Kouzelná noční terapie přinese dokonalou pleť

Není to sen – i přes noc můžeme dosáhnout dokonalého vzhledu pleti, která bude ráno při pohledu do zrcadla perfektně barevně sjednocená, bez pigmentových skvrn, rozšířených pórů a vrásek. To vše díky technologické novince a vysoce účinným látkám.

Kouzelná noční terapie přinese dokonalou pleť (Foto: www.essente.cz)

Odhalte tajemství noční proměny pleti…

ESSENTÉ Therapy krém je unikátní projasňující a stimulující noční krém, který zesvětluje pigmentové skvrny a celkově pleť barevně sjednotí. Obsahuje technologickou novinku – speciální lamelární vodní gel (LWG gel). Díky němu se AHA kyseliny, zapouzdřené v gelových lamelách, uvolňují do pokožky postupně po dobu 10 hodin. Do kůže se tak kyseliny rozšiřují progresivní a kontrolovatelnou cestou, a tudíž nedochází k podráždění či zánětům pokožky. Zároveň je však zachována vysoká účinnost. Obsažené kyseliny (glykolová, mléčná a citronová) podporují intenzivní proces exfoliace (ke kompletní obnově stratum corneum dochází již po 10-14 dnech), regenerují pleť a stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Další důležitou složkou krému je kyselina hyaluronová zajišťující intenzivní hydrataci. Díky svému unikátnímu složení Therapy krém intenzivně obnovuje strukturu pokožky a okamžitě ji vyhlazuje, vypíná, barevně sjednocuje, redukuje vrásky a viditelně ji rozjasňuje. Hodí se pro všechny typy pleti.

Čemu za to vděčíme? Aktivním látkám, jako je kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, kyselina mléčná, kyselina citronová, D-panthenol, vitamín E a Oat silk.

Jak působí na pleť: Podporuje proces exfoliace, hloubkově hydratuje a rozjasňuje pleť, vypíná ji a vyhlazuje, zjemňuje vrásky a omezuje tvorbu nových, rychle se vstřebává.

Použití: Naneste na noc rovnoměrně na pokožku a lehce vmasírujte. Přes den chraňte pokožku krémy s UV ochranou.

Kde koupíte: ESSENTÉ Therapy krém koupíte na www.essente.cz za 940 Kč/50 ml.

Kouzelná noční terapie přinese dokonalou pleť (Foto: www.essente.cz)

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Přípravky Essenté splňují mezinárodní kritéria pro kosmeceutika, což je všeobecně uznávané označení pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Spoustu praktických rad, jak se o svou pleť starat a udělat ji krásnější, najdete na portálu Inspirace.essente.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*