Jávské masáže jsou horkou novinkou Resortu Valachy

Spíš jako obřad působí jemná masáž, která ovšem pracuje s každým svalem a odstraní i zatuhnutí skrytá hluboko v tkáni. Masáže, pocházející z ostrova Jáva a prováděné rodilými Indonésankami, nově nabízí Resort Valachy ve Velkých Karlovicích.

Masáž Hotel Lanterna
Unikátní nabídku masáží s maséry z celého světa nabízejí hotely patřící k Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích na Valašsku. Foto: www.lanterna.cz

„V našich wellness centrech se řadu let zaměřujeme na exotické masáže v provedení rodilých masérů z Asie, což je pro milovníky relaxace zárukou skutečně autentického prožitku a špičkové kvality provedení. Doposud jsme nabízeli thajské, ayurvédské a bali masáže od masérek a masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. Nyní přidáváme i legendární jávské masáže, které u nás provádějí rodilé masérky z Jávy,“ říká Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Jávská masáž má v Indonésii tisíciletou tradici. Je opravdu jemná, přitom ale velmi účinná. Pro každého, kdo si ji vyzkouší, se stává nezapomenutelným zážitkem, který přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku, navozuje příjemnou náladu, odstraňuje únavu a posiluje regeneraci celého organismu. Současně napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

„Nezanedbatelným prvkem masáže je, že po proceduře hosty uložíme na relaxační lůžko, kde v sobě mohou nechat doznít zážitek u šálku kvalitního čaje a misky sušeného ovoce. Kdy jindy by si člověk měl dopřát pocit, že není kam spěchat než právě po masáži,“ přibližuje účinky Jávské masáže Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Thajská olejová masáž hotel Lanterna
Univerzální a bezproblémová masáž pro všechny je thajská olejová masáž, Foto: www.lanterna.cz

Vyberte si ze 7 typů masáží z Jávy

Jávské masáže si můžete nově vyzkoušet ve Spa hotelu Lanterna a Wellness Horal. Na výběr je sedm druhů, které se mírně liší v různých detailech:

1. JÁVSKÁ MASÁŽ

Je výjimečná svým velmi silným tlakem působícím na sval, díky němuž dojde k jeho celkovému uvolnění a následné relaxaci. Jávská masáž se provádí od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Tělo a mysl uvede do stavu dokonalé harmonie.

2. SUMATRA MASÁŽ

Kombinací speciálních technik a akupresury uvolňuje napjaté svaly a pomáhá odstranit jejich bolest. Sumatra masáž je velmi relaxační. Působí jedinečně v uvolňování stresu a pomáhá proti nespavosti. Tělo a mysl přivádí do stavu dokonalého souznění.

3. BORNEO MASÁŽ

Jedná se o specifickou masáž, při níž jsou propojeny hluboké techniky s lymfatickou drenáží. Uvolňuje napětí, navozuje relaxaci, a především účinně pomáhá proti celulitidě a pro zpevnění postavy.

4. HAVAJSKÁ MASÁŽ

Používáním velmi plynulých rytmik, měkkých i hlubokých technik, přivádí tělo do dokonalé harmonie a celkového uvolnění. Jemné masírování prstů, dlaní, a především předloktí a loktů vás zbaví napětí ve svalech, stimuluje krevní oběh a dodá vám nový příliv energie.

Masáž Hotel Lanterna
Exotické masáže v provedení rodilých masérů z Asie. Foto: www.lanterna.cz

5. TERAPIE VULKANICKÝMI KAMENY

Prohřívání bodů na těle a jemné masírování pomocí teplých kamenů. Příjemné teplo lávových kamenů a působení vůně esenciálních olejů dodá vašim smyslům dokonalou rovnováhu. Kameny svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, pozitivně ovlivňují vaši mysl a dokonale uvolňují ztuhlé svaly.

6. REFLEXOLOGIE NOHOU

Pomocí mačkání bodů na chodidlech, nebo naopak jejich hlazením, docílíme stimulace daných orgánů, uvolnění svalstva a snížení psychického a fyzického napětí. Pomocí reflexologie můžeme dosáhnout naprostého souladu těla a stavu mysli a dokonalého léčebného účinku vnitřních orgánů.

7. JÁVSKÁ THAJSKÁ MASÁŽ

Thajská masáž zbavuje pocitů únavy, odstraňuje svalové křeče a nervové napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, a činí svaly, klouby a šlachy volně ohybnými.

Saunovací rituály
Nejrůznější druhy saun, saunové rituály, exotické masáže a relaxační procedury si můžete dopřát v hotelech Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Foto: www.lanterna.cz

Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je díky komorní atmosféře, klidné lokalitě a špičkovým wellness službám ideálním útočištěm pro ty, kdo vyhledávají pohodovou relaxaci. Vyhlášené je i zdejší relaxační centrum s bazénem, saunovým světem i víkendovými saunovými rituály, kde si hosté mohou dopřát různé exotické masáže. Letošní novinkou jsou Jávské masáže prováděné rodilými Indonésankami.

Více na www.lanterna.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*