Nejlepší dárek? Vánoce plné hýčkání a odpočinku v Beskydech

Dopřejte si o Vánocích nadílku plnou odpočinku – bez stresu, uklízení i vaření. Probuďte se do klidu přírody s výhledem na kouzelně zasněžené Beskydy, vydejte se na procházku, lyžování či běžky – nebo dáte přednost relaxaci ve vyhřátém wellness s termálními bazény, saunovými rituály a masážemi?

Nejlepší dárek? Vánoce plné hýčkání a odpočinku v Beskydech (Foto: www.valachy.cz)

„Hodně lidí láká příležitost uniknout všedním dnům i předvánočnímu stresu, a místo toho si dopřát čas plný společných zážitků. Na vánoční pobyty k nám často jezdí rodiny s malými dětmi, páry zralého věku, ale časté jsou i větší skupiny lidí – širší rodina, která se u nás sejde z různých koutů republiky a užije si tak společný sváteční čas,“ říká Martina Žáčková z Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, který nabízí vánoční a silvestrovské pobyty ve dvou ze svých hotelů: pro rodiny s dětmi a ty aktivnější je tady Wellness hotel Horal, náročnější hosté – kteří mají rádi klid, soukromí, osobní péči a zážitkovou gastronomii – pak ocení Spa hotel Lanterna. V obou se můžete nechat hýčkat, anebo se zúčastnit bohatých doprovodných programů.

Ve Wellness hotelu Horal vás čeká ubytování v rezidencích rozesetých nad údolím a budete tak v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je ovšem zdejší wellness s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů. A přímo u hotelu se nachází rodinná sjezdovka!

„Spa hotel Lanterna má vlastní L-Spa s bazénem a saunovým světem. Po nedávné rekonstrukci si tady můžete i v zimě posedět na částečně kryté terase, v nové restauraci s lounge barem a vinotékou nebo se zahřát v rozšířené finské sauně. Využívat ovšem můžete neomezeně obě wellness centra a mezi hotely vás zdarma převeze shuttle bus,“ upozorňuje Martina Žáčková s tím, že přímo pod Spa hotelem Lanterna se nachází běžkařská stopa a v okolí je několik lyžařských svahů.

Nejlepší dárek? Vánoce plné hýčkání a odpočinku v Beskydech (Foto: www.valachy.cz)

Vánoční lyžování, saunové rituály i Kurz pečení vánočky

V ceně vánočních balíčků máte nejen snídani, večeři a volný vstup do wellness centra, ale také speciální Štědrovečerní večeři, relaxační masáž, lyžování na Štědrý den na sjezdovce Horal a spoustu aktivit doprovodného programu.

Dorazit sem můžete už v pátek 22. 12. a celý pobyt zahájit vánočním „rozlyžováním“, kdy můžete k zakoupenému skipasu využít i skupinovou lekci lyžování s instruktorem zdarma. Tím ovšem den nekončí, protože odpoledne vás čeká ještě zábavný Kurz pletení vánoček s pekařkami Resortu Valachy.

Sobotu 23. 12. (a všechny ostatní dny) můžete zahájit ranní jógou a s už probuzenými ratolestmi si dopřát ve Wellness Horal speciální dětský rituál (rovněž každý den). Pak se můžete společně kochat krásnou zimní krajinou při projížďce koňským povozem, anebo se v případě nepřízně počasí zúčastnit Kurzu pečení frgálů. A odpoledne na vás v Hotelu Horal čeká vánoční program v podobě zpívání koled na terase s dětským folklorním souborem Kyčera a popíjení punče. Ve Spa hotelu Lanterna zahájí sváteční odpoledne zpívání koled u vánočního stromu, ukázka tradičních valašských zvyků a řemesel, z nichž si mnohé můžete sami vyzkoušet. Těšit se můžete i na povídání o Vánocích na Valašsku. Večer vystoupí děti z folklorního souboru Kyčera a příjemný čas bude pokračovat.

Štědrý den, v neděli 24. 12., můžete zahájit skvělou lyžovačkou na sjezdovce Horal, kde vám budou k dispozici i služby lyžařské školy. Odpočinout si pak můžete mimořádně i v tento den v obou wellness centrech a dopřát si také skvělé exotické masáže, abyste byli patřičně navnaděni na slavnostní štědrovečerní večeři.

Ani tím ovšem Vánoce plné hýčkání nekončí! Od pondělí do čtvrtka se můžete opět ráno vydat na jógu i speciální dětský rituál. Kromě toho na vás bude 25. 12. čekat myslivec, s nímž se můžete vydat na procházku ke krmelci, a zúčastnit se můžete i aqua cvičení, společně s dětmi. V úterý 26. 12. můžete vyrábět sýrové korbačky s šéfkuchařem za doprovodu cimbálu. Ve středu 27. 12. je pro děti připraven animační program, pro vás Kurz pletení vánoček a večer hudební večer se saxofonem v lounge baru Lanterna. Ve čtvrtek 28. 12. se kromě jógy a saunování dětí můžete ještě zúčastnit Kurzu pečení frgálů.

Nejlepší dárek? Vánoce plné hýčkání a odpočinku v Beskydech (Foto: www.valachy.cz)

Silvestr s jógou, lyžováním, zábavou pro děti i romantikou

Silvestrovský pobyt můžete v Resortu Valachy zahájit už v pátek 29. 12., kdy rodiče mohou lyžovat nebo relaxovat a pro děti je připraven animační program, tvořivá dílnička a hraní deskových her. V sobotu 30. 12. si můžete dopřát ranní jógu a s dětmi speciální saunový rituál (obě aktivity se konají i další dny), odpoledne můžete děti opět svěřit animátorům a dopřát si čas pro sebe v krásné přírodě nebo wellness světě.

A je tu Silvestr! Kromě ranní jógy a dětského saunového rituálu tady připravili speciální program: slavnostní večeři, na Lanterně se můžete těšit na taneční hudbu, své služby vám nabídne karikaturista, s šéfkuchařem si můžete vyrobit sýrové korbačky, na děti čeká silvestrovský animační program, na všechny zájemce kouzelnická show ve stylu brazilského karnevalu a LED Light Show – taneční show se světelnými křídly.

Na Horalu vám bude k dispozici fotokoutek, na děti rovněž čeká zábava a budete si moct poslechnout živou hudbu či si při ní zatančit. V obou hotelech pro vás připravili silvestrovský raut, obě wellness centra budou otevřena do 23:00 a vyvrcholení krásného pobytu přijde v podobě nezapomenutelného ohňostroje. Více informací najdete na www.valachy.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*