Lanterna a Wellness Horal. Na výběr je sedm druhů, které se mírně liší v různých detailech:

1. JÁVSKÁ MASÁŽ

Je výjimečná svým velmi silným tlakem působícím na sval, díky němuž dojde k jeho celkovému uvolnění a následné relaxaci. Jávská masáž se provádí od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Tělo a mysl uvede do stavu dokonalé harmonie.

2. SUMATRA MASÁŽ

Kombinací speciálních technik a akupresury uvolňuje napjaté svaly a pomáhá odstranit jejich bolest. Sumatra masáž je velmi relaxační. Působí jedinečně v uvolňování stresu a pomáhá proti nespavosti. Tělo a mysl přivádí do stavu dokonalého souznění.

3. BORNEO MASÁŽ

Jedná se o specifickou masáž, při níž jsou propojeny hluboké techniky s lymfatickou drenáží. Uvolňuje napětí, navozuje relaxaci, a především účinně pomáhá proti celulitidě a pro zpevnění postavy.

4. HAVAJSKÁ MASÁŽ

Používáním velmi plynulých rytmik, měkkých i hlubokých technik, přivádí tělo do dokonalé harmonie a celkového uvolnění. Jemné masírování prstů, dlaní, a především předloktí a loktů vás zbaví napětí ve svalech, stimuluje krevní oběh a dodá vám nový příliv energie.

Masáž Hotel Lanterna
Exotické masáže v provedení rodilých masérů z Asie. Foto: www.lanterna.cz

5. TERAPIE VULKANICKÝMI KAMENY

Prohřívání bodů na těle a jemné masírování pomocí teplých kamenů. Příjemné teplo lávových kamenů a působení vůně esenciálních olejů dodá vašim smyslům dokonalou rovnováhu. Kameny svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, pozitivně ovlivňují vaši mysl a dokonale uvolňují ztuhlé svaly.

6. REFLEXOLOGIE NOHOU

Pomocí mačkání bodů na chodidlech, nebo naopak jejich hlazením, docílíme stimulace daných orgánů, uvolnění svalstva a snížení psychického a fyzického napětí. Pomocí reflexologie můžeme dosáhnout naprostého souladu těla a stavu mysli a dokonalého léčebného účinku vnitřních orgánů.

7. JÁVSKÁ THAJSKÁ MASÁŽ

Thajská masáž zbavuje pocitů únavy, odstraňuje svalové křeče a nervové napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, a činí svaly, klouby a šlachy volně ohybnými.

Saunovací rituály
Nejrůznější druhy saun, saunové rituály, exotické masáže a relaxační procedury si můžete dopřát v hotelech Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Foto: www.lanterna.cz

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě a špičkovým wellness službám ideálním útočištěm pro ty, kdo vyhledávají pohodovou relaxaci. Vyhlášené je i zdejší relaxační centrum s bazénem, saunovým světem i víkendovými saunovými rituály, kde si hosté mohou dopřát různé exotické masáže. Letošní novinkou jsou Jávské masáže prováděné rodilými Indonésankami.

Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*